2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kız o nasıl oluyor 😳 net gosterdiyse bu ne şimdi 🤔sen gordunmu bu sefer peki bacak arasını doktormu yanıldı acaba.
Doktor yanilmis 😂😂 ben erkek olduguna eminim dedim iyice inceledi cok hareketli goremiyorum dedi sonra geldiginde tekrar sor kordonmu pipimi anlayamadim dedi tam o arada oglusum al sana doktor dercesine ayirdi tamamen bacaklarini şimdi gördüm kesin erkek canim dedi doktor bende o an anlik kalp krizinden kurtuldum 😂😂😂

Doktor yanilmis 😂😂 ben erkek olduguna eminim dedim iyice inceledi cok hareketli goremiyorum dedi sonra geldiginde tekrar sor kordonmu pipimi anlayamadim dedi tam o arada oglusum al sana doktor dercesine ayirdi tamamen bacaklarini şimdi gördüm kesin erkek canim dedi doktor bende o an anlik kalp krizinden kurtuldum 😂😂😂
Ahaha 😅😅😅 sizmisiniz bana kız diyen dedi desene 🤣iyi bari ufak bir heyecan yaşatmış size 😅😅😅

bez paketlerinde çok adet yok zaten ya ben de doğuma yakın kilosuna göre olmadı 0-1 bi paket ayarlarım artık şimdi bilemedim :)
Tabi ben o zaman her numaradan 1 tane alıp koymuştum. Şimdi sadece 1ve 2 aldım. Sleepy ama biraz abartıp büyük paket almışım. 🙈 Diğer numaraları almadım çünkü sanırım ben aldıktan sonra sleepy model değiştirmiş. Kullanıcılar daha ince falan yazmışlar. O sebeple emin olamadım devam edip etmeyeceğime. Gerisini de duruma göre alicaz artık. O zaman 0 numara kilosunu bilerek almıştım sanırım. Ama sleepy de 0 yok demek 1 numarasi 0 a denk kucuklukte

Kızlar muayeneden geldim 2. Kızımız olacak kocaman olmus 300 gr geldi baya inceledi bir sıkıntımız yok sükür agrılarıöı sordum arada lekelenmelerim oluyor onuda sordum hersey normal dedi sükür 2 hafta sonra ayrıntılıya gidecegim insalllah. Bugun itibariyle alısverişe başlıyorum 🙏🙏🙏 10 günde rapor aldım biraz dinlenecegim artık evde

Ayni seh bende de var. Sıkışmıyorum ama sürekli bitmeyen bi şiskinlik ve gaz 😑😑
Gaz beni korkutuyor ya karnım taş oluyor sancı giriyor bebek sanıyorum korkuyorum ama sonra anlıyorum ki gaz
Kız seninde bu hamilelik baya zor geçiyo galiba 🤦🏼‍♀️😥😥 hep bi yerim ağrıyo fln diyosun okadarmı kötü . Belki aylık regl zamnındır oyızden ağrıyodur, bazen ayda bi kaç gün bendede öyle oluyor ,
Bel ağrımı zaten söylemiyorum artık alıştım
Bebeğin hareketlerini artık hissediyoemusun sen
Ya cok şükür diyelim yine de ama regl ağrısı çekiyorum anlamıyorum neden .. Bol bol dinleniyorum falan ama nedense bel ve kasiklarima aynı regl gibi Ağrı giriyor sanki Allah korusun söküldü sökülecek gibi olur ya öyle
Doktorunu bilgilendir bence.hem seninde için rahat eder.
Randevum ayın 8 inde canım ya Allah izin verirse, benim ki devlet hastanesi. Mesaj yazacağım özel dr yok
Aynı ağrı hatta şiddetli bir şekilde bende de var ağrı değilde sancı benimki genital üstünde tam göbek altı bıçak saplanır gibi bir haftadır ara ara oluyor doktora gittim hiç bir problem çıkmadı
Seninki bıçak saplanır hissi canım o bende de oluyor ara ara ama sonra geçiyor sanırım rahim büyüdüğü için olurmuş benimki regl ağrısına çok benzer

Gaz beni korkutuyor ya karnım taş oluyor sancı giriyor bebek sanıyorum korkuyorum ama sonra anlıyorum ki gaz

Ya cok şükür diyelim yine de ama regl ağrısı çekiyorum anlamıyorum neden .. Bol bol dinleniyorum falan ama nedense bel ve kasiklarima aynı regl gibi Ağrı giriyor sanki Allah korusun söküldü sökülecek gibi olur ya öyle

Randevum ayın 8 inde canım ya Allah izin verirse, benim ki devlet hastanesi. Mesaj yazacağım özel dr yok

Seninki bıçak saplanır hissi canım o bende de oluyor ara ara ama sonra geçiyor sanırım rahim büyüdüğü için olurmuş benimki regl ağrısına çok benzer
Ayyy dediğin gibi allah korusun, korkarsan git hastaneye, 🙏🏻🙏🏻

Canım doktorundan bilgi alabildin mi? benim de şimdi sonucum geldi. 51,2 çıkmış mom değeri 1.21 "Nöral tüp defekt için düzeltilmiş AFP MoM değeri (1,21) risksiz bölgede bulunmaktadır" böyle bir ibare var ama doktor henüz dönmedi.
Evet canım sonuçlandı. Bir sıkıntı yok. Senin de değerin gayet iyi çıkmış. MoM değeri ikinin üstü ise riskli sayılıyor

İlk gebelik için normal birden hareketleniyorlar. Ben ilkte 18 dolunca hissetmeye başlamıştım senin haftada bu aralarda yakinda çok net hissedersin.
İnşallah ben de sabırsızlanıyorum hissetmek için. Ultrasonda 20+4 görünüyor ama hala tık yok 😄

X