2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Selam kızlar lcw indirim kodunu nasıl alıyorsunuz? Bana hiç çıkmıyor da birkaç birşey alayım dedim ama kazı kazan veya çark çıkmıyor benim ekranda nedense. Var mıdır bi yöntem?

19.30 daki randevuya daha giremedik kapıda 3 gebe içerde hasta doktor doğuma gitti
🤷🤷🤷
20.45 te girdik randevuya yapacak birşey yoktu sabahtan da birkaç doğum olmuş randevular kaya kaya gelmiş zaten
Zaten biz kızı görünce ne bekleme kaldı ne birşey pamuk gibi olduk

Ben benim sağlıkocağındaki hemşire ve ebelerin umrunda değilim 😂😂 ne tahlil soruyorlar ne arıyorlar çok ilgisiz hissettim kendimi🤭🤭
Benimki de hiç aramadı
19 haftalıkken eve coknyakin bir yerden dönerken uğradım tetanoz u sormak için ben 20.haftada ariycam dedi ebe senin birşey yapmana gerek yok dedi ama arayan soran yok
Dün dr.karaciger enzimlerime baktırmak söyledi p.tesu gidip kan vercem dünden beri özellikle akşam saatleri deli gibi kaşınmaya başladım
Korkuyorum inş gebelik kolestazi falan çıkmaz şuan iyiyim ama akşam delirdim Dr.donusu

20.45 te girdik randevuya yapacak birşey yoktu sabahtan da birkaç doğum olmuş randevular kaya kaya gelmiş zaten
Zaten biz kızı görünce ne bekleme kaldı ne birşey pamuk gibi olduk

Benimki de hiç aramadı
19 haftalıkken eve coknyakin bir yerden dönerken uğradım tetanoz u sormak için ben 20.haftada ariycam dedi ebe senin birşey yapmana gerek yok dedi ama arayan soran yok
Dün dr.karaciger enzimlerime baktırmak söyledi p.tesu gidip kan vercem dünden beri özellikle akşam saatleri deli gibi kaşınmaya başladım
Korkuyorum inş gebelik kolestazi falan çıkmaz şuan iyiyim ama akşam delirdim Dr.donusu
İnşallah kötü bişey yoktur basit bişeydir.
Pazartesi grev yokmu sizin orda

Ne güzel işte biz istemesek tahlil soran yok ne biçim takip ediyolar anlamadım devlet hastanesi dr bile kan tahlilini ben söyleyince yaptı
Saolsun hemşirem cok ilgili.hemen sorar bi şikayetin var mı.doktoruna ne zaman gittin.hareketleri hissettin mi vs vs.devlet hastanesi bu kadar sormaz zaten eminim

Selam kızlar lcw indirim kodunu nasıl alıyorsunuz? Bana hiç çıkmıyor da birkaç birşey alayım dedim ama kazı kazan veya çark çıkmıyor benim ekranda nedense. Var mıdır bi yöntem?
Uygulama yüklü mü? Uygulama var açık sürekli hesabım orada Yoncanın dediği gibi bildirim geliyor. Bazen de mesaj. Burda gelenler paylaşıyor takip et çıkarsa atarız. Dün bana 200 e 60 gelmiş ama sınırlı sayidaymis ben kullanana kadar bitti.☺️

Ayın 22 sinde ayrıntılı usg randevum var çok heyecanlıyım. Nift e maddi durumum el vermez amniyosentez de riskli diye ayrintiliya umut bağladım. Burun kemiği görüldü ense kalınlığı normal sınırda derse %100 garanti olmasa da kalbimi bozmadan içimi ferahlatmak istiyorum 🤲🏻🤲🏻🤲🏻😊 dualarınızı esirgemeyin kizlar inşallah sağlıkla alırım kucağıma, alırız kucağımıza ❤
Kafanız rahat gidin ♥️
Ben öyle yaptım hiç takmadan bebeğimi göreceğime sevinerek gittim.
Allah'a şükür herşey yolunda 🙏
560gr 22 cm dedi Dr.
Tüm kemiklerini, parmaklarını, dudağını, küçük dilini, ensede olması gereken şeyleri, sırt kemiği hatta serçe parmağının kemiğini gösterdi. Kalp kapakçıkları, böbrekleri, vücut su oranını herşeyi gördum. Güvenle tavsiye edebilirim Koşuyolu Görüntüleme Ayşe Hanımı 🤲
Detaylıdan sonra daha sık hareketleri hissetmeye başladım 🙏 Varlığını hissettirmesi harika birşey.
Allah isteyen herkese nasip etsin 🤲

Ayın 22 sinde ayrıntılı usg randevum var çok heyecanlıyım. Nift e maddi durumum el vermez amniyosentez de riskli diye ayrintiliya umut bağladım. Burun kemiği görüldü ense kalınlığı normal sınırda derse %100 garanti olmasa da kalbimi bozmadan içimi ferahlatmak istiyorum 🤲🏻🤲🏻🤲🏻😊 dualarınızı esirgemeyin kizlar inşallah sağlıkla alırım kucağıma, alırız kucağımıza ❤
Ben amniyosentezde down sendromlu çıkıp sapasağlam doğan bebek biliyorum şuan 5 yaşında ve aşırı akıllı sanırım fazla zekilerde de değerler değişik çıkıyor🤔 Umarım hepimiz sağ sağlim kucağımıza alırız hayat bu sorunsuz doğup havale geçiren kaza geçiren sonradan sorunlar çıkanlar da olabiliyor çok düşünmemek lazım ya...

Lcw uygulaması yükleyip bildirimleri açarsan daha kolay haberin olur her gün olmuyor çünkü bazen de şansa ekrana düşmüyor bir türlü profilinden indirimlerim yazan yere gir uzun zamandır alışveriş yapıyorsan orada da olabiliyor hediyeler.

Lcw uygulaması yükleyip bildirimleri açarsan daha kolay haberin olur her gün olmuyor çünkü bazen de şansa ekrana düşmüyor bir türlü profilinden indirimlerim yazan yere gir uzun zamandır alışveriş yapıyorsan orada da olabiliyor hediyeler.
Tamamdır indirdim uygulamayı. Teşekkür ederim

Uygulama yüklü mü? Uygulama var açık sürekli hesabım orada Yoncanın dediği gibi bildirim geliyor. Bazen de mesaj. Burda gelenler paylaşıyor takip et çıkarsa atarız. Dün bana 200 e 60 gelmiş ama sınırlı sayidaymis ben
Evet beklemek mantıklı sanırım. Teşekkürler

Aile hekiminde hemşiresi arayan ne bileyim tahlil yapanlar bence çok şanslı , yahu beni atamadılar bile kendim gittim aşıya gidince ne tansiyon ne kilo kaydımı açmak için bilgilerimi ağzımdan istedi yani tartıya bile çıkarmadı.. değil tahlil tansiyonuma bile bakmadı.. Ben demesem aşı kartı bile vermiyordu bence bunlar tamamen şans
Bence saglik ocagindaki baska hemsireleri arastir ve ilgili olana gec e devletten , ben oyle yaptim, eskisi aramiyordu simdi bu her ay ariyor varmi sıkıntı diye.

Kafanız rahat gidin ♥️
Ben öyle yaptım hiç takmadan bebeğimi göreceğime sevinerek gittim.
Allah'a şükür herşey yolunda 🙏
560gr 22 cm dedi Dr.
Tüm kemiklerini, parmaklarını, dudağını, küçük dilini, ensede olması gereken şeyleri, sırt kemiği hatta serçe parmağının kemiğini gösterdi. Kalp kapakçıkları, böbrekleri, vücut su oranını herşeyi gördum. Güvenle tavsiye edebilirim Koşuyolu Görüntüleme Ayşe Hanımı 🤲
Detaylıdan sonra daha sık hareketleri hissetmeye başladım 🙏 Varlığını hissettirmesi harika birşey.
Allah isteyen herkese nasip etsin 🤲
Ben randevum aldım canım, Sinan tan adlı bir radyolog, normalde devlet şehir hastanesine gidecektim ama sırf bu ilgisizlik yüzünden parayla gitmeye karar verdim 600 TL imiş ücreti inşallah guzelce inceler bakar ben de güzel güzel haberler alırım, masaallah canım rabbim evlatlarımızı bize bağışlasın inşallah
Ben amniyosentezde down sendromlu çıkıp sapasağlam doğan bebek biliyorum şuan 5 yaşında ve aşırı akıllı sanırım fazla zekilerde de değerler değişik çıkıyor🤔 Umarım hepimiz sağ sağlim kucağımıza alırız hayat bu sorunsuz doğup havale geçiren kaza geçiren sonradan sorunlar çıkanlar da olabiliyor çok düşünmemek lazım ya...
Allah büyük ya bana devletteki dr riskli çıkmış amniyosentez sıvısı alalım dedi istemiyorum deyince riskleri kabul ediyorum diye kağıt imzalatti ondan beridir modum o kadar düşük ki dr lar da hissizlik oluyor sanırım ne bileyim çok kötü oldum o gün rabbim büyük sürekli Ya Şafi diyorum , inşallah rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin ömürleri güzel olsun hamilelikte bu tarz muamma şeyleri çok geriyor insanı ❤🤲🏻

Bence saglik ocagindaki baska hemsireleri arastir ve ilgili olana gec e devletten , ben oyle yaptim, eskisi aramiyordu simdi bu her ay ariyor varmi sıkıntı diye.
Öyle olmuyor ki benim aile hekiminin ebe dedikleri bir hemşiresi oluyor benim doktorun bir diğer doktorun bir hemşiresi oluyor hamileler onlara gidiyor seçme şansı yok

Benim doktorumda özel muayenesi var ama heran gece gündüz ulaşabiliyorum ek olarak acilinde kadın doğum doktoru bulunan bi hastanede kaydım var aylık rutin oraya da gidiyorum takibim görünüyor olsun diye. Geçen acillik oldum Özele gittik kadın doğum doktoru yoktu serum ve içine eklenecek iğne için doktorumla irtibata geçildi doktorum yönlendirdi ona göre müdehale edildi bana
Çook teşekkür ederim güzel bilgilendirmen içinnn :KK68: Bende bu doktoru çok sevdim ama daha bilgi alamamıştım nasıl olur acil bişey olursa diye. Böyle olursa ona devam edicem 🥰

X