2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Diş macunu mentollü olduğu için kısa ama kesin çözüm. Ben öyle yapıyorum. Çok geçmiş olsun

İlk 3 ay diş ağrısını çok çektim ben de. Karanfil ve sirke ile gargara yapıyordum iyi geliyordu anlık da olsa.

Bebeğiniz için hangi şampuan ve diğer bakım ürünleri için hangi markaları önerirsiniz?
Chicco alacağım ben. İlk oğlumda kullandım ve çok memnun kaldım Konak vs olmadı. 2.de unibaby kullandım maalesef Konak oluştu. Bunda yine chicco alacağım kokusu da çok güzeldi

Bende aynen gördüğüm tüm cicili bicili şeyleri aldım Hatta cinsiyet belli değilken aldığım unisex giysiler gözüme çok çirkin geliyor şuan Sizlerin ayrıntılı yapıldıysa artık korkmayın değişmez benim de cuma o güne kadar alışverişi biraz durdurdum
O sonradan değişti olayı benim dr.larınki gibi eski ultrasonlarda oluyor ayrıntılıya da girmiyorlar bebekte genelde iyice açıp göstermiyor falan binde bir ihtimal yani. Benim hislerim kız yönünde dr.da kesin dedi diye dayanamadım aldım ama ufak bir acaba da yok değil cuma gidince soracağım kısmetse. İyi olduğunu öğreneyim de gerçi gerisi önemli değil.

Diş çekilince acısı geçer ki zaten hala mı ağrıyor

Kızlar günaydın. 8 kilo almışım. Doktor hamileliğim başlangıcında toplam 8 kilo alacaksın demişti. Sizde durumlar nasıl. Böyle hareketsiz devam edersem 20 kiloyu görücem heralde.
Tartılmıyorum Ama 15 aldım tahminim. Ben hamilelik öncesi diyete girmiştim 20 kg vermiştim hızlı bir şekilde yani hep kiloluydum hamilelik süpriz olunca ne diyet kaldı ne spor havalar da soğudu eve kapandım herkes kustu bende iştah arttı ye yat ye yat şiştim tartılmaya korkuyorum dr da yüzleşicem acı gerçekle

Bebek için değil de kendi için demiş arkadaş. Kendime sürüyorum vs dediği için yetişkinde faydasını azaltır ısı. Bunu dedim ben :)

Kızlar günaydın. 8 kilo almışım. Doktor hamileliğim başlangıcında toplam 8 kilo alacaksın demişti. Sizde durumlar nasıl. Böyle hareketsiz devam edersem 20 kiloyu görücem heralde.
4 kilo aldım ben ama hızlanacak gibi sanki kilo alışım iştahım çok açıldı çünkü. Doktorum 9 10 la bitirmeyi hedefleyelim dedi. İnşallah öyle olur.

Chicco alacağım ben. İlk oğlumda kullandım ve çok memnun kaldım Konak vs olmadı. 2.de unibaby kullandım maalesef Konak oluştu. Bunda yine chicco alacağım kokusu da çok güzeldi

Ben unibaby kullandım hiç konak olmadı oğlumda
Bence olacağı varmıştır şampuandan kaynaklı değildir o.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…