2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yok bu kanama doğum şekliyle ilgili değil doğum yapmış olmakla ilgili rahim içi kalıntılarıymış ama miktarı sanırım adet görmek gibi kişiden kişiye değişiyor.
Ablam normal ped takmıştı yetmişti ben depend kullandım bir arkadaşım bebek bezi kullanmış 🤷🏼‍♀️
Bilemiyorum canim ben 8 gün adet görüyorum. Kanama gibi bisi olsaydi doktora sorardım korkudan heralde 😀

İlk kızımdaki grupta bu konuşmalar hic geçmemişti. Kanama konusu da hiç geçmemişti. Bilmediğim bisi olduğu için
Konuşma geçmediği icin bez almadım. Ama dediğim gibi gerekte kalmadı .😀
Hastanede bez de bağlı değildi uyandıgımda
Sonda vardı
Bence kişiden kişiye değişiyor o zaman ya🤭 bir arkadaşım da depend kullanmamıştı ama ebelerden istemişti o bezlerden. Onun fazla olmuştu mesela
Sanırım böyle şeyler yparlarsa 2. Düşünücem gibi
1de kalırım artık ben😂😂😂😂
Sezeryandan çıkınca doktor geldiğinde kontrole bir daha asla doğurmucam demiştim😂 o da unutursun merak etme hem ikincide acımazsa üçte hiç acımaz demişti 😂 gel gör ki hamileyim tekrar ama hala fikrim değişmedi asla istemiyorum sezeryan 🤭
Ay hadi inşallah aramızda 10 gün var bakalım hangimiz:KK53:
Ne heyecanlı dimii😍😍 son günler burada beklicez hepimiz kimisi 37 lerde doğururken kimisi 41 kere gelecek 🥺

Bence kişiden kişiye değişiyor o zaman ya🤭 bir arkadaşım da depend kullanmamıştı ama ebelerden istemişti o bezlerden. Onun fazla olmuştu mesela

Sezeryandan çıkınca doktor geldiğinde kontrole bir daha asla doğurmucam demiştim😂 o da unutursun merak etme hem ikincide acımazsa üçte hiç acımaz demişti 😂 gel gör ki hamileyim tekrar ama hala fikrim değişmedi asla istemiyorum sezeryan 🤭

Ne heyecanlı dimii😍😍 son günler burada beklicez hepimiz kimisi 37 lerde doğururken kimisi 41 kere gelecek 🥺

Ben hiç zorluk yaşamadım doğum ve sonrasında.
Benim icin en zor olan hamilelik 😂

Ay mesela sabah birimiz aksam birimiz doğuracak :skandal: ne heyecanlı 🤩

Ben hiç zorluk yaşamadım doğum ve sonrasında.
Benim icin en zor olan hamilelik 😂
Ya böyle söylüyorum ama benim de ilk ve iki gün zordu. Sonra ayaklanıp 4. gün eğilip çocuğu fln da yıkamıştım. Ama o ameliyatlı hali yaşamak istemiyorum tekrar. Bir tane kesik bana yeter 😂

Ya böyle söylüyorum ama benim de ilk ve iki gün zordu. Sonra ayaklanıp 4. gün eğilip çocuğu fln da yıkamıştım. Ama o ameliyatlı hali yaşamak istemiyorum tekrar. Bir tane kesik bana yeter 😂

Bu kişiden kişiye kesinlikle degısıyor
Misal ablam sezeryan olmak zorunda kaldı
Ve baya zorluk çekti. 10 tane doğururdum ama 1 tane sezeryan olmak istemezdim dedi. Bünye meselesi galiba

Karna bastırmak disinda
Ben hiç sorun yaşamadım canim. Hastaneden çıkınca hic problem yaşamadım.

İnşallah bu da öyle olur . Gercekten cok kolay geçti her şey benim. :nazar:
Ayyyy inşallah öyle olur yaaaa cideen böylemgiderse normele dönücem gibi😂😂
anneme sordummmm bastırmıyolar ama ağırlık koyuluyo dedi ayyyy artık başımıza neler gelicek çok merak ediyorum😂😂😂 böyle giderse galibaaa normale dönücem😂😂

X