2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar sizde mide bulantilari başladı mı? Benim 4 gündür cok fena günlerim zehir oldu resmen😔 hiçbir yedigimden zevk alamıyorum bugün afedersiniz çok kötü istifra ettim😞

Biliyorum canım seni ben, hayirlisi olsun inşallah doktor sana imkansız demisdi ümit etme demisdi biliyorusn hiç belli olmuyor işte.bende bu ay tüp bebeğe başlıyordum ve adetim gecdi 🤗kismetlerimiz bizi güzel zamanda buldu ümidimiz yokken o yüzden rabbim devamını getirecektir insallah buna güvenip kendimi rahatlatiyorum bende.yarin bende kese görmeye gideceğim bakalım inşallah görürüz ikimizde.
Senin sat ne zaman ve kaç haftaliksin canım ikimizde yarin gidicez desene ama benim kese için erken galiba sadece beta artışını görmek istedi sanırım
Bı sıkıntı yoktur inşallah canım. Demesi kolay biliyorum ama elinden geldiği kadar stres yapmamaya çalış. İyi düşün iyi olsun.
Ah keşke gözlerimin altı çöktü uykusuzluktan uyuyamıyorum aklım hep burada
Aslında önemli olan tam ne zaman tutunduğu bebeğin. Keseyi goremeyebilirsin. Ama bu sağlıksız demek değil. Beta değerinde önemli olan düzenli artış kaç olduğundan ziyade zaten keseyi görünce betaya bakmaz bir daha.
Vallahi 25 inde aşılama oldum sonra hiç ilişki olmadı esim yoktu yanımda olduysa o zaman oldu ama ne zaman tutundu bilemem doktor ya sağlıksız ya geç döllenme dedi sebebi de betam haftaya göre düşükmus
En son kaçtı b hcg..benim dün 509 çıküı..adetimiz aynı senle
Canım benim regl net olmaz hiç pko olduğum için tarlusal ile regl oldum 13 ünde 15 inde de aşılama oldum doktor biraz haftaya göre düşük dedi yarın yine gitcem perşembe günü 590 di
Adet döngü uzunluguda önemli bende benimde adetin 14 günü yumurtlama oldu 16 ekimde .. 30 ekim beklenen adet... 8 kasımda ise yani adetin gecikmesindeki 9 gunde kese gözüktü 4+6 da ama belli belirsiz hatta dr bana göstermedi bile kagıtta vermedi içim raht etmedi 5+1 de tekrar gittim busefer doktor gosterdi usg kagıdıda verdi kalp atıslarını duyana kadr evham yapmaya elimizden gelmeyerek devam edicez sanırım :KK43: bu alttakide son adet tarihine göre 5+1 kesede tam günü gününe uyumlu 5+1 cıktı bende cuma gidecegim sıradaki takıntım yolk varmı bebek varmı sonra bekle Allah ki kalp atısı varmı çok bilinçli olmakta bazen çok sıkıntı
Al benden de o kadar canım bu belirsizlik beni maf ediyor
Bence daha önce sorunlu gebelik yasamıs kadınlar daha cok arastrıyor daha cok bilgi edindigini zannedip daha cok kafalarını bulandırıp iyce takıntı haline getiriyorlar anne olmayı cok isteme içgüdüsü ile :KK43: bende bu kategoride yim :KK43: amma velakin ilk gebeligimde bende taa 7.8 hftada ilk kez ulturasona girdm hc takılmadım dusunmedim ihtimaller verip paranoya yapmadım çünkü bilincsiz ve llk ve sorunsuz bi gebelikti ama ikinci gebelik kalp atısından snra kanama ile dusuk olunca takıntılarım cogaldi resmen
Aynen öyle 15 haftalık bir gebelik kaybım var cok zor günlerdi üstünden 2 buçuk yıl geçti mümkün değil olmadı şimdi de olunca bi an evvel varsa var yoksa yok densin istiyorum iki haftadır gidip geliyorum hala net değil ne var deniyor ne yok beta takibi milletin iki günde 100 küsür den 500 lere hemen 2 bin lere çıkmış benim az az artıyor yıprandım korkuyorum tedirginim uyuyamıyorum

Senin sat ne zaman ve kaç haftaliksin canım ikimizde yarin gidicez desene ama benim kese için erken galiba sadece beta artışını görmek istedi sanırım

Ah keşke gözlerimin altı çöktü uykusuzluktan uyuyamıyorum aklım hep burada

Vallahi 25 inde aşılama oldum sonra hiç ilişki olmadı esim yoktu yanımda olduysa o zaman oldu ama ne zaman tutundu bilemem doktor ya sağlıksız ya geç döllenme dedi sebebi de betam haftaya göre düşükmus

Canım benim regl net olmaz hiç pko olduğum için tarlusal ile regl oldum 13 ünde 15 inde de aşılama oldum doktor biraz haftaya göre düşük dedi yarın yine gitcem perşembe günü 590 di

Al benden de o kadar canım bu belirsizlik beni maf ediyor

Aynen öyle 15 haftalık bir gebelik kaybım var cok zor günlerdi üstünden 2 buçuk yıl geçti mümkün değil olmadı şimdi de olunca bi an evvel varsa var yoksa yok densin istiyorum iki haftadır gidip geliyorum hala net değil ne var deniyor ne yok beta takibi milletin iki günde 100 küsür den 500 lere hemen 2 bin lere çıkmış benim az az artıyor yıprandım korkuyorum tedirginim uyuyamıyorum
Evet canım sana erken gibi biraz, dediğin gibi düşünmüş olabilir.benim sat 6 Ekim döngümün 15.gunu yumurtlama gördüm yarın 5+5 olcam bakalım ne olacak.

Berbat saçma ötesi bir takıntım var mesela aklımdan çıkmayan belki ne alaka diyceksiniz ama diğer gebeligim 45 günde evde düşükle sonlandı şuan 40 günümdeyim önümdeki o 45 nci gün başıma bişi gelicek gbi bekliyorum resmen şaka gbi baska biryerde basıma bunlar gelmeden böyle bir yazı okusamm derdimki ne alaka yahu ama işte gelde şu içime söz geçir.

Saçma değil normal bir endişe.
Bekarken bir yeğenimi 8 aylıkken kaybettik.
Ardından doğan yeğenlerim 1 yaşını doldurana kadar içimde bir endişe vardı. Anne değilim sadece teyzeyim düşün. Hepimizde varmış meğer sonradan anlattık birbirimize..
Allah bilir bizim için iyi olanı. İçini ferah tut..

19 kasım cuma gününe randevum var gelin bir bana sorun kaç kez iptal edip pazartesi ye aldm snra carsamba olsun diye carsambaya aldım sonra yok yok erken gidip napcaksın dedım tekrar cumaya aldım resmen iç savaş yaşıyorum kendi içimde :KK70:
Burhaniye'de yaşıyorum. Ne orada ne en yakın ilçelerdeki devlet hastanelerinde randevu bulamıyorum. Özel dr ise çok az ve negatif yorumlar var. Keşke benimde böyle gün seçme şansım olsaydı. Olması gereken zamana randevu bulamadım bekliyorum çaresizce.

Kızları ya benim kanamam var:KK43: yarın doktora gideceğim. İkiz gebelikte normal olduğu söyleniyor genelde ama daha önce ikizlerden birini kaybetmistim kalbi durmuştu. O yüzden yine şimdi birininki durmuştur diye endişeliyim:KK43:
Rengi pembe kahverengi karışık bu arada ve günlük pedi batıracak şekilde. Bulantılar da tam gaz devam ediyor 3 kez çıkardım bugün, belirtilerin aniden kaybolması falan yok yani. Ağrıda çok hafif sızlama şeklinde

Kızları ya benim kanamam var:KK43: yarın doktora gideceğim. İkiz gebelikte normal olduğu söyleniyor genelde ama daha önce ikizlerden birini kaybetmistim kalbi durmuştu. O yüzden yine şimdi birininki durmuştur diye endişeliyim:KK43:
Rengi pembe kahverengi karışık bu arada ve günlük pedi batıracak şekilde. Bulantılar da tam gaz devam ediyor 3 kez çıkardım bugün, belirtilerin aniden kaybolması falan yok yani. Ağrıda çok hafif sızlama şeklinde
Canım inşallah bişe yoktur bence normaldir bende de ultrasonda kanama alanı çıkmıştı doktor dışarı da atabilir vücut kendi de emebilir demişti gene de için rahat etsin diye gözükebilirsin

Canım bugün gitme imkanın yok mu dr bana kanama olursa hemen gel dedi bir de kan uyuşmazlığı var mı o zamanda olabiliyormuş

Burhaniye'de yaşıyorum. Ne orada ne en yakın ilçelerdeki devlet hastanelerinde randevu bulamıyorum. Özel dr ise çok az ve negatif yorumlar var. Keşke benimde böyle gün seçme şansım olsaydı. Olması gereken zamana randevu bulamadım bekliyorum çaresizce.
Canım aslnda bende baska bir taktikle buluyorm randevu mhrs uygulaması var bende orda kayıtlı bilgilerm saat bası hatta aklma geldikce sık sık bakıyorum o sekilde randevu dusuruyorm arada iptal eden oluyo bir kislk randevu acılyo hemen alıyorum yoksa burdada bulmak mumkün degil geceleri bakıyorum yada bide diyelmki yarn gitmek istiyorum hemen o gece 10 dk da bir mhrsden bakıyorum mutlaka bır iki iptal eden cıkıyo randevuyu alıyorum direk

Hayırlısı olsun aslıcığım sıkma canını rabbim korur inşallah

Kesinlikle direk acile git bekleme igne flan yaparlar mutlaka inşAllah bisi yoktur dua et bol bol

Canım inşallah bişe yoktur bence normaldir bende de ultrasonda kanama alanı çıkmıştı doktor dışarı da atabilir vücut kendi de emebilir demişti gene de için rahat etsin diye gözükebilirsin
Ay öyle mi içimi rahatlattın canım sağol o kadar yoğun değil zaten ama bilemiyorum:KK43:

X