2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Aile hekiminde hemşiresi arayan ne bileyim tahlil yapanlar bence çok şanslı , yahu beni atamadılar bile kendim gittim aşıya gidince ne tansiyon ne kilo kaydımı açmak için bilgilerimi ağzımdan istedi yani tartıya bile çıkarmadı.. değil tahlil tansiyonuma bile bakmadı.. Ben demesem aşı kartı bile vermiyordu bence bunlar tamamen şans

Yeğenimde 57-60 cm arası doğmuş. :)
Boyu 165
Oluyor öyle evet .Ben küçük bebeklerin daha güzel büyüdüğünü düşünüyorum. Ufacık tefecik doğan bebekler ilerde dev gibi oluyor .herhalde anneleri bu çocuklar küçük deyip ne vitamin varsa basıyor 😄

Günaydın kızlar , migros sanal markette Prima bezlerde 2.ayni ürün %50 indirimli . 1 numara avantajlı oluyor gibi . Tam fiyat karşılaştırması yapamadım diğer sitelerle ama ilgilenen bakabilir
Ben 3 numara premium care aldım. Valla 10 dakika içinde geldi .tanesi 2 TL ye geldi. Diğer yerlerde baktım 2.60 a geliyordu en uygun .

Benim doktor direk uyardı daha ben sağlıkocağına gitmemiştim hiç. Bazen bakıyorlar bide ellerindeki cihaz iyi değil yok kalbi atmıyor yok bulamadım diye panik yaptırıyorlar hiç baktırma öyle hadlerini aşmasınlar strese sokmasınlar demişti. Ben yine de meraktan gitmişken baktırırım galiba 😂😂
Ben ilk çocukta aynı şeyi yaşadım. Hemşire baktı baktı çocuğun kalp atışı yok diye kendi panik oldu önce. Allah'tan ben o gün doktora gitmiştim. Zaten sağlık ocağına söylene söylene gittim. Beni ne diye yoruyorlar şimdi doktora gittim zaten diye. O sebeple panik olmadım ve bebeğin iyi olduğunu biraz önce görmüştüm. Sonra ben yönlendirdim şuradan bak diye ondan sonra buldu kalp atışını.
O hemşire biraz acemiydi benim kendi hemsirem de doğum iznindeymis. Şimdi beni telefonla arıyor. Doktora sık gittiğini bildiği için çağırmiyor. Tahlilere bakıyor doktor ne zaman baktı diye soruyor sürekli. Hani bakmasa gel burda bakalım diycek. Telefonu da var bende bir sıkıntı olursa sen ararsın dedi. Mis gibi ilişki.☺️

Ayın 22 sinde ayrıntılı usg randevum var çok heyecanlıyım. Nift e maddi durumum el vermez amniyosentez de riskli diye ayrintiliya umut bağladım. Burun kemiği görüldü ense kalınlığı normal sınırda derse %100 garanti olmasa da kalbimi bozmadan içimi ferahlatmak istiyorum 🤲🏻🤲🏻🤲🏻😊 dualarınızı esirgemeyin kizlar inşallah sağlıkla alırım kucağıma, alırız kucağımıza ❤

Ben ilk çocukta aynı şeyi yaşadım. Hemşire baktı baktı çocuğun kalp atışı yok diye kendi panik oldu önce. Allah'tan ben o gün doktora gitmiştim. Zaten sağlık ocağına söylene söylene gittim. Beni ne diye yoruyorlar şimdi doktora gittim zaten diye. O sebeple panik olmadım ve bebeğin iyi olduğunu biraz önce görmüştüm. Sonra ben yönlendirdim şuradan bak diye ondan sonra buldu kalp atışını.
O hemşire biraz acemiydi benim kendi hemsirem de doğum iznindeymis. Şimdi beni telefonla arıyor. Doktora sık gittiğini bildiği için çağırmiyor. Tahlilere bakıyor doktor ne zaman baktı diye soruyor sürekli. Hani bakmasa gel burda bakalım diycek. Telefonu da var bende bir sıkıntı olursa sen ararsın dedi. Mis gibi ilişki.☺️
Ben benim sağlıkocağındaki hemşire ve ebelerin umrunda değilim 😂😂 ne tahlil soruyorlar ne arıyorlar çok ilgisiz hissettim kendimi🤭🤭

Bu bebişler içimizde geriliyo fln olabilirmi, bazen bi tarafım sert oluyo anlık uyuşuyo sonra geçiyo.. diyorum herhalde şuan geriliyo 😃😃🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️Çözemiyommda 😃😃
Geriliyor tabi. Bazen karnımın tam ortasını taş gibi yapıyor zilli. Sonra tekmeliyo bir de üstüne. Doğunca bunların hepsini toto ısırması olarak alacağım ondan :KK45:

Aile hekimleri greve katılıyor canım. Geçen grev yaptıklarında tahlil verecektim verememiştim ben bu yüzden. Ama kendi doktorun özeldeyse onlar yapmıyor grev☺️
Ozman ben ne olur ne olmaz bi doktoru arıyım, 😍
yoncambenim yoncambenim aile hekimleride grevde benim haftaya aşım vardı perşembe Cuma’ya kaldı ararlarsa oda sanırım geçenki grevde ilaç yazdırmak için aramıştım bakmıyoruz grevdeyiz dediler 😤
🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Bu aralar hep grev oluyo

Bugün benim de göbek deliğinin sağ tarafında bir parmak yer kadar ufak bi bölge acıyor ama nasıl acımak elimi değemiyorum anlamadım neden

X