2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ahşap karyola almayı düşünüyorum. Anne yani olup 2 yaşa kadar yatabilecegi şekilde park yatak kızımda kullanmistim ve hiç sevmemistim

Kesinlikle canim. Bir de yorumlara üzülmesin bence de.
Allah yardımcın olsun ne diyelim başka

Canım bende ilk çocuktan kalan büyüyen beşik var. Bebekten babybplus aldım. Bana güzel geldi ama kullanınca ne olur bilmiyorum tabi.

Kızlar sizi dinledim baby plus anne yanı beşiği aldım ama ikinci el aldım dolaptan dün kuponlar falan veriyordu indirim yapan birini de buldum kargosu ile 400 tlye aldım bakalım fotolarda yeni duruyor satan kişi de çok az kullandım diyor gelince göreceğiz iade hakkım var nasılsa iyice ağırlaşmadan onu da aradan çıkarayım da iade vs gerekirse 7-8 aylıkken sıcaklarda onunla uğraşmayayım dedim. O sallanan beşiklerin sıfırı bu paraydı ama araştırdım inceledim falan sizin dediğiniz daha aklıma yattı bunlar da sallanıyormuş kademeli olması daha kullanışlı 1 sene yatsa bana yeter zaten büyüdüğü zaman en alt kademeye indiririm yüksekten düşer mi korkusu olmaz diye düşündüm bakalım gelsin de e bebekte 1200 olmuş hele chicconun parasıyla komple oda alınır 3.de o kadar para vermek işime gelmedi doğrusu.

Bebek arabasını biz hiç kullanmayiz gibi geliyor ama alacağız artık
yoncambenim kızlar hiç olur mu öyle şey o bebek arabaları el ayak oluyor.
bebekler hep doğduğu gibi minicik sakin ve durağan olmuyorlar, yani bebek arabası yerine kucağınıza mı taşımayı düşündünüz bilmiyorum ama yeri gelip eve sokup uyutmuşluğum var kızımı seviyor o sallamayı diye

Kızlar ben yatak bariyeri alıcam
O tarafta yatırıcam bir müddet.
Biraz büyüdüğünde de kızımın yatağında uyur gündüz uykularını .

3 yaşına geldiğinde odayı bir mimara verip tavana kadar olan ranza şeklindeki yataklardan yaptırmayı dusunuyorum.

İlk 5 ay icin sallanan beşik var zaten
5 aydan sonra Benim yatakta bariyeri sekilde yatar. Böyle çözüm buldum
Boşuna oara vermeyeceğim yatağa falan bu sefer

R RabiaIslam ne diyeceğimi inan bilmiyorum. bence o kocanı at bi kenara ve hamileliğine odaklan. böyle bi adam için üzülmeye değmez. Yüz bile verme özür dileyene kadar. Rabbim nasip etmiş şükür edeceğine neler söylüyor.Yıllarca ben ve benim gibi çabalayıp hayal kırıklıkları yaşayıp bir evlada sahip olmak için maddi manevi her yolu deneyen insanlar var.Kızmış erkekmiş ne farkeder.Üzülüp kendini de yavrunu da strese sokma lütfen.Allah kocana da bunu idrak edecek merhamet nasip etsin

Valla iyi yapmışsın canım. Bende dolaptan bakmıştım aslında 400-500 civarı tertemiz vardı. Sonra babam illa ben alicam diye tutturunca aldırmadı ordan. Ama bence alınabilir gayet temiz ürünler var. Sonuçta bebek ne kadar kullanıyor o ürünleri.

Aynen ben 2 ay evde kullandım Kesinlikle bir bebek arabası bir de Tiny love verdiğim parayi sonuna kadar hak etti. Tepe tepe kullandım. Bebek arabasni gittiğim yerlerde yatak olarak kullandım.

Bende kızımdan bu var canım, iki kademeli 3 yaşına kadar kullandım, seyahat için park yatak ta var bende onu sevmedim bunun kadar. Kafa kafaya ücretleri bence bu alınmalı.

Eklentiler

• 547bcaa3492866dbd752c217eaf55915.jpg
    26,6 KB · Görüntüleme: 47
Aynen ben 2 ay evde kullandım Kesinlikle bir bebek arabası bir de Tiny love verdiğim parayi sonuna kadar hak etti. Tepe tepe kullandım. Bebek arabasni gittiğim yerlerde yatak olarak kullandım.
Tabi ya, mesela beşiksiz olur gerekirse yere döşek atarsın koynuna alırsın vs ama bebek arabasız düşünemiyorum

Ankara da her yer yokuş mecbur araba ile gideriz . Örneğin çocuğu ni parka çıkarayım desem bebek arabası ile indiremem öyle dik yokuşlar yani.. pek kullanamam gibi ama hayırlısı

Sevgili R RabiaIslam sana akıl vermek hiç birimizin üstüne vazife değil. Sen eşini bu şekilde kabul etmişsin. Belki kendi sartlarin da seni biraz buna zorlamış. Şu an istesen bile bazı şeylerden vazgeçme hakkını kendinde görmüyorsun. Ben sana gelecekle ilgili bir tavsiye vermek istiyorum. Kızlarının okuması için herşeyi yap. Bir meslekleri olsun mutlaka. Kendi ayakları üzerinde dursunlar. Sonra istiyorsa evlensinler. Ama mutlaka kendilerine yetecek şekilde yetiştir onları.

Minicity nın kalitesi nasıl canım..internet sitesini bendeğördüm bayağı uygun şeyler var
Ben minicitynin Ankara'da ki magzasindan geçmişte büyük oğluma çok kıyafet aldım. Hatta yazın yine aldım. Gayet güzeldi kaliteleri. Ama tabi bebek kıyafeti almadım. Ama onlarda iyidir bence. Çok çeşit vardı mağazada.

Canım Kayın babam hepsi memur. Sadece eşim memur değil. Oda almanyaya gelmiş.
Aileden kayınbabamdan tut bütün aile memur okumuş. Bizdede oyle. Elbette ki inşaallah okuyacaklar öncelikle. Allah razı olsun senden dediğin durumdayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…