2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar hellloooooo
İmom omega kullanıp cildi bozulan var mı? Ya da omega kullanıp?
Çok kötü cildim ergenlik döneminde bile olmayan sivilcelerim var artık
Bende imom kullanıyorum layağıdır ..bence ondan değildir yaa..bende öyle bişey yapmadı..fakat kilo yapıyo

Merhabalar doğumum Medicanada olacak ins , geçen hafta arkadaşım galende doğum yaptı (sezeryan) fiyatını öğrenip yazarım .

Kızlar giysi konusunda, ben temmuz sonuna doğru doğuracağım için kısa kollu pek almadım sadece 2 tane kısa kollu uzun bacaklı tulum aldım bir de takım. Genelde uyuyacağı için üşüyecek üstünü örtmek yerine uzun kol giydirmek daha mantıklı 40 ı ağustos sonu çıkacak zaten hafiften serinlemeye başlayacak hava. Temmuz başı doğuracaklar biraz alsınlar tabi ama çokta doldurmayın derim. Sıcak yerlerde olanlar da klima açacaklardır bebeği kollamak için uzun giydireceksiniz.

Kiz simdi kizlarda seni obez gibi hayal eder Hic dert etme canımm bence hic gostermiyorsun boyun uzun galiba ondan
Bu son 1 ay feciyim foto atamıyom artık allahdan boy varda, kiloda alırsam kocaman oluyorum iri yarı olmadak inşallah doğumdan sonra verirz
Ayyyy süper yaaaa inşallah böyle senin gibi verrm gerçi ben fotondaki halin kadar hamilelikden öncede değildim hep bi balık etliyim annemde diyo sen bana benziyosun 5-6 ayda verirsin herşeyi, inşallah öyle olur yaaaaa , foton motive oldu ciddenv şuan hiç kendimi beğenemiyorım Allhdan kışda bol giyiniyorum
Böyle giderse şişecez..bendede bağırsaklarında gaz yapıyor ..geçen 2 gün içmedim ilaçları bilerek deneyim diye..karnım yumuşacık oldu..ben ikiz olduğu için mecbur kullanacak mışım
Valla bu ilaçlar bizi bitircek yaa, allahdan ikiz diye extra kilo almassın herhalde sende o dahada sıkıntı olur yoksa bu gidişle ama galiba tombiş gircez

Aaa nerde yaşıyosun bilmiyorum canım ama ben sakaryadayım. İlk bebeğimi temmuz 27 de doğurdum ve ekime kadar hep kısakollu giydirdim. Hatta tatile gittik odada klima açıktı yine kısa kolluyla uyudu. Üzerine bir müslin örterdim sadece. O yüzden şimdi de bol bol aldım kısa kollu. Uzun kollu ilk 1 ay giydirmiştim ben se

Şu an kendini beğenen çok azdır ya en azından ben hamileliklerimde hiç beğenmiyorum. Başkalarını görünce çok sevimli geliyor ama kendimde yok hayır yani özeniyorum böyle incecik hamişlere ama yok öyle de olanıyorum asla doğurana kadar bol kıyafetler devam

Aman boşver benimde boyum uzun iri duruyorum kilo alinca ama idare edecez artik 68 le kalmistim 76 yi gördüm bugun

Bende kizimi haziran 22 de dogurdum 40 cikana kadar hastane cikisi giydirmistim ondan sonra ekime kadar yarim kol sifir kol citcitliyla gezdik

Aynen galiba bol bol doğurana kadar takılcak, giyemicem sanırım o tatlı hamile kıyafetleirni off offsinir oluyom kendime
Aman boşver benimde boyum uzun iri duruyorum kilo alinca ama idare edecez artik 68 le kalmistim 76 yi gördüm bugun
Oooo sende almışsın demekki normal almak yaaaa bende kendime baya sorun yaptım ama şuan herkes aynı gibi eşime kilomu söylerken bile utanıyorum normalde bilmiyoduda hastanede doktor tartılmamı isteyince gerçekler öğrendi
Bak burda kizimi doguracagim gun ve 92 kilo duruyormuyum kuzu kuzu bekliyom tabi imzalari atmisim yoncambenim
Yaaaaa naısl tatlı duruyo amaaaa hiç 92 de durmuyon heeee göbek varmış gibi kollar fln göğüsler okadar şişmemiş

Bende beğenmiyorum asla. Kendime sanki 100 kilo olmuşum gibi geliyor.
Bitsede gitsek

Aynen benim göğsüm cok büyük degil , işte anca bu kadar kilo almistim oda siritmamisti takma sende emzirriken dikkat edersin bol su icersin falan verilir elbet

Ben şuana kadar 13 almışım
Moral olsun sanada yani gidiyor kilolar gerçekten doğru, zor da gitmedi benim 6 ayda 25 i gitmişti aldığım 30 kilonun son 5 kilo biraz zor gitti galiba 1 yaşını bulmuştu ama yinede ağırlaşmak istemiyordum bunda dikkat ediyordum ama elimde değil alıyor bünye bence yapısal.
Ben medicana ve medifema arasında kalmıştım evime yakın diye medifema seçtim ama fiyat aldığım da yılbaşı öncesiydi şimdi hep artmıştır.
Yakipli hastaya göre verilen fiyata göre falan değişiyor şuan alırsan sanırım yüksek bir rakam alırsın bana medicana 8.000 medifema 7.000 teklif etmişti

Çok yiyiyorum desem yemiyorumda bu 1 ayda nasıl bmyle aldım anlamadım 8 kilo almış oldum ben 5 ayda Önceki kilomda çok olunca biraz kafaya taktım, havalar düzelir düzelmez hergün 10bin adım yürüşüz yapıyım en azındna çok olmasın, ama demeki herkes veriyosa illa verliyo bu kilolar her türlü bebek için koşturmakdan herhalde Umudum o yönde

Ay şu an yine iyi bir de son ay o ayaklar fln şişiyor shrek filmindeki fiona gibi oluyorsun ya korkunçç Surat burun da kocaman oluyor ödemden aman allahım
Ay evet ya! Ama bi yüz masajı buldum her gün onu yaptırınca olmuyormuş sanırım eşime yaptırıcam bende sabahları yaparım inşallah olmaz.
size de atarım en azından elimiz yüzümüz düzgün olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…