2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
bebeğin altı değişirken üşüyormuş patikli olduğu için kasıyormuş vs diye ben de baya tulum almışım yani giydirmesi kolay ve beli açılmaz diye düşünüp almıştım ben de o yüzden tecrübelilere sorayım dedim :)

Kendi minderi var. Ama çocuk çok küçükken altına bir minder daha koymuştum ben. O zaman da kemeri takamamistim. Şimdi kendi minderinin üstüne koyucam bu minderi. Kusunca filan temizlemek zor oluyor.
hımm mantıklı ben de alayım o zaman kemer uzamıyor mu ayarı yok mu o kemerlerin

Benim kasilmalarim var diğerlerinde de oldu hep. Nst de bariz çıkıyordu 32 sonrasi ama baştan beri oluyordu zaten. Ben hissediyorum işin kötü yanı bebek gerilmesi ve toplanma gibi. Doktor düzensiz normal diyor bilmiyorum. Biri 37+3 biri 37+6 da doğdu.

Son düzenleme:
Benim aldığım gelsin memnun kalırsam atarım sana instagram sayfasını. 200 liraya çift kat puset örtüsü ve minder geldi. Umarım güzel çıkar.

Taşınma kanayan yaram resmen hergun ev bakıyorum ama yok yani istediğim gibi. Olanlarda uçuk. Ağırlasmadan ve yaz gelmeden hallolur istiyorum okulda kapanınca çok zor olacak doğuma kadar bu evde en azından bahçeye inebilecekleri bir yer bakıyorum.

Benim en sevdiğim çocuk kıyafeti. 4 yaşında oğluma bile giydiriyorum hala. Tulum ağırlıklı aldim herseyi. Emzirirken kucaklarken beli toplanmiyor gece acildi derdi yok. Tek parça hoop çıkar yıka giydir. Birincisi yaz bebeği üşümez ama zaten alt değiştirmek 3 4 dk lik iş o arada da üşümez zaten

ay valla içim rahatladı her ay için 4 -5 tane almıştım sadece yenidoğan 1 tane almışım hastane çıkışında yok çünkü tulum bence de en rahat giydirilen şeydir ya

ya kızlar benim yine ara ara kahverengi akıntım geliyor.sildikçe geliyor .halbuki dün ayrıntılıya da girdim bir sıkıntı yoktu .bilemedim

Ya şu konuda fikriniz var mı kimisi kablolu değil direk bileğe takılan daha iyi diyorlar acaba bileğe takılan mi yoksa bu model mi iyidir?
Çok bilmiyorum canım ama babam yüksek tansiyon hastası sürekli ölmesi takip etmesi gerekiyor. Doktor kablolu olanlardan al diye tavsiye etmişti 4 yıldır falan kullanıyor memnun

Ben çok seviyorum tulumu bebislere çok yakışıyor alt üst takımda da göbeği sıkılıyormusta söyleyemiyormus gibi geliyor bana . Tek olumsuz yönü çok çabuk küçük geliyorlar ayaksız tulumlar daha uzun giydiriliyor

Ya 22den sonra normal diyorlar ama benim 7. haftadan beri geçmiyor, sorun da değil ama kasılma olunca düzgün görüntü alamıyoruz. Mesela 3 hafta sonra ayrıntılı var dua ediyorum net görüntü alabilsin diye Böyle kesenin ortasında balon gibi bir şişlik oluyor, bebeği gizliyor, çok ilginç bir şey

Kahverengi akıntı eski kanamadan kalanlar. Endişe etme bence.
evet hatta hesapladım .Hamile olmasam bugün adet günümmüş acaba ondan da olabilir mi?çünkü doktor plesentasına suyuna rahim ağzına falan da baktı .Hani ayrıntılıya bakan doktor prof olmasa şüphelenirdim

Hiç sorun yoktur bencede. Gayet normal. Ben doktora bunu sormuştum normal ara ara demişti. Pembe ya da kırmızı olmadıkça sorun olmuyormus.

Bebek iyice büyüyünce daha net olur görüntü bence merak etme. Daha var ayrintiliyada. Kasılma benim hep vardı dediğim gibi hala var. Ben toplanmalari çok net hissediyorum agri vs yapmıyor ama rahatsız edici benim için çok.

Kızlar birşey sorucam, özel hastnede acaba sezeryan doğumda, babalarda girebilirmi içeri yanıma, eşim istiyor girmekde, gerçi doktorada sorucamda, bir sizede sorayım dedim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…