2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar birşey sorucam, acaba sezeryan doğumda, babalarda girebilirmi içeri yanıma, eşim istiyor girmekde, gerçi doktorada sorucamda, bir sizede sorayım dedim
Devlet ve üniversite hastanelerinde doğuma anneden başka kimseyi almıyorlar özelleri bilmiyorum

Ya zaten bebek olan yerler sıcak oluyor. Nasıl usutecek iki dakkada.

Ben bebek bir tarafa top gibi toplanmış hissettiğimde bu kasılma mi şimdi

Yazın tulum çok rahat oluyor kısa tulumlar özellikle çıtçıtı açıyorsun altını değiştirip hop kapatıyorsun. Taşırken de kazağı yukarı kaydı beli açıldı derdi yok.

Alt üst takımlarda gayet kullanışlı aslında ben iki türü de kullanışlı buluyorum

Kışın içine ayrıca çorap giydiriyoruz ayrıca içlik olarak ince bir pijama da giydiriyorum ben kışın. Yazın zaten üşümez

Ben papalı aldım hep ama ortadan bacak arası çıtçıtlı olanlardan aldım komple açılır yazın sorun da olmaz diye

Kışın içine ayrıca çorap giydiriyoruz ayrıca içlik olarak ince bir pijama da giydiriyorum ben kışın. Yazın zaten üşümez
Bence de ince tulumlardan aldım valla yaz boyu giydircem çok kıyafet almayıp küçülmeden sık sık giydirmek mantıklı madem çabuk küçülüyor az kıyafetle sık sık giydiririz o zaman :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…