2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kizlar ya sürekli tuvalete gitme ihtiyacı hissediyorum gidiyorum ama daha elimi yıkarken yine sıkışmış gibiyim.. bugün belim ve kasıklarımda ağrıyor.. Bol su içiyorum ama aynı.. sizde de var mi bu durum????
Dur daha bu neki 30 haftadan sonra wc nin önunde yatcaz 😅

15 mm rahim ağzı uzunluğu değil plasenta uzaklığı diyorsa, zaten öyle olsa muhakkak önlem alınırdı 🤗plasenta uzaklığı benimde aynı ölçüde 15 mm di detaylida.zamanla yukarı çıkması beklenir dedi.bir daha da gitmedigim için bilmiyorum tam ne oldu en kotu senaryo değişmezse sezeryan olurmus. Rahim ağzı uzunluğu da aynı gün 38 mm di.demekki 36 ya cikdiysa senin bayağı yukarı çıkmış maşallah 🧿
Darısı başına 🧿☺️ doktor 24. Haftaya çıkar demisti zaten dediği çıktı.

Valla robotlar uçmuş. Buda uçmuş. Hersey aşırı pahali. Zaten hem o hem o seçeneğim yoktu bu kadar fiyatlı olunca Bakalım memnun kalırım insaallah
Kalırsın bence senin aldığın da çok guzzel ben daha önce başka bir markanın dikey supurgesini aldım memnun kalmadım. Çok ağırdı. Kaldıramıyordum. Başkasına verdim🙈 bu sefer tercihimi robotton yana kullandım.
Güle güle kullan 😍

Kizlar dolap kupon veriyor , ben kargo bedavayida sectim 1 cift corap aldim bedava😅

Eklentiler

• Screenshot_20220317-185610_Dolap.jpg
    Screenshot_20220317-185610_Dolap.jpg
    82,5 KB · Görüntüleme: 37
Valla özellikle son çıkan modeller köşelere dolap altlarına vs her yere giriyor. Ha çocuk vardır koltuk vs bişey dökülüyordur ona bişey diyemem. Büyük rahatlık mahrum kalmayın derim

Kizlar ya sürekli tuvalete gitme ihtiyacı hissediyorum gidiyorum ama daha elimi yıkarken yine sıkışmış gibiyim.. bugün belim ve kasıklarımda ağrıyor.. Bol su içiyorum ama aynı.. sizde de var mi bu durum????

Tam yazdığınızin üstüne denk gelince paylaşmak istedim 😁 dışarı çıkacaksam 1 saat öncesinden su içmemeye başlıyorum resmen .

Onu bunu bırakındaaa resmen sıramızı bekliyorum ocak şubar mart anneler derken, nisan annelerine geçicek, şunun şurasında bize ne kaldıki😰😃 resmen sıramızı bekliyoruz..
Belki çoğumuz haziranda doğurcaz😃
Teker teker herkes doğurucak fln 😍😃
Bakınn doğum bittikden sonra hemen yazın ne oldu ne bitti nasılsınızzz bekletmeyin kaybolmayın😂😂
Ayyyyy çok heyecanlı zamanlar😃😃
Sonra ayyy sütüm geldi offf gazı var uyumuyo fln muhabbetleri olucak😂😂😂

Onu bunu bırakındaaa resmen sıramızı bekliyorum ocak şubar mart anneler derken, nisan annelerine geçicek, şunun şurasında bize ne kaldıki😰😃 resmen sıramızı bekliyoruz..
Bakınn doğum bittikden sonra hemen yazın ne oldu ne bitti nasılsınızzz bekletmeyin kaybolmayın😂😂
Yazılıyor merak etme 😀
Zaman nasılda geçiyor degil mi ?
Şunun şurasında ne kaldı ki 😍

Ah inşallah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Belki bu konuyu açmak için biraz erken ama yurtdışında doğum planlayan ya da yapmış olan var mı? Abd gözde ülke tabi. Kendiniz mi organize ettiniz organizasyon şirketi ile mi planladınız?
Ben organizasyon şirketlerni araştırdım. Yol hariç hastane+doktor+konaklama+yeme içme 30.000 usd civarı tutuyor. Ortlama bir hastane için fiyatlar bu, baktığınızda ankaradayım ani bir doğum durumunda da ortalama bir hastanede kısmetse doğum yapacağım ( ankara-memorial)
Deneyim ya da fikirleri olan varsa paylaşırsa memnun olurum

X