2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Lcw kalıpları küçük değil, 6-9ayı kışa denk geleceği düşünülürse sen 6-9 al bence 9-12 çok büyük olabilir.
Emekliyor sürünüyor olacaklar çok uzun olursa oda konforsuz olur çocuk için sabit yatmıyor ya, ayağına dolanır falan. Yaza tam gelir gibi olur ama oda sanki kalın gelebilir.
Anladım canım kalıpları tam yani hani kucukse diye ben 9 12 mi acaba diye dusunmusdum.dedigin gibi kalıbı iyiyse o zaman 6 9 mantıklı sağolasın 🤗🥰

Canım benim 18 haftalık bir erken doğum öyküm var.oyuzden o korku bende hep var az kasıklarım agirsa doguruyorum zannediyorum. En erken 28.haftada doğan bebeklerin yaşama sansi var bu korku bende de olduğu için araştırmıştım.
Maalesef bende de var bu korku. Bebeğin hareketlerini hissedince bile doğum mu başlıyor diye korkup hareketin keyfini çıkaramıyorum

Kizlar benim gibi erken dogum yapmaktan korkan varmi sanki heran dogurcakmisim gibi bir korku var icimde nedendir bilmiyorum idrar yolu enfeksiyonunun hala kontrol altina alinamamasindan galiba acaba bu haftalarda dogan bebekler varmi yasayabiliyorlarmi gelisimi tamamlanmismidir bu konu hakkinda bilgi sahibi olan varsa yardımcı olabilir mi
Olmaz olur mu ..
Sanki kaybetme hissi , o dürtüye engel olamamak çok kötü gerçekten.
Çok afedersin lavabodan kalkarken kasığımda acı oluyor ,ek olarak antibiyotik kullanmama rağmen halen daha sarı akıntım devam ediyor . Geçmek bilmiyor .. "Hamileliğinin en güzel zamanları" diyen herkese "gel sen bana sor" diyorum ..
Endişe ,kaygı malesef bitmiyor ,elde olan bişey değil tabi ..
Ben o sebepten hep dua ediyorum Rabbim'e ,içinde tüm anne olmayı isteyen kadınlar adına .. 🕊️🤲🏻

Eklentiler

• Screenshot_2022-03-07-13-32-37-838_com.lcwaikiki.android.jpg
    Screenshot_2022-03-07-13-32-37-838_com.lcwaikiki.android.jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 51
Kizlar kilodan bahsetmişsiniz ben 64le hamile kaldım şu an 65.5 geliyorum. Sürekli yememe rağmen kilo alamıyorum bir turlu, önceden abur cubur çok yerdim öyle kilo alırdım şimdi sağlıklı besleniyorum. Sanki kilo almadigim için bebeğimi besleyemedigimi düşünüyorum moralim bozuluyor
ben de aynı durumdayım ama bebeğim maşallah gayet güzel besleniyor.Önemli olan onun kilo alması .şimdilerde biraz biraz yemek yeme oranımı artırdım.

X