2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kendimi çok dikkatli dinleyince aksina hiç hareket olmuyor sanki ama tv ye falan dalarsam ufak bi pit oluyor bekleyince olmuyor sanki mesela bende tatli olayı da ise yaramıyor tatli yiyince bende bir hareketlenme olmadı hiç
İlk bebekmiydi ilk bebeklerde anneler tam olarak seçemiyormuş o yüzden hissetmiyorum sanıyormuş. Geç anlıyolarmış ikinci gebeliğe göre. Benim 2. Olduğu için sanırım 13. Haftadan beri hissediyorum ilk başlarda bende sanki minik bi baloncuk patlaması gibi hissediyodum sonra sonra gümbürdetmeye başladı maşallah. Bi arkadaşım var 2. Çocuk olmasına rağmen 7. Ayında hala hergün hissedemiyomuş 3 günde bir o da uzanıp dinlersem anca diyor. Değişiyor ya belki iç karnın geniştir gücü derine kadar yetmiyodur. Yakında dursun artık da uyuyayım diceksin sabret dua et

Benim de kızım 15 kilo kucağıma gelmek istiyor ikna edemeyince alıyorum, yorgunluk da sebep gibi düşünüyorum ben ama doktorum suyu az içmek ve magnezyum eksikliği olabilir dedi.

H&M bunlar canım kalıpları gayet geniştir ama her markanın farklı oluyor dikkat edin derim
Benim de kızım 15 kilo kucağıma gelmek istiyor ikna edemeyince alıyorum, yorgunluk da sebep gibi düşünüyorum ben ama doktorum suyu az içmek ve magnezyum eksikliği olabilir dedi.
Hepsi ben de mevcut Magnezyum içmiyorum ne zamandır, su desen günde 1-1,5 litre anca. Asla sevmiyorum

Bunlar ilk doğduğu zaman çoook büyük gelecek mesela

Her marka çekmiyor, HM, Zara, Carters da ben çekme yaşamadım, kızım ufak tefek bir bebek ti o yenidoğan hastane çıkışları bile kocamandı
İlk zamanlar için 0-3 bir kaç parça da olsa al muhakkak çok olmasa da

H&M bunlar canım kalıpları gayet geniştir ama her markanın farklı oluyor dikkat edin derim

Hepsi ben de mevcut Magnezyum içmiyorum ne zamandır, su desen günde 1-1,5 litre anca. Asla sevmiyorum
Bende su içemiyorum... Nasıl arttırıcam bilmiyorum dediğin gibi 1.5 litre max.
Ama biraz dinlenebilsek geçecek gibi geliyor bana

En son sali olcturdum .Tam duyamadım ama 120 mi 112 mi ne dedi .

Teşekkür ediyorum dogum yerimi bende bi bulsam iyi olurdu

Normal doğum 3.500 sezaryen 5.000 dediler dogumunuza çok var fiyatlar ne olur son ay birdaha görüşelim dedi biz sorduk evet 800 tl idi bende bir kaç yere sorduk en uygunu gibi geldi bundan sonra sı hakkımız da hayırlısı olsun

Omron baya iyi marka. Bend3 olmasa bende ondan alırdım.
Ben omron alamam coooook pahalı yahu en ucuzu 500
Yani hissediyorum ama burada arkadaşlar çok güçlü falan diyor öyle değil ama sanırım kişiden kişiye değişiyor bu hissetme olayı

Ben omron aldım. Hastanelerde dikkat ettim hep ondan var. Saglik ocagi hatta kardiyolojiye gittim dün onda da o vardi. Her yerde omron gordum acilde falan da.
Omron aşırı pahalı ya diğer iki arkadaşın önerdiği seçeneklerden birini sipariş vereyim bugün onlar 190 200 TL falan omron 500 600

Güzel anneler merhaba,ben dün detaylıya girdim 22 haftalık,çok şükür herşey yolundaydı fakat rahim ağzında sıvı gördü doktor bebeğin kafası aşağıda,akıntın varmı diye sordu,evet dedim,kendi doktoruna bi görün dedi.Bende doktoruma gittim alttan baktı mantar var dedi krem fitil verdi rahim ağzı 30mm ölçtü.Böyle bir durum yaşayan var mı o anın şaşkınlığıyla iki doktora da sormamışım sıvı niye vardır diye biraz huzursuz oldum açıkçası,böyle bişey yaşayan oldu mu acaba ya da duyan ?

Sende mi ikizlere gebesin ölçtürdünmü hiç rahim ağzını..gerçi tüm gebelerinölçtürmesilazom tekil gebeliklerde yetersizlik olabiliyor..
Ben daha önce ikizlerimi erken doğumla kaybettim maalesef. Şimdi tekil hamileyim tedbiren sürekli ölçüyoruz ve 200 mg progestandan sabah 1 akşam 2 vajinal kullanıyorım. Çoğul gebeyseniz doktorunuza danışın her ihtimale karşın progestan faydalı olabilir

Rahimağzın konusunda doktorun uyarıda bulundu mu canım?35 mm sınırı var..35in altına inerse sürekli istirahat etmemiz gerekiyormuş. Daha önce rahim ağzın ölçülmüşmüydü benimde önce 52mm çıkmıştı sonradan 39mm çıktı detaylı da devamlı şimdi yatıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…