2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Daha 2 gün önce bebek bakım çantasıyla astronot tulum almistim ama kazi kazandı o. Sepetimde bırakmıştım bunları denk geldi çok sağol 🥰🥰🥰
Ay sevindim bir işe yaradığına, herkes kupon atıyor bana niye çıkmıyo diyodum. O çark nerden çıkıyo onu da bilmiyorum gerçi de. Hep baktım o zamanlarda da çıkmadı sitede bir şey
Ama bu sanırım 8 marttan dolayı herkese veriyor.
Ben oturum açarak girdiğimde ekrana hemen hediye olarak geldi. Aklında bulunsun, yapmadıysan yap alacağın varsa al :KK70:

Çatlak değil süt damarıdır o göğüs altında çatlağa benzeyen kırmızı kırmızı damarlar var benim de
Ayyyy evet dediğin gibi çok küçük ama var bende çatladı dedim herhalde🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
canım benim de göğüslerim çok büyüdü göbeğimden önde gidiyor ve hiç hoş durmuyor... yazın daha da büyüyecek nasıl tişört giyinicem bilmiyorum şimdi swetşörtlerle idare edip saklıyorum 🤦‍♀️🤦‍♀️
Aynen sevimli sevimli hamile kıyagetleri giyemicez gibi sinir oluyoeum cidden göğüslü olmak çok zor çok sinirmi bozuyo bu durum🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Omuz beli de ağrıtıyo büyüklüğü
Az havalar ısınmaya başlayınca yürüyüşe çıkarız bence canım iyi gelir muhakak.hareketsizlik çok etkili bencede 😏çok bir kilon yok yine boyunda uzun verilir yani kafana takma bu kadar kuzum 🥰30 kilo alanlar bile cogunlugu rahat vermiş hep.benim alma şansım yok malesef ki 🙈zaten kilolu halime kaldım siz böyle yazınca korka korka cikdim tartıya az önce aynıyım 3 kilo almışım toplam ama zaten son aylar alcaz sanırım ki daha çok.benim en fazla 12 kilo almamı soylemisdi doktor Allahım inşallah fazlası olmaz 🤲🤲🤲yanarım iyice 🤣🤣🤣
Ayyyy bol giyinip kapatıyorum hep ama göğüsler feci🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️😂😂 seninde görünüşte bişi yoktu ne biliyim kaFaya takıyo insan sonumu düşünemiyoeum gibi bu gidişle dediğin gibi havalar dzelip hepimizi kendimizi dışarı atalım😂😂

Ayyyy evet dediğin gibi çok küçük ama var bende çatladı dedim herhalde🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Aynen sevimli sevimli hamile kıyagetleri giyemicez gibi sinir oluyoeum cidden göğüslü olmak çok zor çok sinirmi bozuyo bu durum🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Omuz beli de ağrıtıyo büyüklüğü

Ayyyy bol giyinip kapatıyorum hep ama göğüsler feci🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️😂😂 seninde görünüşte bişi yoktu ne biliyim kaFaya takıyo insan sonumu düşünemiyoeum gibi bu gidişle dediğin gibi havalar dzelip hepimizi kendimizi dışarı atalım😂😂
Boydan işte biraz kazanımım var kilomu göstermiyorum fazla ama kilom var yani malesefki 🤪çok belli etmiyor olmam bu gerçeği değiştirmiyor ben görüyorum tartida😅 bebislere zararı olmasında biz veririz aldıklarımizi hayırlısıyla 🤗🤲

Hanımlar kilo alan var şikayet eden veremem diye endişe eden. Okudum hepsini.
Ben kızımda şuana kadar. 4 bucuk aylık yani 7 8 kilo almıştım.
Doğumdan 6 ay sonra 3 kilo hariç vermiştim kilolarımı. 16 kilo ile doğuma girmiştim.
Ama bu hamileliğim de şuan sadece 1 kilo aldım.
Kalçam falan yok sadece karnım çıkıyor.

Bir eksik daha tamamlandi artik mama sandalyemiz var 😂😂

Eklentiler

• Screenshot_2022-03-07-15-51-05-620_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2022-03-07-15-51-05-620_trendyol.com.jpg
    42,2 KB · Görüntüleme: 77
  • Screenshot_2022-03-07-15-50-48-221_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2022-03-07-15-50-48-221_trendyol.com.jpg
    51,5 KB · Görüntüleme: 67
  • Screenshot_2022-03-07-15-50-23-662_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2022-03-07-15-50-23-662_trendyol.com.jpg
    43,4 KB · Görüntüleme: 76
Az önce müdürüme sordum. İlçe milli eğitim müdürlüğü ile konuşmuş. İdari izinler kaldırılmış dedi. 🥺 Bakırköy ilçe milli eğitim müdürlüğü

Okul idaresi izin vermezse idari izin verilmiyor. Okula bağlı yani.
Çok şaşırdım. Zaten izin verme idareye bağlıydı ama kaldırıldığını duymamıştım. Yarın ben de sorayım. Madem şu ana kadar izne ayrılanlar da cagrilsin. Ne saçma şey! Ya herkese verilsin ya da herkes eşit haftalara kadar calissin

Boydan işte biraz kazanımım var kilomu göstermiyorum fazla ama kilom var yani malesefki 🤪çok belli etmiyor olmam bu gerçeği değiştirmiyor ben görüyorum tartida😅 bebislere zararı olmasında biz veririz aldıklarımizi hayırlısıyla 🤗🤲
Aynen oyuzden diyom ya boyumuz varda tartı gerçekleri söylüyor yüzümüze bam diye😂😂😂 ayyyy vallaa zorrrr napıcaz bilmiyom inşallah veririz 😃

Bizede cinsiyet tahmininde bulunur musunuz 🙈🙈❤️ 10 haftalık

Eklentiler

• BD05520F-6645-4126-888A-B5CB1C0F188D.jpeg
    BD05520F-6645-4126-888A-B5CB1C0F188D.jpeg
    78,1 KB · Görüntüleme: 67
Bu son 1 ay feciyim foto atamıyom artık😂😂😂 allahdan boy varda, kiloda alırsam kocaman oluyorum iri yarı olmadak😂😂😂😂 inşallah doğumdan sonra verirz

Ayyyy süper yaaaa inşallah böyle senin gibi verrm gerçi ben fotondaki halin kadar hamilelikden öncede değildim hep bi balık etliyim😂 annemde diyo sen bana benziyosun 5-6 ayda verirsin herşeyi, inşallah öyle olur yaaaaa , foton motive oldu ciddenv şuan hiç kendimi beğenemiyorım 😃🤦🏼‍♀️ Allhdan kışda bol giyiniyorum

Valla bu ilaçlar bizi bitircek yaa, allahdan ikiz diye extra kilo almassın herhalde sende o dahada sıkıntı olur yoksa bu gidişle ama galiba tombiş gircez😃🤦🏼‍♀️
Bana 20 kilo dedi doktor

X