2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Dyson v15 alacağım ama o paraya kara borsa bulamıyorum 😅 olanlarda normal fiyatın çok üstünde. Çocukların ikisinde de ev akarı alerjisi var çok düşündüm değer mi diye ama karar verdim. Pişman olmam insaallah.
Kullan bakalım memnun kalacakmısın?
Bende robot mu alsam onu mu gidip geliyorum şarjı uzun gittiği için çok öneriliyor v8 var arkadaşımda oda çok memnun ama şarjı 30-40 dakikada bitiyormuş

Artık bebek odasini almak hazirlamak lazim galiba sigamiyoruz

Eklentiler

• IMG-20220317-WA0019.jpeg
    IMG-20220317-WA0019.jpeg
    69,8 KB · Görüntüleme: 74
  • IMG_20220317_151101.jpg
    IMG_20220317_151101.jpg
    101,4 KB · Görüntüleme: 76
  • IMG-20220317-WA0016.jpeg
    IMG-20220317-WA0016.jpeg
    93,8 KB · Görüntüleme: 77
  • IMG-20220317-WA0014.jpeg
    IMG-20220317-WA0014.jpeg
    92 KB · Görüntüleme: 72
Onada baktım. Ama kafam karışık işte gezdim mağazaları baya. Arada fiyat farkı uçurum zaten stokta yok bakalim😅
Ay bilmiyorum ya ne olursa olsun bir süpürgeye 15 bin tl çok fazla 😬🤭 tabi alana saygı duyarım ama sonucta süpürge ya is yaparken ben dokunmaya kıyamam be ona :KK70: saga sola deger incinir diye 🤪 zaten o fıyat etmeyecek bır supurge sadece dolar yuzunden zirveye cıktı turkıyede fıyatı .. neyse tek bildigim sarjlı supurge efsane guzel bısı bı cok seyı kolaylastırıyor alırsanız smdıden hayrlı olsun :)

Kullan bakalım memnun kalacakmısın?
Bende robot mu alsam onu mu gidip geliyorum şarjı uzun gittiği için çok öneriliyor v8 var arkadaşımda oda çok memnun ama şarjı 30-40 dakikada bitiyormuş
V8 dende çok memnunum ama bu bambaşka diyorlar. Ankarada bir dyson satis mağazasında buldum bir tane almaya gidiyorum öncesi sonrası atarım size😅

Çok geçmiş olsun canım. Çok zor gerçekten. Bende miyom var. En büyüğü 8cm ikincisi 6 cm diğerlerini söylemedi doktor. Miyomlar yüzünden kanama oluyor. Büyük miyom rahim ağzında plesenta da asagidaydi ayrintilida 15mm olcmusler. Ama geçen hafta kendi doktorum 36mm ölçtü. Şimdilik biraz rahatladım. Ama tabi miyomlardam dolayı yine hareket kişiyi devam ediyor. Az yürüyüm ya da evde biraz eğilip kalkmalı bir iş yapay hemen kanama oluyor. Bu hafta bende bir perinatologa gidicem bakalım o ne diyecek. Benim annemin de plesentasi çok asagidaymis serkaj yapilmis. Sürekli hastanede yatmıştı hatırlıyorum. Bende acaba bende mi diye düşünüyordum. Ama artık eşiği astım sanırım.
İnşallah canım benim aman hiç ihmal etme olur mu dikkat et. Hiçbirşey bebeklermizden daha değerli değil. Bırak ev pis kalsın, basit yemekler yapıp yeyin. Ben öyle yapıyorum. Takdir elbette Allahın ama maksimum özeni gösterelim.
15 mm de bir yanlışlık vardır bence, acil serklaja alınmalıydın ama şükür ki kendi doktorun da ölçmüş sonrasında. Allah bağışlasın hepimize

Onada baktım. Ama kafam karışık işte gezdim mağazaları baya. Arada fiyat farkı uçurum zaten stokta yok bakalim😅
Kızlar robot daha çok iş görmez mi şu an? Benim hem büyük süpürgem hem şarjlım dyson ama hamile olduğumu öğrendiğimden beri robotla süpürüp siliyorum. O tefal. İnsanlar süpürmeyi çözdüler ama silmeyi pek yapan yok. Silmesi de çok iyi tavsiye ederim. Sadece her odada suyunu değiştirmek gerekiyor

İnşallah canım benim aman hiç ihmal etme olur mu dikkat et. Hiçbirşey bebeklermizden daha değerli değil. Bırak ev pis kalsın, basit yemekler yapıp yeyin. Ben öyle yapıyorum. Takdir elbette Allahın ama maksimum özeni gösterelim.
15 mm de bir yanlışlık vardır bence, acil serklaja alınmalıydın ama şükür ki kendi doktorun da ölçmüş sonrasında. Allah bağışlasın hepimize
15 mm olan rahim ağzı uzunluğu değildir bence, plasentanın rahim ağzına uzaklığını gösteren ölçüdür, alt segment yerlesimli plasenta yani. benimde aynı çünkü ordan biliyorum.ben öyle anladım arkadasin anlatişından.sizin bahsettiğiniz rahim ağzı uzunluğu sanırım.

Artık bebek odasini almak hazirlamak lazim galiba sigamiyoruz
Wayyyy Maşallah 🥰
Ben hepi topu 5-6 tane tulum aldım 🙈
alışveriş programlarının hepsini sildim 😂
Her ay az az alıyorum 1/2 parça herşey ateş pahası .
Bu akşam “Sleepy Ecologic” bebek bezinin lasmanı olucakmış reklamlarda gördüm fiyatını merak ediyorum mesela 🤪

Allah’ım sağlıcakla kucağımıza almayı nasip eylesin 🤲🏻

Ben robot süpürge istiyorum ama ben alana kadar her ay fiyatı artıyor.
Kredi kartıyla almak istemiyorum. Ama alışveriş mağazaları da taksitlere vade farkı yok ayağına üstüne birkaç bin lira ekleyerek satıyor 😒

En sevmediğim iş ev süpürmek. Eşyalarım yüksek kendi girsin çıksın istiyorum en azından günlük iş için 😒

X