2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yani emziren ve bir tık dikkat eden veriyor benim gördüğüm kadarıyla.
10.000 adım atmana gerek yok aslında her gün şöyle bir saat çıksan, metabolizma açısından iyiymiş, hızlanıyormuş.
Bende onu düzenleyeceği bir o düzensiz bende. Hava da soğuk diye her gün çıkmadık ama he rgğn yapıcam bakalım bir şey değişecek mi

Ben birazda belim için istiyorum göğüslermden dolayo belim omuzlarım çok ağrıyo Belki yürüyüş yaparsam düzelirm hareket halinde olayım , evde olursam yoksa böyle psikolojim bozulcsk kilo alıyorum belim ağrıyo diye kendimi yaşlanmış hissettim Ahhh inşallah değişir yaaa cidden

Ama sen normalde de zayıf bir insansın bence bu zayıflık onu gösteriyor.

Bende tartıldım geçen gün 10 kilo almışım. Bende sürekli hareketsizim. Bir önceki çocukta toplam 9 kilo almıştım. Doğumdan sonra 10 kilo verdim 2-3gun içinde. Ama sonra süt yapsın diye onu ye bunu ye tekrar 10 kilo aldım. bu sefer yemiycem

Offff çok zor yaaa cidden şindiden bu kiloyu aldıysakkkk ben doğuma 100le giderim herhalde

Canım sen nerede yaşıyorsun? Ben adana da yaşıyorum baya sıcak yani ekime kadar falan ama herkes klima açık olacağı için uzun kollu al diyor. Hiç bilemiyorum ne alacağımı kısa kollu tulum falan mı alayım birde ne yapayım

Kilodan bahsetmissiniz 73 kg hamile kalmistim 64 de kadar dustum suan 68 im mide bulantisi kusma hala bitmedi 22+3 bugun

Arkadaşlar selam 20'ınci haftadayız. Kilolar aldı başını gidiyor iç karnım dar olduğu için kocaman bir karnım var şuan. Ne giysem yakışmıyor, dun alışverişe çıktık hamile kıyafetleri satan mağazalar yok. Internetten sipariş vermek en.mantiklisi. biran önce sağlıkla doğursak keske

Ben aktif bebeğe 5 nuamra da geçtim. Çok fena sizdiriyordu. Preminium kullandıktan sonra bir daha başka marka kullanamadim. Bu nedenle bu sefer ilk onla başlamayın dedim. İnşallah pişman olmam
ay ben bir paket aktif bebek almıştım deme neyse zaten 40 tane falan var 3 günde biter heralde

Bende kizimi haziran 22 de dogurdum 40 cikana kadar hastane cikisi giydirmistim ondan sonra ekime kadar yarim kol sifir kol citcitliyla gezdik

Benim kızımda haziranda doğmuştu bende kısa kollu giydirmiştim ama bu temmuz sonu olunca giyemez gibi geldi bana Neyse zaten heves edip aldıklarım 3-6 6-9 aylar 0-3 ve hastane çıkışı 3-4 parça bişey var uzun onları da ilk zamanlar giyer sonra biz de havaya göre takviye yaparız kısa veya uzun. Aslında ilk 1-2 hafta yetecek kadar eşya olsa gerisi çıkıp alınır da insan heves edip alıyor işte

Ben diğer ikisinde kilolu hamile kalmıştım 12 kg civarı alarak bitirmiştim. Buna kilo verdikten sonra hamile kaldım ve şimdiden 10 kg aldım belki geçti bile tartılmıyorum Önce verdiklerimi geri aldım sonra da üstünü tamamlayacağım sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…