2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar anne yanı için ne almayı planlıyorsunuz ben en az 6 ay yanımızda yatsın istiyorum ama ağır hantal birsey de almak istemiyorum ayrı oda kuracağım çünkü var mı alanlar karar verenler
Ben chicco next to me aldım.Guzel bir ürün tavsiye ederim

Taktikler taktikler yani o da iyiymiş

Ben hiç duymadım bu konuyu biliyo musun bugüne kadar ultrasonda görünmez miydi bi sıkıntı olsa veya kendim anlamaz mıyım?
Ultrasonda doktor özellikle bakmıyorsa görmez. Siz hiçbirşey hissetmezsiniz. 0 ağrı, 0 şikayetle aniden su gelir ve doğum başlar

Hanımlar afedersiniz size birşey diyeceğim.
Ben hasta olsun. Çok hapşırıyorum ve çok öksürüyorum.
Her hapşırmamda idrar kaçırıyorum bu normal mi.

Hanımlar afedersiniz size birşey diyeceğim.
Ben hasta olsun. Çok hapşırıyorum ve çok öksürüyorum.
Her hapşırmamda idrar kaçırıyorum bu normal mi.
Bence normal, baskı var çünkü:)
Ben bir ara istifra ederken çok oldu. Sinir bozucu ama oluyor
Geçmiş olsun

Kızlar anne yanı için ne almayı planlıyorsunuz ben en az 6 ay yanımızda yatsın istiyorum ama ağır hantal birsey de almak istemiyorum ayrı oda kuracağım çünkü var mı alanlar karar verenler
Bende oda yapacağım ama ayrı bir anne yanı almadım. Ahşap kademeli beşik aldım ilk başta anne yanı gibi kullanacağım. Büyüdüğünde odasına geçireceğim

Canım bu rahim ağzına karından da bakılıyor mu? Her muayenede benim doktorum rahim ağzı kapalı güzel diyor ama bilemedim karından görünüyor mu ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…