2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273

Sağolun kızlar park yatak alsam yatağa geçene kadar kullanırdım ama çok büyük geliyor gözüme sığmayacak hiçbir yere şu resimdekinden alsam diyorum ucuz bişey zaten 1,5 yaşa kadar olur diyo ama 1 yaşa kadar ancak yatar sanırım. Sonraki 1 sene naparız onu bilmiyorum işte. Bu yatağım daha büyüğünü mü bulsam hiç bilemedim

Eklentiler

• 11FE987E-CEC2-4D1F-81DF-4AD33DEED58F.png
    208,8 KB · Görüntüleme: 45
Ayy bende almisdim Hepsiburada ebebekden gelmeyi bırak kargoya bile vermemişler kaç gün oldu siparişi vereli
Pazar günü aldım ben, pazar günü %60indirim var görünüyordu hepsiburada da o indirimden hemen geldi. Bir tek kızıma aldıklarım yanlış gelmiş ona üzüldüm değişimle uğraşıcam

Evet o park yataklar büyük gerçekten hantal oluyorlar ama işte iş görüyorlar babaanneöizfe ondna var biz alıp oraya koyduk iyi oldu ama bende evde yatak odamda koyamam onu asla hiç bir yere sığmaz.
Beşik yatak vs çocuklu bizler için büyük dert bende şimdi odalarını nasıl yapıcam falan kara kara düşünüyorum kızımın odası sıkılsın istemiyorum ayrı oda yapmak hiç mantıklı değil olsa bile evde ekstra bir oda misafir yatak odası yaparım mesela

Ayrı odayı illaki yapacaksın büyüdüklerinde kız erkek aynı odada rahat edemezler ama şimdilik şart değil zaten bir oğlun daha vardı dimi aşırı pembiş bir oda değildir sizinki

Pazar günü aldım ben, pazar günü %60indirim var görünüyordu hepsiburada da o indirimden hemen geldi. Bir tek kızıma aldıklarım yanlış gelmiş ona üzüldüm değişimle uğraşıcam
Bende aynı gün aldım canım yüzde 60 indirim olan gün ama kargoya bile vermemişler.sanssizlik olmuş

Dandik gibi geldi ama çokta ucuz 6 ay yatsa kardır diye düşündüm ama sonrası var işte

Biraz ufak boyutlu Park yataklar da var aslında onlara da bakabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…