2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kız sen ne ettin?!
Valla hec sormayin acele ettim galiba
Ahahahah kendim aldigim benmde 5-10 parca ama annemler cok aldilar sagolsunlar birde kuzenim bebeginin kiyafetlerini getirmisti onlarda cok iş görecek hepimiz sag salim kucagimiza alalimda gerisi onemsiz

hayırlı haberlerini bekliyoruz, heyecan normal ben de her bebişi görmeye gittiğim de heyecanlanıyorum elimde değil:)
Çok şükür her şey yolundaymış kıpır kıpır çok hareketli bir bebiş
Bende o kadar heyecan yaptım ki hiç uyuyamadım gece annelik işte hep evham hep evham

Valla hec sormayin acele ettim galiba

Eh birazcık

Ben de aldım biraz ama kardeşim verecek diye almıyorum pek açıkcası.

Oğlumda çok şey aldım hevesten bazılarını hiç giymedi, bazıları bir iki defa giyildi, bazılarını sonradan beğenmedim kullanışlı değildi aldığıma pişman oldum. Çok dağıttım çevreye..

Bu işin handikapı şu ki doğunca da heves bitmiyor aldıkça almaya devam ediyorsun sorun orada. O yüzden biraz kontrollü olmakta fayda var

Kizlar arkadaşım tüp bebek tedavisine başlayacak kullanamadı gereken ilaçlar çok pahalı 5.000 TL civarı her ay eczanede çalışan veya tanıdığı eczane olan varsa aramızda atacağım reçeteyi onlara watsaptan atıp fiyat alabilen olurmu tabi biz İstanbuldayiz yardım ederseniz çok sevaba girmiş olucaz

Eklentiler

• IMG-20220317-WA0021.jpg
    66,4 KB · Görüntüleme: 60
Çok şükür her şey yolundaymış kıpır kıpır çok hareketli bir bebiş
Bende o kadar heyecan yaptım ki hiç uyuyamadım gece annelik işte hep evham hep evham
ne güzel maşallah ben de cumartesi gideceğim heyecan dorukta

uyuyamayacak kadar heyecan biraz fazla olmuş ama olsun bu gece rahatça uyursun artık:)

Benim düzenli yardıma gelen bir abla var. Ben böyle dökülen hopp alayim halılar koltuklar ince süpürge istiyor onları halletsin istiyorum. Yani yerler değil tek isteğim o yüzden dysonla devam.

rapor çıkarma imkanı yok muydu?
raporlu bile 2000 tl tutuyor ilaçlar
umarım yardımcı olabilecek birileri çıkar

Noldu senin bulantilar , genel olarak rahatladinmi bu aralar
Artık idare edebiliyorum diyeyim sabahları yine kötü uyanıyorum ama ilaçla toparlayabiliyorum artık. Haftada bir iki kustuğum oluyor ama eski halime göre hiç bir şey diyorum alıştım artık
Yani doğurana kadar ilaca devam edeceğim anlaşılan

ne güzel maşallah ben de cumartesi gideceğim heyecan dorukta

uyuyamayacak kadar heyecan biraz fazla olmuş ama olsun bu gece rahatça uyursun artık:)
Sende güzel haberlerle dön inşallah hayırlısıyla
Ben bayadır gitmemiştim doktora, uzun zaman görmeyince heyecan yaptım çok

Canım Şişli Okmeydanı deniz eczanesi diğerlerine göre ucuza satıyor. Ben zamanında araştırmıştım. En uygunu orasıydı.

Ne çektirdi bu bebe sana ya neyse bunyen alismış artik , dahada iyi olursun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…