2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bugün devlete gittim. Kısaca bir baktı. Onun dışında idrar verdim, enfeksiyon vs birşey var mıdır diye. Dansite az düşük çıkmış. Epitel de 6 yazıyor. Lökosit çıkmamış. Epitel değer aralığı da yazmamış bilemedim.

Şanslısın, ben de yalvardım yok dedim gelmeden WC ye girdim dedim dinletemedim 🙈🤣🤣🤣
Bana ilkinde yaptılar ikincide hemşire tanıdıktı yapmadı. Bir bakıma iyi aslında yapılması bir süre tuvaletin gelmiyor ıkınma derdin yok😂 O acılı bişey değil zaten de yapılış aşaması can sıkıcı😅

Sistit neydi 🤔
Ben dikiş yarasi saniyordum düşün megerse o kismim şişmiş ağrıyormuş o derece dikislerimden cekemdim ondan cekmistim🤷‍♀️
İdrar yolu enfeksiyonu yani içten zedeliyor heralde sürekli tuvaletin var hissi idrar yaparken yanma oluyor bir süre bende.
Ayy bide ilk kızım da çok sıcaklarda doğmuştu ped kullanmaktan resmen pişik olmuştum bebek gibi🙄

Detaylı ultrasondan çıktım kızlar. 22 haftalik olduk artık. Kilosu 450 gram olmuş.yuzunu görmek çok güzeldi 🥰🥰🥰 Annesine benzeyen bir kızım olacak inşallah 😊Beni en çok korkutan şey kalbindeki parlak noktaydi. Çok şükür o parlak nokta kaybolmuş 😇😇Organları iyi çıktı. Allah herkesin istediğini gönlüne göre versin 😶‍🌫️😶‍🌫️😶‍🌫️

X