2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Canım ben yaklaşık iki hafta önce bacağa geçtim bi sağ bi sol bacaktan yapıyorum bana da dr göbekten istersen devam et dedi ama göbeğim gerildi o eski sarkık yağ dokusu yok bi yüzden oraya yapmak istemiyorum biliyorum gelemez ama bebeğe gelir diye. İlkini koldan yaptirmistim tövbe ettim uc gün üstüne yatamadım mosmor oldu o yüzden bacak dan devam edecem kalan 4 ay inşallah

Havuç-marul yapın

Koyulaştırdığın kısımdaki kadın belki şuan ölmüş bile olabilir anneannemin komşusuymuş kadın 50 sene öncesi yani korunma falan pek bilmiyorlardır o zamanlar.

Artmış işte canım daha çok yeni zaten ille 2 kat olacak diye bişey yok kafanı ferah tutmaya ve dinlenmeye çalış hayırlısıyla gelir inşallah canım

Aynı bizim doğum tarihi
Ben de bayrama denk gelmez inşallah diyorum
Ama benim ikinde önce suyum geldi duş aldım vs. Doktor 1 saat sürerse gel demişti 1 saat oturup bekledim

Aslında doktor bu zamanlarda yazıyor . Şikâyet var mı diye de soruyor.

Hamilelikte en önemli şey magnezyum
Doğuma kadar kullanıyorum ben .
Eksiklik varsa. Gereksiz kullanımı bebekte kemik erimesi yapıyormuş.
Her ne kadar prospektüste rahim kasılması, erken doğum engeller yazsa da evde içilen magnezyumun dozu yetersiz kalırmış. Hastane tipi damardan verilen mg etkiliymiş. Doktorum bana öyle dedi. Yalnızca bacak huzursuzluğu, uyku bölünmesi olursa iç dedi

Bende indirim kampanya tek kalan ürün vs bulursam ve hoşuma giderse alıyorum ama ilk 2 haftayı idare edecek kadar kıyafet olsa yeterli aslında. Benim arkadaş 3-5 parça giysi almıştı sadece görünce şaşırmıştım 1 hafta falan idare etti heralde sonra gitti aldı ama bana zor gelir tam temmuz sonları hava cayır cayır olur burada sezaryen olacağım belki hemen düzelemem vs alayım hazır olsun. Bide burada pek güzel bir şey bulamam içime sinenleri bulmuşken alıyorum işte doğumdan sonra bez mama vs masrafları çıkar şimdiden bunları halledeyim

Her doktor kendine gore konusuyor genelde işte.
Benimki magnezyum a cok önem veriyor. Hamilelik olduğu icin ufak kasılmalar dahi olabiliyor fark etmediğimiz
O yüzden gerekli diyor. Ben de doktoruma güveniyorum

Ben de öyle yapayım.

Komsum yine kovit olmuş.
Diyecektim sen olma da ben mi olayım
Aşırı dikkatli kadın bozuldu resmen. O konser senin bu bar benim geziyor kocasıyla valla

Ben dr aşırı dikkat edenlerdendim
Ama cıvıgını çıkarmadım yani

Aynı bizim doğum tarihi
Ben de bayrama denk gelmez inşallah diyorum
Ama benim ikinde önce suyum geldi duş aldım vs. Doktor 1 saat sürerse gel demişti 1 saat oturup bekledim
Ayyyy hadi bakalım ilk kim doğuracak
Ya benim ilk olunca sakın kalabilir miyim bilmiyorum hele bi de önden su boşalırsa beni evde kimse tutamaz korkarım.. artık az biraz uzamış hali olursa da dr dan özür dilerim telastan alamadım diye ne yapayım acaba özel hastane ile anlasinca doğumu bayram da olsa bile dr un mu yapar yoksa tatilde olurlar başkası mı yapar ki
Nasil yani magnezyum u hergün atmamak mi lazım aaaa bunu bilmiyordum

Günaydın
Birazdan kahvaltı yapacagım

1 haşlanmış yumurta

Bikac zeytin
1 bardak süt
Biraz peynir ve salata yapacagım
Cevizi unutmusum yahu

Bir kase salata
1 haşlanmış yumurta
3-4cevız
1 dilim kaşar
1,5 dilim beyaz peynir
1 bardak süt

Ruh halini buna hazirladigim icin gözüm doydu galiba önce .
Zeytin yemek istemedim.

Bana katılanlar gelsin
Hergun bu rutine gırelım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…