2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bazen tanıdığımızi sanirioruz yanilioruz daha geç farketmedigine şükür et daha güzel seler olucak bebeklerin sana şans getircek bence canım
Öyle, bu aldatma olayı ortaya çıkmasaydı aptal aptal mutlu bir evliliğim var diye takılıyordum bende. İnşallah canım benim sağolasın 💕

Merhaba kızlar bende sizinle hemen hemen aynı tarihte gebeliğimi öğrendim çok çok yenişim 4+4 henüz 4 gündür kanamam var düşük riskim varmış progestan verdi proluton iğne 3 günde bir olacağım bana da dua edin lütfen 🥺
Canim üzülüp stres olmuşsundur tabii, güzel düşün, dinlen kendine vakit ayır ve bence kafanı uzaklaştıracak şeyler yap. Oturup tüm gün bunu düşünürsen bir dünya stres hormonu salgılayacaksın. Dizi izle, seviyorsan bilg oyunu oyna, kitap oku.. ne bileyim ne seviyorsan artık. Dualarım seninle tabii ki. Hem hamilelerin duası kabul olur derler😊

Öyle, bu aldatma olayı ortaya çıkmasaydı aptal aptal mutlu bir evliliğim var diye takılıyordum bende. İnşallah canım benim sağolasın 💕
Mesajları çok okuyamadım okuduklarimdanda fazla anlayamadım ama ne kadar güçlü bir kadinsiniz gerçekten sizi canı gönülden tebrik ediyorum ben olsam aynı sizin gibi güçlü olamazdım rabbim yardımcınız olsun

Mesajları çok okuyamadım okuduklarimdanda fazla anlayamadım ama ne kadar güçlü bir kadinsiniz gerçekten sizi canı gönülden tebrik ediyorum ben olsam aynı sizin gibi güçlü olamazdım rabbim yardımcınız olsun
Ayy canım benim teşekkür ederim, çok mutlu ettin beni😍 güçlü hava yaratsam da bazen depresif olduğum çok oluyor öyle yazdığıma bakma 🤣

Canım daha gitmedim salı günü silik çizgiyle ögrendim hemen kan verdim işte 25.6 çıktı sonra 98 sonra en son bugun 240 . Ankaradayım ben şuan doktor arayışındayım bir hafta sonra tekrar bi kan testi yapıp doktora gitmek istiyorum
Ayy daha cok yeni bak ovulasyon testi yanıltmadı ve tutmuş sagliktan ilerlesin inşallah dogurdugumuz günüde göstersin bizlere ☺️

Arkadaşlar merhaba, Ben 25 ekimde aşılama oldum şimdilik çok şükür gebelik var ama henüz net değil değerim ve haftadan dolayı tam emin değil doktor gebelikten . 25 Ekim aşılamaya göre benim kesem ne zaman görünür acaba kaç haftalikken yani ?? Ve inşallah ben de buraya yakın zamanda gelirim
Canım kese 5-6 hafta civarı görülür. Ha bu arada hamile olmana çok sevindim mesajlarını görüyordum ama yazamıyordum merak etmiştim hayırlı olsun 😍😍

Ayy canım benim teşekkür ederim, çok mutlu ettin beni😍 güçlü hava yaratsam da bazen depresif olduğum çok oluyor öyle yazdığıma bakma 🤣
Ee normal degilmi hamilesin ben bugün durduk yere oturup ağladım 🤣🤣🤣 havalar soğudu üşüyorum diye

Ee normal degilmi hamilesin ben bugün durduk yere oturup ağladım 🤣🤣🤣 havalar soğudu üşüyorum diye
Ayy çok tatlısın 🥰 bende büyük şeylere ağlamıyorum saçma sapan küçük şeylere ağlıyorum🤣 bebeğim ağlarken oturup bende ağlıyorum mesela 🤣

Canim merhaba öncelikle allah yar ve yardimcin olsun aldatan bir erkegi boşamakla cok dogru bir karar vermişsin ama suan gordugum kadariyla hamilesin ailen arkandami nasil bi yol izleyecksin

X