2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Valla bilmiyorum kazı kazandan çikti ama kopyala yaptim
Sanırım sadece seçili ürünlerde geçerli bana da çıkmıştı. Kopyaladım her şeye denedim olmadı. Akşam üzeri kazzi kazan urunleri diye çıkmış. Ama benim kopyaladigim kod kaybolmuş. Saçma bir şekilde bir yerde yok.

Valla beni sıkar ama giyiyolsr değişik bi şekilde atıyolar hep tayt giyiyolar hatta ,🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Yok bende giyiyorum ama o sıkar beni de. İlk zamanlar bunun gibileri giyiyordum. Şimdi ilk hamilelikten kalan 2 tane tayt var onları giyip duruyorum.🙈 Yaz gelse de elbise giysem keşke

Yok bende giyiyorum ama o sıkar beni de. İlk zamanlar bunun gibileri giyiyordum. Şimdi ilk hamilelikten kalan 2 tane tayt var onları giyip duruyorum.🙈 Yaz gelse de elbise giysem keşke
Benimde bi kaç taytıma oluyorum bi kaç tanesi çok sıkıyor😃🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Önceden sıkması hoşuma gidiyodu göbeğimi saklıyodu ama şuan sıkıntı😂😂
Bende kiloluyken kışı seviyorum kiloları saklıyo diye😂 yazın saklayamıyoz😂

Bende erkek olursa sonradan diye korkuyorum.🙈 Çok fena olur.
Valla okdr sey alındı pembe üzülerekte olsa gıydrmek zorunda kalrm :KK70: cinsiyet farklılıgındads uzuldgm tek nokta alınan seyler olur cocugm dogustan kadersız buyuynce naptnz der bana haha dusunemıyorm hersy bembe örnek verıyorm 50 parca varsa 45 i pembe 5 ı beyazdr oda dantellı flan ahsjsj neyse hayrlısı yaşayıp gorucez

Zeytinyağını ısıtmadan,içeriği bozulmadan saf haliyle sürseniz daha iyi olmaz mı?
Aslında orda amaç asidini almak. Yakmamak gerek elbette ısıtıp biraz altını kapatacaksın.
Direk sürülürse fazla asidik olduğu için bebeğin pişiğine falan iyi gelmez bu şekilde yapılması doğru olan.
Tercih sizin elbette saf haliykede kullanabilirsiniz ama bir miktar ısıtmak iyidir

X