2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Unutmadım seninde 4 marttaydı ayrıntılı bekliyoruz güzel haberleri

Bende öyleydim ama merak etme rahat geçer insaallah
İnş canım inş güzel geçsin hepimizin
Maşallah bebiş kıpır kıpır hareket hissedince gerçekten çok daha rahat oluyor insan ama yüzünü falan çok merak ediyorum ondan sanırım sabırsızligim
Hatta sabah sanırım hıçkırık tuttu ritmik şekilde pıt pıt pıt 5 6 sefer attı

Arkadaşlar haftası benimle yakın olanlara soruyorum hareketleri ne kadar hissediyorsunuz yani günde örneğin sabah öğle akşam gece düzenli ki yoksa bazen hiç yok bazen var mi???
Aramızda bir hafta var benim düzenli bi hareketi yok bazen sürekli bazen hiç hissetmiyorum kıpırdasın diye tatlı yiyorum su içiyorum ama onda bile kıpırdamıyor canı ne zaman isterse

Arkadaşlar haftası benimle yakın olanlara soruyorum hareketleri ne kadar hissediyorsunuz yani günde örneğin sabah öğle akşam gece düzenli ki yoksa bazen hiç yok bazen var mi???
1 hafta var seninle aramızda.
Ben sabahları genelde hissetmiyorum sanıyorum ki uyuyor 12 gibi uyanıyor vurursa vuruyor yoksa yer değişmesini hissediyorum
Genelde aksam uzandığımda vuruyor çoğunlukla

düzenli değil yeni yeni hissetmeye başladım akşam dinlenirken hissediyorum bazen sırt üstü yattığımda o da ara ara gün içinde oluyor bazen bazen de hiç hissetmiyorum

Bazen hiç yok özellikle hareketli günlerde ama dinlenirken ve kendimi dinlersem daha çok. Bu haftada daha saymaya başlanmıyor zaten.

Aramızda birgün var canım. Ben sadece akşamları yemekten sonra hissediyorum. Bazen 1-2 gün hiç hissetmediğim oluyor. Hareket ettiği zaman 3-4 kere hafif pıt pıt şeklinde oluyor

Vala kızlar bende dediğiniz gibi gün içerisinde kendimi dinleyince böyle pıt pıt atıyor bu aralar idrar yoluyla uğraştığım için çok dinleyemiyorum ama bi tane şase vermişti onu içtim 5 gün antibiyotik ama ilk zamana göre biraz hafifledi ama tam anlamıyla geçmedi bol bol su içiyorum

Et ye bizimki tatlıdan çok eti seviyor

Düzenli değil canım mesela dün öğleye kadar hiç hissetmedim ama bugün sabah öğle falan hep hissettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…