2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benmde gobekte ciddi bir buyume oldu son iki haftada bayadir giymedigim kıyafetlerimi giyince cok farkediliyor senin bebegin cinsiyeti neydi ?
Evet bazı hareketleri çok bariz belli oluyor
Ben de ilk şüpheye düşmüştüm doğru mu görüyorum diye
Doğruymuş
Ahahahaha çok şükür büyüdüler
Gir gir hep beraber muhabbet edelim

Ben videoya bile çektim bi kaçtane tekme atarken

Hadi ya o derece
Sabahtan beri videoya cekmek icin ugrasiyorum kamerayi actigim an hareketi kesiyor pislik

canım zayıfsan dışarıdan daha çok belli oluyor,, ben zaten çok zayıf değildim karnımda biraz yağlar vardı sanırım o yüzden dışarıdan pek belli olmuyor ilkinde de çok olmuyordu.. hareketleri hissetmek çok muazzam bir şey

Ben de bir sorayım bu gittiğim de sütü hiç sevmiyorum ya

Valla korktum şuan
Cidden bazıları tek çocuk diye çok şımartıyor ayyyy mana vermekden cidden çocuğum neye dönüşücek merak ediyorum allahım

Hemen nas okuyorum bende

Kızlar anneannem olsa şey derdi size kaldır poponu sallan titre seninki öyle olmasın, gayri ihtiyari yaptım

Kızlar ,özellikle tecrübeli olanlardan bir öneri istiyorum. Ateş ölçer de kulaktan mi olması yoksa temassız olması mi daha iyi olur ? Kullanim pratikliğinden çok doğru sonucu vermesi açisindan soruyorum.
Birkaç model arasında kararsız kaldım

Ben hep erkek rüyaları görüyordun erkek istiyordun diye hatırlıyodum ama yanlış olabilir tabi çok arkadaş vardı hissettiğiyle bebeğinin cinsiyetleri farklı olan. Dediğim gibi hayırlısı olsun kız da evlat yeter ki sağlıklı olsun düşünürseniz bir dahakine sağlıklı nir oğlun olur inşallah ama bunu takıntı yapmamak lazım

Kızlar pastörize süt mü içiyorsunuz ?? Ben süt sevmiyorum ya bi kase yoğurt ve bol peynir yemeye çalışıyorum
Bende asla içemiyorum, laktozsuz falan diyolar yok nafile.
Granola yiyorum bazen gün içinde ara öğün gibi onun içinde ne kadar tüketebilirsem, yoğurt, ayran, boooolca peynir gibi

Bende hem temassız, hem kulak ölçer var. İkisinde dememnunum hiç bir farkı yok.
Hatta doktorlar kulak ölçeri çok tavsiye etmiyor son zamanlarda koltuk altında ölçün diyenin bile duydum.
Temassız uygun fiyatlı bişi alabilirsin bence çoook pahalıya kaçmaya gerek yok.

Hanımlar ,
Bezle ilgili hiçbir fikrim yok ama kampanya çok iyi …

Eklentiler

• 1E84F18F-FEE6-4478-AE4B-A21E60FBCA6E.png
    391,8 KB · Görüntüleme: 57
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…