2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Sezeryanda alttan kanama da oluyor mu ?
Ben hiç yaşamadım öyle bisi. Sonuçta oraya müdehale edilmiyor
Olmaz olur mu canım ya hatırlamıyo olabilir misin? Hatta hastanede kanama kontrolü yapıyor ebeler karnına bastırıp bezini kontrol ediyorlar ki feci can yakan bir şey. Ordan müdahale olmasa da rahimden geliyor benim se yaklaşık 1 ay sürmüştü.
O hemen gelmiyor 5-6 ayı buluyor onun gelmesı
Benim reglim de kanamam bittikten sonraki ay başladı emzirmeme rağmen yani güvensen korunmasam hamile kalabilirdim yine
Peki şunu şöyle sezaryan da pijama mi daha rahat gecelik mi?
Hem gecelik hem pijama alın canım. Beni ilk sezeryandan çıkardıklarında düğmeli pijama üstümü giydirdiler. Altımda sonda bez fln olduğu için ayağa kalkana kadar gerek kalmadı. Sonra gecelik giydim biraz toparlayınca yine pijama. Ama hastaneye düğmeli bir üstle pijama götürün derim

Karnına bastırıyomuuuuuu sezeryanda yapılıyo mu o

Bana hunilesme için karından baktı ama rahim uzunluğunu karından göremedi.serkaljli olduğum için alttan bakmak istemiyor.

Hastanede aynen karnıma bastırıp kontrol yaptılar evet aşırı can yakıcı bisi.
Zaten sonda takılıydı

Hayır kanama hic olmadı .
Olsa hatırlardım yahu bez falan almadım da kullanmadım da

Evet, ben baya bağırmıştım.
Eşim tekrar içeri girince korkup " ne yaptı hemşire " dedı
Karnına bastırıyor
Acılı bisi:))
S**çarım öyle işeeee delirtmesin kimse beni valla olay yaratırım abboowwww şuan resmen kesilmemiş yerim kesilmiş gibi acıdı
Bunun bir de kum torbası var ben öyle biliyorum yani
Aaaaaaaaaa bunları anneme ve şuan 3 önce ssezeryan doğum yapan geline sorcam

Hastanede aynen karnıma bastırıp kontrol yaptılar evet aşırı can yakıcı bisi.
Zaten sonda takılıydı

Hayır kanama hic olmadı .
Olsa hatırlardım yahu bez falan almadım da kullanmadım da
Ben de bir paket aldım ama bitmedi bile sonra hep ped kullandım. Ama ilk gün depend olmasa pedle olmazdı benimki ya heralde

O yok artık

yoncambenim evet ya maalesef acılı bişey, ama doğumun ikisi de zor nihayetinde
He iyi bari, görümcemi görmüştüm o şekilde çünkü. Çok fena bir sey ya.
Allahım bana normal doğurmayı nasip etsin inşallah , hiç sezaryen istemiyorum

Ben de bir paket aldım ama bitmedi bile sonra hep ped kullandım. Ama ilk gün depend olmasa pedle olmazdı benimki ya heralde
İlk kızımdaki grupta bu konuşmalar hic geçmemişti. Kanama konusu da hiç geçmemişti. Bilmediğim bisi olduğu için
Konuşma geçmediği icin bez almadım. Ama dediğim gibi gerekte kalmadı .
Hastanede bez de bağlı değildi uyandıgımda
Sonda vardı

Sezeryanda alttan kanama da oluyor mu ?
Ben hiç yaşamadım öyle bisi. Sonuçta oraya müdehale edilmiyor
Yok bu kanama doğum şekliyle ilgili değil doğum yapmış olmakla ilgili rahim içi kalıntılarıymış ama miktarı sanırım adet görmek gibi kişiden kişiye değişiyor.
Ablam normal ped takmıştı yetmişti ben depend kullandım bir arkadaşım bebek bezi kullanmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…