2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar rahim ağzı çok kritik bir konu. Önemli olsa doktor bakardı va demeyin. Ankaranın en iyidoktoru açılmayı farketmediği için sağlıklı 2 evladımı yok yere kaybettim. Aman diyeyim içi acıyacak olan sizsiniz.
Ben dun gittim doktora çok şükür 40mm olmuş rahim ağzı . Plesanta 36mm dedi doktor rahatladım. Benim annemin kardeşime hamileyken plesenta resmen dışarı çıkacakmış, serkaj yapılmış. Önemli tabi. Doktorların çoğu bakıp hastaya söylemiyor. 🙈

Kızlar anne yanı için ne almayı planlıyorsunuz ben en az 6 ay yanımızda yatsın istiyorum ama ağır hantal birsey de almak istemiyorum ayrı oda kuracağım çünkü var mı alanlar karar verenler
E bebekten baby plus aldık biz de. Çok hafif bir tarafı tekerlekli olduğu için rahat odadan odaya götürülebiliyor . İlk 6 ay kullanacağı bir eşya için 900 lira diğer markalara göre gayet uygun .

Ben dun gittim doktora çok şükür 40mm olmuş rahim ağzı . Plesanta 36mm dedi doktor rahatladım. Benim annemin kardeşime hamileyken plesenta resmen dışarı çıkacakmış, serkaj yapılmış. Önemli tabi. Doktorların çoğu bakıp hastaya söylemiyor. 🙈
Karından mı alttan mı baktı

E bebekten baby plus aldık biz de. Çok hafif bir tarafı tekerlekli olduğu için rahat odadan odaya götürülebiliyor . İlk 6 ay kullanacağı bir eşya için 900 lira diğer markalara göre gayet uygun .
Ben de baby plus aldım benimki tekerlekli değil🤣🙈 farklı model mi ki altı sepetli mi senin ki

Ben de baby plus aldım benimki tekerlekli değil🤣🙈 farklı model mi ki altı sepetli mi senin ki
Sağ ve sol taraftaki koyu gri cikintilarin altında hemen

Eklentiler

• IMG20220309114943.jpg
    IMG20220309114943.jpg
    66,5 KB · Görüntüleme: 58
Ayyy en sinir olduğum şey birşey hediye alıcaklarsa, sen seçersin onu alırlar sonuçda sen annesin istediğin hoşuna giden bişi vardır elbet , kendi kafalarıma göre bişi almalaro delirtiyo..
Benimde görümcem aynı öyle, bebek arabası bebek çantası al dediler bana seç dedi kv ve kpederim istediğini seç dedi. Görümcem yandan bak bunlar güzel diye , en ucuz en kalitesiz şeyleri gösteriyo 700 tl bebek arabasını ondan gördüm mesela ilk defa😂 direk özelden eşime msj attım sinirlendiğimi söyledim eşim girdi araya biz öyle şeyley bakmıyoruz diye😂
Kv ve kpderlerinde durumu var yani olmasa yapmam öyle bişi😃🤦🏼‍♀️
Yok ya benim istediğim olmadıktan sonra hiç almasınlar. Ben bir fırsatını bulur atarım onu

Ay beşikler bile alınıp hazırlanmış😄 Buna 2 aylık hamileyken bebek arabası alan birinin şaşırması🙈
Bizim büyük eşya olarak bi beşik kaldı o da ufak bişey olacak yer yok diye trendyolda indirim kovalıyorum😄

Kesinlikle sana katılıyorum 🤗 Yani babaanne alacak diyorsam, parasını verecek biz seçeceğiz demek istiyorum ben 😂 Çok şükür öyle de oluyor, bütçeleri kadar veriyorlar, beğendiğini al diyorlar.
Zaten kendi zevklerine göre alsalar kabul etmem 😅
Ama böyle yapan var mıdır ki? 🤔
Yani bence burada “annem-kayınvalidem” alacak diyen herkes, bence zevkine göre seçiyordur, aile ödüyordur. Ha birkaç kıyafeti kendi zevklerine göre spontane bir şekilde alırlar. Ama büyük şeyleri nasıl alacaklar bir kere ölçüsü uymaz 😂
Ayyyy allahdannnn o şekilde yapıyorlar sağolsunlar istediğini almış oluyorsunuz, diğer türlüsü sinirre krizi😂😂😂😂🌸
Yok ya benim istediğim olmadıktan sonra hiç almasınlar. Ben bir fırsatını bulur atarım onu
Ahhhh iyi bari 🌸🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Kızlar rahim ağzı çok kritik bir konu. Önemli olsa doktor bakardı va demeyin. Ankaranın en iyidoktoru açılmayı farketmediği için sağlıklı 2 evladımı yok yere kaybettim. Aman diyeyim içi acıyacak olan sizsiniz.
Ben hiç duymadım bu konuyu biliyo musun bugüne kadar ultrasonda görünmez miydi bi sıkıntı olsa veya kendim anlamaz mıyım?

Ay beşikler bile alınıp hazırlanmış😄 Buna 2 aylık hamileyken bebek arabası alan birinin şaşırması🙈
Bizim büyük eşya olarak bi beşik kaldı o da ufak bişey olacak yer yok diye trendyolda indirim kovalıyorum😄
3.olup hevesli olanlar kulubu bir sen bir ben😅 ilk gibi hazırlandım buna yine🤣 benimde hazır besik odada duruyor 😁

Kayınpeder oda alacağını söyledi beni götürüp beğendiğimi alacakmış yani benim istediğim olacak ama limitide bildirdi şukadar 5-6 bin hazırladım hani üstüne çıkmayın der gibi

X