2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
17 kasım son tarihimizde 28 ekimde doğdu oğlum. Yani 3 hafta oynayabilir normal

Bende geçen sene ki kötü kürtaj anılarım geçmedi kalbi durmuştu bende hiç bişi almadım sade eşim sevgililer günü de zıpın almış

Canım nette gördüm bu arabayı civilde şuan kampanyalı 1400 tl videosunu gördüm baya hafif bişeye benziyor aklında bulunsun kahverengi olanı da var.

Eklentiler

• 5B62D8E0-FF0A-4F52-8ADD-5C5B97CD50F5.png
    374 KB · Görüntüleme: 55
Ben tatile gitsem yanımda birini almam lazım kafa dinlemek için ama bence iki çocukla rahat rahat gidilir
Evet muhtemelen banada tam manasıyla bir - TATİL - olmaz ama eşim çok yardımcıdır hakkını yemeyelim ve yemeği içmeyi düşünmediğim, asla hiç bir yeri toplamamon gerek olmadığı tabiri caizse yiyip içip yattığım 1 hafta gibi düşünebilirim ve bu bile yeter diyorum

Bana ayrıntılı ultrason da söyledi doktor, suyun çok iyi rahim ağzı uzunluğu güzel vs ama o bahseden arkadaşların riskli gebelikleri mevcut bence

Kizlar lcw konusunda aşırı şansızım sepetinde 500 liralık ürün var çark çevirip kullanmayan olursa talibim aht ettim bekliyorum indirim kodu

Bide "Ay şu ne sevimliymiş, bu kapı süsü çok güzelmiş felancaya da şunu alayım " için +1000₺ ekle
Yok benim hediye alacak kimsem yok etrafımda .kayınvalide ve görümce var
Onlarda o tarz şeyleri önemsemez.
Benımde yok.

O 1000 ₺ yi tatile çıkmadan önce alınacaklara ekliyorum
Kilo alacağımız icin pareo giymek zorundayım mesela.
Misal yeni mayo
Kıza yeni mayo
Vs vs...
yolda yemek

Of evet ya. Yazın doğumdan sonra giyim çok büyük dert

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…