2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Aynı benimde öyle özellikle ayakta durduğum ya da yürüdüğümde geliyo baya. Kokusuz kremsi ama gayet normal

Bende geçen gün korkuma bunu doktora sordum. Öyle 2 damla gelip duran bişey olmaz o dedi devamlı gelirmiş Allah korusun. İçin rahat olsun ama sen yinede söyle doktoruna aklında kalmasın

Aynı benimde öyle özellikle ayakta durduğum ya da yürüdüğümde geliyo baya. Kokusuz kremsi ama gayet normal
Aynen öyle sen doktoruna sordun mu peki? Ben sormadım koku ve kaşıntı olmadığı için. Ama idrar yaparken bazen kasığımda bir batma oluyor bir dahaki gittiğimde onu sorucam ben sende de oluyor mu?

Benim de yarınnn kendi doktorun bakıyor ben iki hafta sonra radyolog bir tanıdığımız var ona da giderim

Aynen öyle sen doktoruna sordun mu peki? Ben sormadım koku ve kaşıntı olmadığı için. Ama idrar yaparken bazen kasığımda bir batma oluyor bir dahaki gittiğimde onu sorucam ben sende de oluyor mu?
Ben sordumm ilerleyen haftalarda dahada artar, sarı yeşile dönmediği sürece sorun yok dedi benimde hiç dönmedi şuana kadar şükür. Kasıkta batma bende de oluyor yanma olmasın en azından

Benimde çok oluyor , ilk gebeliğim de öyleydi çok oluyordu ıslak ıslak geziyorum gibi geliyor çoğu zaman. Titiz olup mantara çevirmesine engel oluyorum korkumdan ve normalmiş.
Doktorum öyle söyledi..
Amniyo sıvısı geldiğinde inanın anlıyorsunuz öyle bir damla falan akıntı gibi gelmiyor o bambaşka bir his ve durum Allah korusun

doğuma yakın iki paketi de açarım boyutlarını karşılaştırırım yazarım burdan bakalım nasıllar

Bana da oluyor ıslaklık hissediyorum hemen lavaboya koşuyorum kanama vs olabilir diye Allah korusun

Merhaba hanımlar bu süreçte dişçiye gidenler varsa onlara bir soru sormak istiyorum. Bir Dişim apse yaptı bir başka dişim ise zaman zaman çok ağrıyor, bazı geceler uykudan uyandırıyor. Kadın doğumcuma söylediğimde dişçiye gitmemi söyledi, 2. Trimester diş tedavileri için en uygun zamandır dedi. 19 Haftalığım. Randevu bulamadığım için acile gittim. Diş Dr u tedavi edemeyeceğini ilacı kadın doğumcun bile yazar onun ilaç önermesi lazım hatta dişçiye gelmene bile gerek yok bunu aile hekimi bile yazar dedi. sekreterle birlikte püskürttüler beni hiçbir tedavi yapılmadan eve geldim. Ve ne demek istediklerini tam anlayamadım sekreter de önce dişçiye gel ilaç yazılsın sonra kadın doğumcun bunu onaylasın falan dedi kafam karıştı. Nasıl oluyor bu işler hangi sıralama ile ne yaptırmam lazım apse beni tedirgin ediyor

Ben sordumm ilerleyen haftalarda dahada artar, sarı yeşile dönmediği sürece sorun yok dedi benimde hiç dönmedi şuana kadar şükür. Kasıkta batma bende de oluyor yanma olmasın en azından
sende mi 20 haftalıksın canım ayy hergün kafama farklı birşey takılıyor bazen hareketlerini hissetmiyorum öyle bunalıma giriyorum bazen akıntı bazen şekerim çıkacak korkusu… Çok zor ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…