2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Az önce müdürüme sordum. İlçe milli eğitim müdürlüğü ile konuşmuş. İdari izinler kaldırılmış dedi. 🥺 Bakırköy ilçe milli eğitim müdürlüğü

Okul idaresi izin vermezse idari izin verilmiyor. Okula bağlı yani.
Kaldırıldığına dair bir şey yok ama ☹️ sadece öğretmenler için değildi bu tüm kamu kurumları için geçerliydi şimdi nasıl böyle olmuş ki ya

Kaldırıldığına dair bir şey yok ama ☹️ sadece öğretmenler için değildi bu tüm kamu kurumları için geçerliydi şimdi nasıl böyle olmuş ki ya
Bana sendika devam ediyor demişti yarın ben de müdüre bir sorayım bakalım
Ben bayağı tartıştım da ama idari izin yok dedi. Milli eğitimi aradım onlar da okulunuza ve idarenize bağlı dediler

Yani benim anladığım öğretmenler ve memur olmayan yerlerde geçerli bir neden varsa idari iznin amirin takdirine bağlı olduğu. Mesela x müdürlüğü ya da ilçe milli eğitim diyor ki idari izin olmasın.olmuyor .Bir başka müdürlük ses çıkarmazsa onlar idari izne başlıyor.

Yani benim anladığım öğretmenler ve memur olmayan yerlerde geçerli bir neden varsa idari iznin amirin takdirine bağlı olduğu. Mesela x müdürlüğü ya da ilçe milli eğitim diyor ki idari izin olmasın.olmuyor .Bir başka müdürlük ses çıkarmazsa onlar idari izne başlıyor.
Evet öyle görünüyor. İdarenin insafına kalıyor durum biraz

Off ya çok karıştı 🤦🏻‍♀️

Yaza giyeceklerini halledelim de kışa bakarız diyom bende😂
Ay ne bilim görünce indirimli güzel şeyler tutamıyorum kendimi ben galiba 🤣tulum çok hoşuma gidiyor hicde almadım ondan heves ettim herhalde görünce 🥰6 9 olandan aldım olur diye düşünüyorum ya.genel olarak kalıpları tammış diyor herkes 🤗

Ay ne bilim görünce indirimli güzel şeyler tutamıyorum kendimi ben galiba 🤣tulum çok hoşuma gidiyor hicde almadım ondan heves ettim herhalde görünce 🥰6 9 olandan aldım olur diye düşünüyorum ya.genel olarak kalıpları tammış diyor herkes 🤗
Küçük bile olsa 3-6 gibi bile olsa yine soğuk haba giyer yani. Kış bitmek bilmiyo malum.

Eklentiler

• Screenshot_20220307-151822_LC Waikiki.jpg
    Screenshot_20220307-151822_LC Waikiki.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 65
X