2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
20lik diş 2-3gün ağrıyor çekildikten sonra
Dişin yapısına bağlı belkide gömülü falan olursa tam çıkmamış olursa zor bende de hassas bir diş var korkumdan kanal yaptırmadım şimdi ara ara rahatsız ediyor🙄 Listerine ile gargara yapıyorum o iyi geliyor bereket.

Bebek için değil de kendi için demiş arkadaş. Kendime sürüyorum vs dediği için yetişkinde faydasını azaltır ısı. Bunu dedim ben :)
Yok kendin içinde bebek içinde asidini alma işlemi faydalı, zeytinyağı üretici bir ailenin kızı olarak söylüyorum çoğu yağ fazla asitli o sebeple o işlem yapılıyor ☺️

Benimde bi kaç taytıma oluyorum bi kaç tanesi çok sıkıyor😃🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Önceden sıkması hoşuma gidiyodu göbeğimi saklıyodu ama şuan sıkıntı😂😂
Bende kiloluyken kışı seviyorum kiloları saklıyo diye😂 yazın saklayamıyoz😂
Valla normalde bende sıkan taytlari severim. Dediğin gibi göbeği iyi saklıyor. Korse etkisi yapıyor.🤣

Bebeğiniz için hangi şampuan ve diğer bakım ürünleri için hangi markaları önerirsiniz?
Ben ilk çocukta şampuan olarak mustella kullandım. Konak olmadı. Birde benim oğlum atopik dermatid şimdi bile dalindir unibaby sır o tarz şampuan kullanamıyoruz. Bioderma kullaniyoruz şimdi. Ama bebekken musteladan çok memnun kalmıstik. Biraz pahalliydi ama.,🙈 Krem de mustela almıştım. Nivea nin pudrasini almıştım diye hatırlıyorum.

Kızlar günlerdir diş ağrısından ölüyorum, bugün doktorum dan da onay alınca gittim bir operasyonla dişi çektirdim.
Çoook kötüyüm ama ağrım geçecek bir kaç güne diye bir umudum var cidden doğal ağrı kesici uyutucu her öneriye açığım 🥺
İyi yapmışsın birkaç gün yeri ağrır sonra tamamen geçer. Eski ağrıyı dusun bitecek diye avut kendini🥲 çok çok geçmiş olsun

Bebeğiniz için hangi şampuan ve diğer bakım ürünleri için hangi markaları önerirsiniz?
Dalin in bebek yagi,sabunu,şampuanı,toz deterjan,krem pudra aldım
Mustela:4 lu set aldım,Şampuan,bebek yagi,krem ve vücut kremi .Buna ek olarak da konak önleyici kopuk
Bir de sudocrem aldım

X