2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Keseyi gördükten 2 hafta sonra çağırdı beni gidecektim ama gitmeme kararı aldım muallakta kalmak istemiyorum o yüzden

Berbat saçma ötesi bir takıntım var mesela aklımdan çıkmayan belki ne alaka diyceksiniz ama diğer gebeligim 45 günde evde düşükle sonlandı şuan 40 günümdeyim önümdeki o 45 nci gün başıma bişi gelicek gbi bekliyorum resmen şaka gbi baska biryerde basıma bunlar gelmeden böyle bir yazı okusamm derdimki ne alaka yahu ama işte gelde şu içime söz geçir.

Benimde bir önceki gebeliğim ikizdi yine, ama 8. Haftada bir tanesinin kalbi durmuştu. O yüzden bende 8. Haftayı atlatana kadar rahat değilim ve bence bu çok normal.

Hamilelik zor gerçekten hep bi evhamla geçiyor bende doktora gidince ağzının içine bakıyorum olumsuz birşey der mi diye aslında böyle yapmamalıyız hem kendimize hem bebeğimize zarar

Benimde bir önceki gebeliğim ikizdi yine, ama 8. Haftada bir tanesinin kalbi durmuştu. O yüzden bende 8. Haftayı atlatana kadar rahat değilim ve bence bu çok normal.
Bende ikili test zamanını bekliyorum kafamdaİnşallah hepimiz sağlıkla kucağınıza alırız

Ayy canım rabbim bidaha yaşatmasın yaşadıklarımızı inşAllah bu topikten kimseden mutsuz haber almak istemiyorum şu kalp atışı level ni hepimiz bi atlatalm snra keyifli bölümler geliyo inşAllah :))) cinsiyet öğrenmek gibi çok var ama ona saglıklı olsunlarda bekleriz sıkınyı yok :)

Bnde salı gitmiştim bu salı tekrar gidicem. Bebeği görmek için belki kalp atışı da duyulur

Bende ikili test zamanını bekliyorum kafamdaİnşallah hepimiz sağlıkla kucağınıza alırız
Bide benim 32. Haftayı da atlatmam lazım oğlumda o haftada kanamam oldu hastaneye gittim acil sezeryana aldılar. Kuvöz de kaldı 2 hafta. Kısacası işimiz zor

Şu ilk üç aydan sonrası bide son ay biraz geriliyoruz doğumdan dolayı ama aradaki aylar çok keyifli
Aminn bu topikteki herkes sağlıkla alsın kucağına inşallahhh

Bide benim 32. Haftayı da atlatmam lazım oğlumda o haftada kanamam oldu hastaneye gittim acil sezeryana aldılar. Kuvöz de kaldı 2 hafta. Kısacası işimiz zor
Yaaaahamilelik böyle işte aslında her anın tadını çıkarmak lazım çok güzel bi sürecin içerisindeyiz yaptığımız evhamın kimseye faydası yok ama işte insanın elinde değil ki

Hamilelik zor gerçekten hep bi evhamla geçiyor bende doktora gidince ağzının içine bakıyorum olumsuz birşey der mi diye aslında böyle yapmamalıyız hem kendimize hem bebeğimize zarar
Ah hepimizde aynı bekleyiş aynı evham niye rahat olamıyoruz demi niye tadını çıkaramıyoruz hep acabalar ya kötü bişe olursa düşünceleri gene de gönlümüzü ferah tutmaya çalışmak en iyisi sanırım ben de çarşamba 5+2 de keseyi gördüm bu hafta yeniden gideceğim 6+1 de başka bir doktorda takip için bakalım nasıl olacak inşallah hepimiz güzel haberler alalım Allah’ın izniyle inşallah

Yaa direniyorum yapma bak cumada randveum var pazartesi gitmemek icin zor tutuyorum kendimi ama yok yok yapmıycam sen git kalp duyarsan banada haber ette bende gidiyim :))
İnşallah canım duyalım hepimiz ama ben imkan olsa cumartesi gitcektim sonuçta doktor gün belirtmesi istedgin gün dedi bende direk pazartesi gidiyorum inşallah hayırlı haberler getirrim canım

Bende aldım randevu salı gidicem inşallah

İnşallah bu kez bol bol sütün olur canım

İnşallah. Sağlıkla sıhhatle gelsinler de gerisi halledilir sabırla.

Gece tuvalet için kalktım göğsümün yan tarafları öyle bir sertleşmişki sanki bebek emziriyorum da fazla uyuyunca süt dolmuş gibi. Duan erken tuttu sanki
Sabah biraz yumuşamıştı neyseki..

Burada sorun bence doktorun yaklaşımı. Dedikleri doğru bile olsa o anda bu şekilde konuşup seni 1 hafta strese sokması problem. Yarın başka bir doktora git bu durumdan hiç bahsetme bakalim ne diyecek.

Doktorların çoğu artık otomatiğe bağlamış. Sana hemen bakıp gönderip sonraki diyor.

Ben ilk gebeliğimde kürtaj oldum gelişmediği için. Kalp atışı duymak için gidip gelişmemiş alınması lazım deyiveriyorlar direk. Her üç ilk gebelikten birinde olur diye açıklamalar takip ediyor. İşleri bu. Bir duygu beslemiyorlar artık..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…