2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Şansa tek kalmış şeyler bulup duruyorum ay sonra bulamam deyip alıyorum iade edeceklerim de var ama yaşına kadar her boydan oldu 3-5 tane zaten bunlar bile yetmez de yine alınır abartmayayım diyorum☺️
Aynen canım ben de indirimde bulduklarımı aldım 7 liraya kruvaze zıbın almışım mesela tek kalmıştı o da dediğin gibi :)

Şimdi gel gelelim listede olup aktif olmayan annelerimize
@Ozqe59 nerdesinizzz😍
@Annelikk cinsiyeti belli olmamıştı merak ettim :)
@Expresso cinsiyet ne öğrendiniz mi ?
@Alohomoraa nerdesinizzz😍
@Meleqmm 😍😍
@bilgem tomris 😍😍
@Lucifa 😍😍
@bilgipaylasma 😍😍
@seva19 😍😍
@hilalcikk 😍 bu arada başınsağolsun bebiş sen nasılsın 🙏🏻🙏🏻
@Orkide1221 😍😍
@beyazkagitlarsd 😍😍
@naberdahaiyimisin 😍😍
@RSHN 😍😍
@bisuden 😍😍
@Zeytur 😍
@3Melekannesi23 😍😍
@toose 😍😍
@EylulMevsimi 😍😍
pcoscuk pcoscuk 😍😍
@nevehoffnungen 😍😍
@kivikedi 😍😍
@kedilianne84 😍😍
@BuGa 17 😍😍
@ozgeseker 😍😍

Valla oturdum sizi merak ettim bazıları bayadan ber giriş yapmamış belki görmezler ama bazılarıda giriş yapıp yazmayanlar😍😍😍 nasılsın iyimisiniz bebişleriniz nasıl nasıl gidiyor🍀🍀
Bende hep buralardayım aslında okuyorum takipteyim ama bölmeyeyim diyorum muhabbetleri 😂😂

Ben erkek diye hissediyordum onada hep dedim.
Oda bana kızdı demeyecektin erkek hissediyorum. Ben 100 de 100 erkek bekliyordum dedi.
Artık çocuk istemem 3 de 4 de kız olur dedi.
Rabia ben 2020 Aralık annelerinden biliyorum seni ilk kızında da çok erkek istemiştin bunda da iatemişsiniz ama Rabbim kız lütfetmiş demek ki hayırlısı böyle görmüşken yazmadan edemedim bu kadar takıntılı bir şekilde isteyince imtihanın oluyor demek ki bildiğim kadarıyla eşinin bir oğlu zaten vardı eşinle aranda da sıkıntılar olmuştu belli nasıl biri olduğu Almanya da yaşayıp da cinsiyeti erkeğin belirlemediğini bilmeyecek kadar cahil değildir diye umuyorum. Üzülecek birşey yok ki benimde iki kızım vardı oğlumda oldu çok şükür herkes neler söyledi ama umrumda olmadı açıkcası insanlar evladı olsun diye hastanelerde yatıp kalkıyor zamanla alışır Allahın verdiğini değiştiremez ya

3x200 mg progesteron ben de kullanıyorum ama vajinal. Ağızdan ya da iğneyle alıyorsan çok yan etkileri oluyor. Vajinala alışmaya çalış derim
Benim Sağ kasıkta kramp gibi ağrım oluyor ama ben rahim büyümesine bağlıyorum. Dr a sormuştum bir kez öyle demişti
Yok ben almıyorum. Bazı akşam ve geceler bu şişkinlik oluyor. Burada da yazmıştım. Birkaç kişide daha oluyormuş. Sabaha geçiyor. Dr akşam progesteron yükseliyor, ondan böyle yan etkileri var demişti. Ekstra alsam ne olur bilemiyorum. :) Kramp için Dr a yazıp magnezyumu soracağım artık.

Rabia ben 2020 Aralık annelerinden biliyorum seni ilk kızında da çok erkek istemiştin bunda da iatemişsiniz ama Rabbim kız lütfetmiş demek ki hayırlısı böyle görmüşken yazmadan edemedim bu kadar takıntılı bir şekilde isteyince imtihanın oluyor demek ki bildiğim kadarıyla eşinin bir oğlu zaten vardı eşinle aranda da sıkıntılar olmuştu belli nasıl biri olduğu Almanya da yaşayıp da cinsiyeti erkeğin belirlemediğini bilmeyecek kadar cahil değildir diye umuyorum. Üzülecek birşey yok ki benimde iki kızım vardı oğlumda oldu çok şükür herkes neler söyledi ama umrumda olmadı açıkcası insanlar evladı olsun diye hastanelerde yatıp kalkıyor zamanla alışır Allahın verdiğini değiştiremez ya
Canım dediklerin hepsi doğru haklısın. Ama ilk bebeğimde de erkek istiyor olmam doğru değil canım yanlış hatırlıyorsun. İnan asla öyle bir şey yok. İlk kızımda ne eşimde kız diye sorun çıkarmadı.
Ama diğerleri iyi hatırlıyorsun.

Kizlar artik bebislerinizin hareketleri disardan gozle gorulebiliyormu 😂😂 ben hafif farkediyor gibiydim sabah esim kalk karnina bisiler oluyor diye uyandirdi bi baktim resmen icimde kocaman bisey hareket ediyor 😂😂 çok güldük komik ve eğlenceli geldi bize sirt ustu yattigimdan o kadar farkedildi galiba

Kizlar artik bebislerinizin hareketleri disardan gozle gorulebiliyormu 😂😂 ben hafif farkediyor gibiydim sabah esim kalk karnina bisiler oluyor diye uyandirdi bi baktim resmen icimde kocaman bisey hareket ediyor 😂😂 çok güldük komik ve eğlenceli geldi bize sirt ustu yattigimdan o kadar farkedildi galiba
Benim şuan içerden hissediliyor. Ama bu on günde kalça, basen, karında ciddi bir büyüme görülüyor. Sanırım iyi bir kilo aldım. Büyümeyi de yağ depolama olayına bağlıyorum çaresizlikten. 🤬😱 Bu gidişle bir iki haftada benim de gözle görülür bir hal alır. 😊

Evet bazı hareketleri çok bariz belli oluyor
Ben de ilk şüpheye düşmüştüm doğru mu görüyorum diye
Doğruymuş :KK45:

Kızlar pastörize süt mü içiyorsunuz ?? Ben süt sevmiyorum ya bi kase yoğurt ve bol peynir yemeye çalışıyorum
Günaydın ben kutu süt içiyorum , hatta laktozsuz tercih ediyordum hep midemi rahatsız etmediği için . Ama doktorum laktozsuz kutu süt icecegine hiç içme dedi bı faydası olmaz dedi ki doğru .İzmir'de tire sut var ,günlük olanlarından icmemi istedi

Bende hep buralardayım aslında okuyorum takipteyim ama bölmeyeyim diyorum muhabbetleri 😂😂
Gir gir hep beraber muhabbet edelim😃😃😍😍😍😍
Ben videoya bile çektim bi kaçtane tekme atarken😍😍
Bilmemek daha güzel 🤣
Hadi ya o derece😂😂😂😂🙈🙈🙈

X