2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben şehir değiştirmesem de son iki ay muayene nst doğum ücretleri ile sigorta ücreti arasinda fiyat farki var mi ona bakıp hesap etcem ona göre karar vericem direk doğuma gitmek istemiyorum dr adımı bile bilmezken.. en azından son iki ay ama bakalım sigorta mi hesaplı normal gitmek mi ona bakcam

Ben tarama testlerine girmedim. Doktor sadece bu testi istedi. Değerin yanında birim yazmadığı için sonucun nasıl olduğunu anlamadım. Birim olarak ya MoM yazıyor ya da ng/ml yazıyor olmalıydı. İkisi de yazılmamış.

Ben de travel aldım yapmayı düşündüğüm şey tam olarak bu evde de koyucam pusetine oda oda gezdircem

Aynen sizin için daha iyi olur

Hmm ben de 3 lu ile yapıldı bilmiyorum canım ama 150 referans aralığı diye okudum inşallah doğrudur bizimki normal aralıkta o zaman ama tabi dr a sormak lazım. Dr cevap verirse bana da yazar mısın

almiyim diyorum ama indirimleri de kaçırmak istemiyorum ben en iyisi 3-6 aydan başlayım yenidoğan hiç almıyim 3 parça yenidoğan aldım zaten

Canım sigorta sadece doğum olarak da alınabiliyor muayenesiz. Ben aldığımda sadece doğum 5800 muayene ile beraber 7100 du

Ankara da benim gördüğüm Çankaya Özel yaşam hastanesi anlaşmalı görünüyor. Misal ben Ankara ya gidersem ve orda rahatsizlanirsam oraya gidebiliyorum. Ama nasıl bir hastane hiç fikrim yok.

Doğum haziran 20 ile 25 arası olur diye dusunuyorum. Arada temmuz var daha yani doğumdan 1,5 ay sonra düşün
Ya da 2 ay sonra
O zamana kadar iyileşir her şey.
Valla ben de gitmeyi düşünüyorum. Bizim ayni doneme denk geliyor .
Benim de sezaryen olacak kendi tercihim bu ,gidip soyle biraz yuzsek fena mı olur

Valla ben de gitmeyi düşünüyorum. Bizim ayni doneme denk geliyor .
Benim de sezaryen olacak kendi tercihim bu ,gidip soyle biraz yuzsek fena mı olur
Ben de Mayısta 7.aylarda Antalya'ya gitme durumu var. Acaba denize girsem birkaç gün kalsak mı diye düşünüyoruz. Dr. Denize girmekte sıkıntı yok. Aksine rahatlatır dedi de mayıs başları olsa deniz nasıl olur...

Evet canım ilk kızımda olurdu bu bende ona inanıyorum

almiyim diyorum ama indirimleri de kaçırmak istemiyorum ben en iyisi 3-6 aydan başlayım yenidoğan hiç almıyim 3 parça yenidoğan aldım zaten
Bizim 6-9 ay kışa geleceğinden 1 yada 2 parça almışımdır o da indirimde bulduğum beğendiğim için. Şimdiden kışlıkları almak istemiyorum yaza indirime girecekler çünkü. 0-3 ay ve 3-6 ay aldım daha da alıcam bunlardan da hep farklı yerlerden olunca ne aldım ne kadar aldım bilmiyorum şimdilik paketli duruyorlar yıkama zamanı gelince bakıcam duruma yine ekleme yaparım ama hepsini aynı bedenlerde alıp yığmamaya çalışıyorum. Babymall dan 1 takım 2 tulum aldım 1-3 ay için iyi ki almışım hepsinde indirim bitmiş 75 tlye aldıklarım 100 tl olmuş. Askılı zıbın ve çorap almam lazım. Emzikte aldım 2 çeşit inşallah tutar. Giysi çok lazım oluyor 1-3 veya 0-3 lerden al ayaklı tulumlar çok işe yarıyor yada patikli alt ve uzun kol çıtçıtlı body. Çok sıcak bir yerdeysen kısa kollu da olur 1 aydan sonra. Yenidoğan, 0 ay, 0-1 ay fazla alma doğuma yakın dr kilo tahmini az çok yapar 2,5-3 kg derse o zaman alırsın onlardan 3,5 ve üstüyse o yeni doğanlar 15 gün oluyor sadece

'di mi ben bisi olacağını sanmıyorum. Hatta temiz deniz iyi bile gelebilir.
Havamız değişir bıraz
Oh valla doğurun haziranda gezin benim doğum temmuz ortası öncesinde fıçı gibi halimle o sıcakta deniz görecek durumda olmam sonrasında da biraz toparlayana kadar yaz biter Ben bu yaz denizi zor görürüm de çocuklar çok isteyecekler bakalım ne olacak hayırlısı.

Soğuk olabilir ve usutebilirsin .Çünkü biz geçen yıl Eylül sonunda gittik .Soğuktu. Hani ona göre kiyaslarsak soğuk olur bence .ama tatil her türlü güzel

Aslında doğum temmuzun ilk haftası gözüküyor bana .ama bayrama kalmak istemiyorum .Hastanede acil bir durumda birilerini bulmak zor olabilir .O kadar bekleyip riski göze alamam .Şaka bir yana bir de bayramda doğarsa kayinvalideler daha çok kalır. Nasıl olsa bayram işimiz de yok deyip gitmezler .Ben bayram öncesi doğuruyum da gidip kurbanımızı keselim telaşı alsın onları da

Doğum öncesi düşünüyorum ben. Haziran ortasi gibi. Doğum sonrası iki çocukla hayal edemedim İst dayken daha çok Ege yi tercih ederdik

Ben de sırf kızım icin istiyorum aslında :) aqua park istiyor hanımefendi bu yaz.

Senin doğum evet temmuz sonu gözüküyor. Sezaryen olursa temmuz ortası olursun. Nornal olursa ya kendi gelir 38.hafta
Ya da 40 ı geçer

Benim kız sezeryan ama 38 de kendi geldi öyle girdim doğuma.
Yanı yine 20 hazirana geliyor 2 hafta öncesi.

Tabii ki evdeki hesap bazen çarşıya uymaz. Ama dileğim o yönde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…