2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Aslında 8kilo verdim çok değil ama ben bir iki kilo bile versem yüzüm hemen çöküyor 😞😞 o yüzden kim görse ne olmuş sana böyle diyor sinir oluyorum 😡😂
Emin ol 8 kilo alsaydin noldu sana derlerdi kilo elbet alinir verilir önemli olan bebeginle senin sağlığın duyma kimseyi🤗

Son düzenleme:
Eh birazcık 😂

Ben de aldım biraz ama kardeşim verecek diye almıyorum pek açıkcası.

Oğlumda çok şey aldım hevesten bazılarını hiç giymedi, bazıları bir iki defa giyildi, bazılarını sonradan beğenmedim kullanışlı değildi aldığıma pişman oldum. Çok dağıttım çevreye..

Bu işin handikapı şu ki doğunca da heves bitmiyor aldıkça almaya devam ediyorsun sorun orada. O yüzden biraz kontrollü olmakta fayda var 😁

Ben de hep dağıttım
Üzerinde etiketi eksikti. O yüzden suan abartmadım 😀cunku doğduktan sonra da alınıyor zaten. Önemli olan benim için ilk aylar

Doktorum hangisine 28mm dedi valla bende. Karıştım simdi. Şimdi rapora baktım plensenta uzakligina 15mm yazıyor. Son gittiğimde de rahim ağzı uzunluğu 40mm plesanta uzaklığı 36mm dedi.
15 mm rahim ağzı uzunluğu değil plasenta uzaklığı diyorsa, zaten öyle olsa muhakkak önlem alınırdı 🤗plasenta uzaklığı benimde aynı ölçüde 15 mm di detaylida.zamanla yukarı çıkması beklenir dedi.bir daha da gitmedigim için bilmiyorum tam ne oldu en kotu senaryo değişmezse sezeryan olurmus. Rahim ağzı uzunluğu da aynı gün 38 mm di.demekki 36 ya cikdiysa senin bayağı yukarı çıkmış maşallah 🧿

Valla ben robot aldım. Robot seninkinden daha pahalliydi🙈 ama kendi supurdugu için çok memnunum 🤣☺️ her gün çalıştırıyorum. Hoş eşim bunun supurdugu yetmez diye inat edip haftada bir süpürüyor ama yinede daha az iş çıkıyor.
Valla robotlar uçmuş. Buda uçmuş. Hersey aşırı pahali. Zaten hem o hem o seçeneğim yoktu bu kadar fiyatlı olunca Bakalım memnun kalırım insaallah

Valla ben robot aldım. Robot seninkinden daha pahalliydi🙈 ama kendi supurdugu için çok memnunum 🤣☺️ her gün çalıştırıyorum. Hoş eşim bunun supurdugu yetmez diye inat edip haftada bir süpürüyor ama yinede daha az iş çıkıyor.
Hergün süpürge açıyorum. Ve robot kesinlikle tek başına yeterli değil
Çünkü sadece yerleri temizliyor
Ulaşamadığı yerlerde cabası.

Robot alıp 3 günde bi
Normal süpürge açmayı dusunuyorum 😀

Kizlar ya sürekli tuvalete gitme ihtiyacı hissediyorum gidiyorum ama daha elimi yıkarken yine sıkışmış gibiyim.. bugün belim ve kasıklarımda ağrıyor.. Bol su içiyorum ama aynı.. sizde de var mi bu durum????

Kizlar ya sürekli tuvalete gitme ihtiyacı hissediyorum gidiyorum ama daha elimi yıkarken yine sıkışmış gibiyim.. bugün belim ve kasıklarımda ağrıyor.. Bol su içiyorum ama aynı.. sizde de var mi bu durum????
Normalmiş canım doğuma doğru dahada sıklıkla olucakmış😩😃

Robot alıp 3 günde bi
İpananin attigi robottan al bak ulasmadigi yer kaliyormu adamin uzerine bile ciakr süpürür o🤣🤣

Robot alıp 3 günde bi
Kız 3 günde bir nasıl olacak.🙈 3 gün süpürge yapsam başka işle ugrasamam. Tamam robot her yere girmiyor ama her gün robot bir gün normal süpürge yeter.

X