2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kizlar arkadaşım tüp bebek tedavisine başlayacak kullanamadı gereken ilaçlar çok pahalı 5.000 TL civarı her ay eczanede çalışan veya tanıdığı eczane olan varsa aramızda atacağım reçeteyi onlara watsaptan atıp fiyat alabilen olurmu tabi biz İstanbuldayiz yardım ederseniz çok sevaba girmiş olucaz 🙏
Canım bende kullanılmamış gonalf 450 lilik var doz olarak kullanabilir , soğuk zincir ..
isterse iletişime geçebiliriz…

Ya da gokkusaginadusenbukalemun gokkusaginadusenbukalemun dediği gibi ikimizde aynı merkezde tüp bebek tedavisi gördük bende Ateş Eczanesinden aldım Şişli’den ..

Ben robot süpürge istiyorum ama ben alana kadar her ay fiyatı artıyor.
Kredi kartıyla almak istemiyorum. Ama alışveriş mağazaları da taksitlere vade farkı yok ayağına üstüne birkaç bin lira ekleyerek satıyor 😒

En sevmediğim iş ev süpürmek. Eşyalarım yüksek kendi girsin çıksın istiyorum en azından günlük iş için 😒
Arkadaşım hepimiz aynı durumdayız valla ben günün çoğu yatıyorum. İlk gebeliğimi kaybettim canım o kadar yandı ki ölüyorum sandım. Bunda hep dinleniyorum. Ev pisken rahat da edemiyorum. Temizliğe gelen kadın günlüğü 500 tl yapmış.önceden 300 tl idi haftada bir geliyordu. Herşey aldı başını gitti pahalı. Sürekli çağırıp kzandığımı da ona veremem. Bir kere robot mis. Hem süpüyor hem biraz kurcalayın çok güzel siliyor. Geriye bir toz almak, banyolar falan kalıyor. Yavaş yavaş halloluyor gerisi

Arkadaşım hepimiz aynı durumdayız valla ben günün çoğu yatıyorum. İlk gebeliğimi kaybettim canım o kadar yandı ki ölüyorum sandım. Bunda hep dinleniyorum. Ev pisken rahat da edemiyorum. Temizliğe gelen kadın günlüğü 500 tl yapmış.önceden 300 tl idi haftada bir geliyordu. Herşey aldı başını gitti pahalı. Sürekli çağırıp kzandığımı da ona veremem. Bir kere robot mis. Hem süpüyor hem biraz kurcalayın çok güzel siliyor. Geriye bir toz almak, banyolar falan kalıyor. Yavaş yavaş halloluyor gerisi
Markasi nedir peki bazilari pek memnun kalmiyor memnun kalanlardanda marka soruyorum bu yaz bende alacagim sanırım 🤔

Markasi nedir peki bazilari pek memnun kalmiyor memnun kalanlardanda marka soruyorum bu yaz bende alacagim sanırım 🤔
Benimki bu. Benim evde 2 tane kedi var. Bir tanesi çok tüy döküyor. Bu süpürge animal serisi ince tozları ve tüyleri çok iyi topluyor

Eklentiler

• 66D9C05E-D954-469F-BBE1-17AD2DC40D4A.jpeg
    66D9C05E-D954-469F-BBE1-17AD2DC40D4A.jpeg
    45,1 KB · Görüntüleme: 60
İnşallah canım benim aman hiç ihmal etme olur mu dikkat et. Hiçbirşey bebeklermizden daha değerli değil. Bırak ev pis kalsın, basit yemekler yapıp yeyin. Ben öyle yapıyorum. Takdir elbette Allahın ama maksimum özeni gösterelim.
15 mm de bir yanlışlık vardır bence, acil serklaja alınmalıydın ama şükür ki kendi doktorun da ölçmüş sonrasında. Allah bağışlasın hepimize
Canım aynı gün kendi doktorum 28mm ölçtü. 15 mm radyolog ölçtü 19+1 de ama o da çıkar bir kaç haftaya yukarı dedi. Dedikleri çıktı çok şükür. Vallahi yemekleri ve ev işlerini eşim yapıyor. Ben çoğunlukla uzun oturarak kendi işlerimi yapıyorum. ☺️ Bazen koltukta laptopla bazen çalışma masasında ayağımın altına puf koyarak. Öyle idare ediyorum.

Canım bende kullanılmamış gonalf 450 lilik var doz olarak kullanabilir , soğuk zincir ..
isterse iletişime geçebiliriz…

Ya da gokkusaginadusenbukalemun gokkusaginadusenbukalemun dediği gibi ikimizde aynı merkezde tüp bebek tedavisi gördük bende Ateş Eczanesinden aldım Şişli’den ..
canım yazdıklarını yolladım isterse eğer iletişime geçeriz.. sanırım şişlideki eczaneye gidiyor .. çok teşekkür ederim ilgine👏

Bende öyleydim. Robot alacaktım ama dyson karar verdim v8 anneme vereceğim. Dolar artacak diye korka korka alacağım bakalim🤣
Valla ben robot aldım. Robot seninkinden daha pahalliydi🙈 ama kendi supurdugu için çok memnunum 🤣☺️ her gün çalıştırıyorum. Hoş eşim bunun supurdugu yetmez diye inat edip haftada bir süpürüyor ama yinede daha az iş çıkıyor.

15 mm olan rahim ağzı uzunluğu değildir bence, plasentanın rahim ağzına uzaklığını gösteren ölçüdür, alt segment yerlesimli plasenta yani. benimde aynı çünkü ordan biliyorum.ben öyle anladım arkadasin anlatişından.sizin bahsettiğiniz rahim ağzı uzunluğu sanırım.
Doktorum hangisine 28mm dedi valla bende. Karıştım simdi. Şimdi rapora baktım plensenta uzakligina 15mm yazıyor. Son gittiğimde de rahim ağzı uzunluğu 40mm plesanta uzaklığı 36mm dedi.

X