2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Canim merhaba öncelikle allah yar ve yardimcin olsun aldatan bir erkegi boşamakla cok dogru bir karar vermişsin ama suan gordugum kadariyla hamilesin ailen arkandami nasil bi yol izleyecksin
Sağol kuzum Ailemin haberi yok daha, bebekler doğunca eski eş nesep davası açacak bebekler kendi babalarının nüfusuna geçecekler bir aksilik olmazsa eğer. Babalarıyla evlenir miyim bilmiyorum henüz.

Hanımlar salı gecesi beta 46 çıktı. Cumartesi öğlen 3,5 gün sonra 455. Sizce nasıl? Arada cuma verdim ama ASM olduğu için pazartesi öğreneceğim. Bekleyemedim öğlen özelde verdim.

Benim de kanamam oldu .progestan verdi doktor pazartesi günü. Minik bir kanama durumum var kesenin altında. Kesinlikle psikolojin iyi olsun .eğer seninle devam etmek isterse devam eder.zaten ilk 10 haftada düşerse bu bebeğin anormalliklerinden oluyor .Belki böylesi çok daha hayırlı.

Ben de ders çalışıyorum daha iyi geliyor diğer türlü sürekli araştırma yapıyorum

Hanımlar salı gecesi beta 46 çıktı. Cumartesi öğlen 3,5 gün sonra 455. Sizce nasıl? Arada cuma verdim ama ASM olduğu için pazartesi öğreneceğim. Bekleyemedim öğlen özelde verdim.
Ben de Salı vermiştim 49 du sonra ertesi Salı verdim 560 di .Seninki gayet güzel yükselmiş. Hayırlı olsun ☺

Canım kese 5-6 hafta civarı görülür. Ha bu arada hamile olmana çok sevindim mesajlarını görüyordum ama yazamıyordum merak etmiştim hayırlı olsun
Allah razı olsun canım ama henüz net hamile değilim doktor bağlanıp umutlanma bekle dedi , pazartesi gidicem bakalım ama tek taraflı kasık ağrım var bu normal mi bilmiyorum Allah korusun dış gebelikse diye korkuyorum sizlerin de tek taraflı kasık ağrısı batması oldu mu ?? Ben şuan aşağı yukarı 4 hafta lik falanim hani haftaya belki keseyi görür o zaman tabi beta güzel attıysa

İşte bu cevap her yerde okusan da yaşayan birinden gelince çok rahatlatıcı oluyor. Teşekkürler SevimliKedii çok kalp
Benimde ilk gebeliğim henüz yaşadığım bişey değil ama ben gebe kalana kadar prof oldum bu konularda biraz zor geldi de bebisimyardımcı olabildiysem ne mutlu bana

Geliceksin canım inşallah bekliyoruz benimde 20 Ekim yumurtlama p.tesi kese görmeye gideceğim.adet gecikmesinden 10 12 gün sonra genelde çağırıyorlar 25ekim +14+10 falan desen görürsün o civarlarda inşallah daha erken yada daha geç görenlerde olabiliyor bazen ortalaması bu şekilde.

İnşallah gelirsin aramıza doktorlar henüz çok yeni olanlarda öyle diyorlar endişelenme.
3 gebelik geçirdim üçünde de tek taraflı ağrılarım oldu canım bazen sağda bazen solda gayet normal yani

Tek taraflı kasık batması var bende. Bebeğimin kesesi sağa doğru, benimde sağ kasıkta batma var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…