2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Geçen gün ben de alacaktım
Eşim parçası aşırı pahalı oluyor uyma kapitalist sisteme dedi

İşte benim de ilkti ama öyle bir anda korkacak kadar şiddetli sancı olmaz diyorum. Tecrübeme dayanarak anlatıyorum. Benim de pek öngörüm yoktu mesela. O anda sakindim ama. Bir şekilde doğacak sonuçta

Sen yine son ana bırakma tabi işini de ben hemen hastaneye gitsem de sabaha kadar bekleyecektim açılmayı falan. Bir de ebeler daha çok kontrol edecekti. O yüzden evde duş temizlik derken oyalandım. Kramp hissi korkutmasın gözünü

Ben aksam yemeği kısmına katılırım
Kahvaltımı hiç kısamam akşamdan aç yatıyorum zaten

Ben 2 tane küt böreği gömdüm sabah

Çaydan da vazgeçemiyorum ya. Gece demir ilacı içiyorum sabah 3-4 çay bardağı çay illaki içiyorum Süt içersem tatmin etmiyor. İllaki peynirim zeytinim tam olacak. Bu sabah börek yemeseydim birkaç dilim kızarmış ekmek yerdim

Zaten aşırı yemiyorum. Yok tuz, yok şeker, yok ekmek pimpiriklenemem.
4.aydan sonra hızla kilo aldım ama iki haftadır almam yavaşladı. Çocuğu anaokuluna yürüyerek götürüp getiriyorum artık tembellik edip arabayı almıyorum. Hareket oluyor bana

Doğumdan sonra başıma geleceği de biliyorum ben. Oğlum doğduktan sonra ilk öğünümü akşamüstü yemişliğim çoktur. Doktorların hamileleri aşırı germesine de sinir oluyorum

Bunları aldım ben gözüm hep kız kıyafetlerine gidiyor. Zorlayarak bu kadar erkeksi alabildim

Eklentiler

• CDC2F17D-C75F-4AC4-AF3F-20002184238E.jpeg
    196,6 KB · Görüntüleme: 73
  • E1F1A4F6-140F-479E-B12E-BFD888858221.jpeg
    195,1 KB · Görüntüleme: 72
  • EA6DAC83-C179-44BB-B413-1A7E1EFBE631.jpeg
    215,7 KB · Görüntüleme: 77
  • ED986FB3-F9EC-473C-BD17-A5EB3B51663F.jpeg
    213,4 KB · Görüntüleme: 71
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…