2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Sleepy çok küçük bir bez. Bür kaç kişi daha sormuş bana kızım doğduğunda arkadşım getirdi ama biz kullanamadık o kadar ufaktı ki. Prima 1 numara sleepy 2 numaraya denk. Bir de kızım 3.150 doğdu yani. Ama bio serisinin nasıldır bilemem onu

Açmadım ama küçüktür diye tahmin ediyorum. Primanin 0 ona denk herhalde. İşte bilemedim fazla aldım Artık birilerine veririm fazla gelirse.

Ben 19.haftanin başlarında hissetmiştim. Bana göre de asla gaz sancısı gibi değildi. Bildigin pit pit vuruyor .ama hissetmemek de normal .Ben düz uzanıp ayaklarımı duz uzatiyordum ilk o zaman hissettim .şu anda oturduğumda bile vuruyor. Ama sol tarafıma dönünce hiç hissetmiyorum .yağ tabakasından belki de bilmiyorum.
Hareketlerini hissetmek çok güzel bir şey ona bağlaniyorsun artık canlı olduğunu hissediyorsun .Emin ol yakında sen de bunu hissedeceksin

Amin canım inşallah:)
gözünaydın,çok seviniyorum böyle güzel haberlere:)
şimdi dinlenme vakti o zaman

Detaylıda bebişlerini sağlıklı gören annelere gözünüz aydın diyorum, umarım hepimiz gülerek çıkarız.

20+0 da detaylı ultrason olur mu? 10 günlük muayene sürem vardı, doktor son gün gel bakalım dedi o da tam 20. haftaya geliyor. Her şey görünür mü tekrar mı çağırır?

Canım bende bugun 20+6 yım olur niye olmasın git bencede

Canım sen 2 li test yaptırdınmı 12.hafta olmuş snaırım
Ahhh kuzum keşke öyle olsaydı benim geç yumurtlama olduğu için 1 hafta geriden geliyorum normalde bugün gittik doktora hatta 11 haftaligim diye yapacaktı ikili testi sonra usg de 10+3 çıkınca iki hafta sonra gel hem testi yapalım hem de sat i değiştirelim dedi

Gozunaydin canim daha nice güzel haberler almaya inşallah doktor mu yönlendirdi yoksa SevimliKedii siz mi randevu aldiniz kızlar cinsiyetler aynı dimi degismedi

İlk gebeliğim De net olarak 21.hafta da hissetmiştim Canim biraz da annenin ic karniyla alakalı sanirim 2.de ne zaman hissediliyor tecrübeli anneler
Ya okulda benimle aynı haftada bir arkadaşım var. Tam hamile gibi. Bebeğini de çok güzel hissediyormuş. Göbeği falan da var. Ben en başından beri hamile olduğumu ne anladım ne de hissettim. Artık kıpırdasın da hissedeyim istiyorum. İnsan ister istemez kıyaslama yapıyor. Neyse ki arkadaşların yazmasıyla içim rahatladı biraz. Çok az kalmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…