2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bazen tanıdığımızi sanirioruz yanilioruz daha geç farketmedigine şükür et daha güzel seler olucak bebeklerin sana şans getircek bence canım
Öyle, bu aldatma olayı ortaya çıkmasaydı aptal aptal mutlu bir evliliğim var diye takılıyordum bende. İnşallah canım benim sağolasın

Canim üzülüp stres olmuşsundur tabii, güzel düşün, dinlen kendine vakit ayır ve bence kafanı uzaklaştıracak şeyler yap. Oturup tüm gün bunu düşünürsen bir dünya stres hormonu salgılayacaksın. Dizi izle, seviyorsan bilg oyunu oyna, kitap oku.. ne bileyim ne seviyorsan artık. Dualarım seninle tabii ki. Hem hamilelerin duası kabul olur derler

Öyle, bu aldatma olayı ortaya çıkmasaydı aptal aptal mutlu bir evliliğim var diye takılıyordum bende. İnşallah canım benim sağolasın
Mesajları çok okuyamadım okuduklarimdanda fazla anlayamadım ama ne kadar güçlü bir kadinsiniz gerçekten sizi canı gönülden tebrik ediyorum ben olsam aynı sizin gibi güçlü olamazdım rabbim yardımcınız olsun

Ayy canım benim teşekkür ederim, çok mutlu ettin beni güçlü hava yaratsam da bazen depresif olduğum çok oluyor öyle yazdığıma bakma

Ayy daha cok yeni bak ovulasyon testi yanıltmadı ve tutmuş sagliktan ilerlesin inşallah dogurdugumuz günüde göstersin bizlere

Canım kese 5-6 hafta civarı görülür. Ha bu arada hamile olmana çok sevindim mesajlarını görüyordum ama yazamıyordum merak etmiştim hayırlı olsun

Ayy canım benim teşekkür ederim, çok mutlu ettin beni güçlü hava yaratsam da bazen depresif olduğum çok oluyor öyle yazdığıma bakma
Ee normal degilmi hamilesin ben bugün durduk yere oturup ağladım havalar soğudu üşüyorum diye

Ee normal degilmi hamilesin ben bugün durduk yere oturup ağladım havalar soğudu üşüyorum diye
Ayy çok tatlısın bende büyük şeylere ağlamıyorum saçma sapan küçük şeylere ağlıyorum bebeğim ağlarken oturup bende ağlıyorum mesela

Canim merhaba öncelikle allah yar ve yardimcin olsun aldatan bir erkegi boşamakla cok dogru bir karar vermişsin ama suan gordugum kadariyla hamilesin ailen arkandami nasil bi yol izleyecksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…