2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yok artık. O durumda laf iğneleme zamanımı böyleleri hep dışarda hem hayatımızda hep var.

Ne yaptınız hayırlı haberlerinizi verin inşallah güzel geçmiştir.
Çok tesekkur ederim Çok şükür herşey yolunda
Sadece sol uterin arterde direnç gördü ilerleyen haftalarda takip önerdi
Onun dışında her bir ayrıntıya baktı çok çok rahatlattı
Darısı bekleyen gidecek olan herkese inş

Bana normal doğumda takmislardi sonda ben acı hissetmedim sonuçta sonraya jel sıkılıyor ve kaygan haliyle kayıp gidiyo stres yapmayın

Evet çok değil ama acıyor. Zaten kısa sürdüğü için taktığı kadar acıyor sonra anlamıyorsun

Canım İnan o birşey değil.
Bu nerden geldi aklına
Asıl yürümeye çalışıyorsun ya vucudun senle gelmiyor sanki.
Senin o dediğin kısacık birşey
Ayyyy bu grubu bunyuzden çok seviyorum yaaaaaa, insan başına gelmeyince nelerle karşılaşıcağını bilmiyo neladar acıcağını nasıl bişi olduğunu anlamıyor.. etrafıma soeuyorum korkarım diye kimse bişi demiyor sinir oluyorum. En doğru şeyi burdan öğreniyorum çteşekkür ederim merak ettiğim herşeyin cevabı sizde

Ben de bugün gittim 20+4 ve 350 gr yani normal bence doktor öyle dedi
Ben gap almıştım kızıma 6-12 aydı ki kalıpları küçük normalde ama rahat rahat olmuştu. 12-18 çok büyük olur sanki

Bazalı yatağa 2 yaşta yatmaya başladı benim oğlum korkuluk da yoktu. İnip çıkabilecek kadar büyüyünce yatar bence

Nerden alıyorsunuz marketlerden belli bir marka mı?

Steril olması için sanırım

Kızlar detaylıya girdim bebek gayet iyi dedi 19+4 dedi sadece rahiminin sağın da çentik çıktı çocuğu besleyen damarmış sıkı takip dedi tansiyon ölç dedi ağlıyorum sabahtan beri
Sıkı takiple kontrol altında olursunuz, moralini bozmamaya çalış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…