2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benim şuan içerden hissediliyor. Ama bu on günde kalça, basen, karında ciddi bir büyüme görülüyor. Sanırım iyi bir kilo aldım. Büyümeyi de yağ depolama olayına bağlıyorum çaresizlikten. 🤬😱 Bu gidişle bir iki haftada benim de gözle görülür bir hal alır. 😊
Benmde gobekte ciddi bir buyume oldu son iki haftada bayadir giymedigim kıyafetlerimi giyince cok farkediliyor senin bebegin cinsiyeti neydi ?
Evet bazı hareketleri çok bariz belli oluyor
Ben de ilk şüpheye düşmüştüm doğru mu görüyorum diye
Doğruymuş :KK45:
Ahahahaha çok şükür büyüdüler 🥰
Gir gir hep beraber muhabbet edelim😃😃😍😍😍😍

Ben videoya bile çektim bi kaçtane tekme atarken😍😍

Hadi ya o derece😂😂😂😂🙈🙈🙈
Sabahtan beri videoya cekmek icin ugrasiyorum kamerayi actigim an hareketi kesiyor pislik 😂😂

Kizlar artik bebislerinizin hareketleri disardan gozle gorulebiliyormu 😂😂 ben hafif farkediyor gibiydim sabah esim kalk karnina bisiler oluyor diye uyandirdi bi baktim resmen icimde kocaman bisey hareket ediyor 😂😂 çok güldük komik ve eğlenceli geldi bize sirt ustu yattigimdan o kadar farkedildi galiba
canım zayıfsan dışarıdan daha çok belli oluyor,, ben zaten çok zayıf değildim karnımda biraz yağlar vardı sanırım o yüzden dışarıdan pek belli olmuyor ilkinde de çok olmuyordu.. hareketleri hissetmek çok muazzam bir şey 👏👏👏

Günaydın ben kutu süt içiyorum , hatta laktozsuz tercih ediyordum hep midemi rahatsız etmediği için . Ama doktorum laktozsuz kutu süt icecegine hiç içme dedi bı faydası olmaz dedi ki doğru .İzmir'de tire sut var ,günlük olanlarından icmemi istedi

Ben de bir sorayım bu gittiğim de sütü hiç sevmiyorum ya :KK43:

Pitpulun küçüğünü düşün. Vallahi abartmıyorum . :KK53:
3 yaşında
Gece gündüz ağlar
Sürekli ağlıyor bebek gibi
Yemek yemez
Dişine gore olan varsa yer
Yoksa tatlı matlı ister.

Dedim bunu ne kadar sımartmıssınız böyle
İste büyük konuşmamak icin sürekli nas okudum
😂

Valla korktum şuan😂
Cidden bazıları tek çocuk diye çok şımartıyor🤦🏼‍♀️😂😂 ayyyy mana vermekden cidden çocuğum neye dönüşücek merak ediyorum😂😂😂 allahım 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Hemen nas okuyorum bende🤣

Kızlar anneannem olsa şey derdi size kaldır poponu sallan titre seninki öyle olmasın, gayri ihtiyari yaptım :KK70:

Kızlar ,özellikle tecrübeli olanlardan bir öneri istiyorum. Ateş ölçer de kulaktan mi olması yoksa temassız olması mi daha iyi olur ? Kullanim pratikliğinden çok doğru sonucu vermesi açisindan soruyorum.
Birkaç model arasında kararsız kaldım

Canım dediklerin hepsi doğru haklısın. Ama ilk bebeğimde de erkek istiyor olmam doğru değil canım yanlış hatırlıyorsun. İnan asla öyle bir şey yok. İlk kızımda ne eşimde kız diye sorun çıkarmadı.
Ama diğerleri iyi hatırlıyorsun.
Ben hep erkek rüyaları görüyordun erkek istiyordun diye hatırlıyodum ama yanlış olabilir tabi çok arkadaş vardı hissettiğiyle bebeğinin cinsiyetleri farklı olan. Dediğim gibi hayırlısı olsun kız da evlat yeter ki sağlıklı olsun düşünürseniz bir dahakine sağlıklı nir oğlun olur inşallah ama bunu takıntı yapmamak lazım 😊😊

Kızlar pastörize süt mü içiyorsunuz ?? Ben süt sevmiyorum ya bi kase yoğurt ve bol peynir yemeye çalışıyorum
Bende asla içemiyorum, laktozsuz falan diyolar yok nafile.
Granola yiyorum bazen gün içinde ara öğün gibi onun içinde ne kadar tüketebilirsem, yoğurt, ayran, boooolca peynir gibi 🤷🏼‍♀️

Kızlar ,özellikle tecrübeli olanlardan bir öneri istiyorum. Ateş ölçer de kulaktan mi olması yoksa temassız olması mi daha iyi olur ? Kullanim pratikliğinden çok doğru sonucu vermesi açisindan soruyorum.
Birkaç model arasında kararsız kaldım
Bende hem temassız, hem kulak ölçer var. İkisinde dememnunum hiç bir farkı yok.
Hatta doktorlar kulak ölçeri çok tavsiye etmiyor son zamanlarda koltuk altında ölçün diyenin bile duydum.
Temassız uygun fiyatlı bişi alabilirsin bence çoook pahalıya kaçmaya gerek yok.

Hanımlar ,
Bezle ilgili hiçbir fikrim yok ama kampanya çok iyi …

Eklentiler

• 1E84F18F-FEE6-4478-AE4B-A21E60FBCA6E.png
    1E84F18F-FEE6-4478-AE4B-A21E60FBCA6E.png
    391,8 KB · Görüntüleme: 57
X