2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Canım sigorta sadece doğum olarak da alınabiliyor muayenesiz. Ben aldığımda sadece doğum 5800 muayene ile beraber 7100 du
Sadece doğuma gitmeye sıcak bakmıyorum sebebi de hani dr ile hiç tanışmadan öykümu bilmeden pat diye doğum a girmek cekindiriyo beni canim
Ankara da benim gördüğüm Çankaya Özel yaşam hastanesi anlaşmalı görünüyor. Misal ben Ankara ya gidersem ve orda rahatsizlanirsam oraya gidebiliyorum. Ama nasıl bir hastane hiç fikrim yok.
Kotu canım orası benim içim yeni doğan yoğun bakım öncelikli orada yok
Bunu ben de merak ediyorum ya hiç söylemiyorlar bakıyor mudur acaba devlet hastanesi dr lar da yoksa özellikle belirtmemiz mi gerekir bakmaları için..
Evet ben de nifty yaptırdım ama doktorum yine de istedi. Az önce raporu gönderdi. Çok şükür sonuç iyi çıkmış. Bir sorun yokmuş. yildizsavascisi
Cok sevindim canım gozun aydın ben bu mom yazanı falan bilmiorum böyle grafik şeklinde raporu almak lazımmış onu da 9 martta alcam kısmetse bekliyorum şimdilik insallah benim de güzel çıkar

Bime düzenleyiciler gelicekt bugun gittim baktım bitek o büyük büzgülüyo aldım ya kirli sepeti bebeğe yada oyuncak sepetinyapıcam. Keşke eve odaya uygun bi renk olsaydı ama napalım

Eklentiler

• 2C61E21E-1DA7-42DD-9EDA-2719FFBA6471.jpeg
    203,9 KB · Görüntüleme: 76
  • 048B72DB-420D-44A7-B47A-70A0ABCFF8F9.jpeg
    164,5 KB · Görüntüleme: 68
  • ECD51FFA-947D-43A5-9A53-59343518C392.jpeg
    181,7 KB · Görüntüleme: 64
  • E75D4B52-42CF-4AF9-A811-53DBD95A68DA.jpeg
    174,4 KB · Görüntüleme: 73
Kesinlikle katılıyorum.bende tek kızım..3 kızım olacak hayırlı evlat olsunlar..ben hamile kaldım daha tebrik eden bile olmadı ohooo taaa roğumağelecekler öyle mi hiç sanmıyorum

İnşallah canım. Değerlerimiz çok yakın. Bence senin de güzel sonuçlanacak.

Kesinlikle katılıyorum.bende tek kızım..3 kızım olacak hayırlı evlat olsunlar..ben hamile kaldım daha tebrik eden bile olmadı ohooo taaa roğumağelecekler öyle mi hiç sanmıyorum
Annemle kayınvalidem yaşlılar zaten sezaryende beni kaldırmaları gezdirmeleri bakmaları zor başka da kimse yok kuzenler falan hep uzakta kendi halindeler ama bir kardeşim olsa böyle olmazdı diyorum. Düğün, doğum, ölüm hep yalnızdım. O yüzden iki kızım olmasını çok istedim hem bana hem birbirlerine yoldaş olsunlar diye çok şükür rabbim nasip etti. 3.yü istemiyordum hayat şartları, çocuklara ilginin bölünmesi, artık büyütüp rahatlamış olmam vs sebeplerle ama kısmette varmış yine kardeşten zarar gelmez dedim kıyamadım nasipte bir kız daha varmış hayırlısı böyleymiş inşallah hiç ayrılmazlar birbirlerinden hep ele ele omuz omuza olsunlar Allah iyi insanlarla karşılaştırsın daha ne isterim.

Kardeş kuzen bunlar gerçekten önemli ama bazen öyle arkadaşlarım oldu ki ailemden önce onlar yetişti şimdi yine aynı şekilde. Ailemle aynı sehirdeyiz. Arada mesafe var biraz. Her gün yemek getiren bir komsum ya da okula sevdiğim şeyleri yapıp getiren arkadaşlarim oluyor. Kan bağı evet güzel sey ama can bağı da yadsınamaz.
Kızımın bir kız kardeşi olsun isterdim o da ayrı

Öyle arkadaşlarım benim de var tabi ama herkesin evi çocuğu var günlerce yanımda kal diyemem hiçbirine. Yanında rahatta olamam onların. Ne wc ye götür beni diyebilirim ne gazımı çıkarabilirim ne gel duşta bana yardım et diyebilirim bunlar sezaryenin acı gerçekleri. Ama canımdan bir kardeş olsa hepsinde yanımda olur çekinmemde. Babam vefat etti etrafım arkadaş doluydu ama gece olunca herkes evine gitti biz kaldık annemle başbaşa. O yüzden herkese diyorum sizlere de diyeyim sakın tek çocukla kalmayın Allah verirse tabi en az 2 çocuk olsunlar hiç kimse kardeş gibi olmuyor aynı cinsiyet olması tabi ki çok daha güzel ama Allah farklı da verse kardeş gibi kimse olmaz. Hiç geçinemeyen kardeşler de görüyoruz ama bu aileden kaynaklanıyor genelde. Allah herkese hayırlısını nasip etsin.

Acaba kaç Mart ?
Valla çoğuna baktımm ilk sayfaya bak, doğum tarihlerinide yazmışlar normalde doğucak tarihide , şaşırdım bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…