2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Çok geçmiş olsun. @gokkusaginadusenbukalemun size de geçmiş olsun. Benim de düşük önleyici iğne apse yaptı. Sanki balon bağlamışlar gibi şişti. Doktor eczaneden solüsyon hazırlattı. Günlük pede dök orada kalsın. Hep yenile dedi. Zamanla geçti. sağa sola dönerken yatakta çok ağrı duyuyordum. Şiş olan kısımda Yanma ağrı morluk vardı. 3-4 güne anca geçti.
Benim dr aynı şekilde 😞

Günaydın kızlar,
Dün biraz tatil yerlerine baktim. Agustos gibi dusunuyorum. Erken rezervasyon.Bu yaz yazlık yerine farkli bir yerde 3-5 yıldızlı bir otel dusunuyorum.
Özellikle mini de olsa aqua parklı.

Ama araçla yollar çok uzak yahu . İstanbuldayım. Var mı tavsiye edeceğiniz yolu 4-5 saat süren tatil yerleri:)

Çeşmeye baktim o var suan .
Bende bakıyorum ama cesaretim yok😁

Günaydın kızlar merhaba iki can Demir sigorta yaptıran ya da yaptıracak olan var mı aranızda?
günaydın, ben de araştırdım bi ara bikaç sigortayla görüştüm ya hastaneler uymadı, ya da gebelik öncesi yapılandan vardı.youtube den dinledim bu konuyu ayrıntılı olarak gebelik ilerlediği için neredeyse aynı fiyatlara denk geliyor bi uygunluğu kalmıyor diyordu kadın.hemen hemen aynı masrafa denk geliyormuş.

Günaydın kızlar,
Dün biraz tatil yerlerine baktim. Agustos gibi dusunuyorum. Erken rezervasyon.Bu yaz yazlık yerine farkli bir yerde 3-5 yıldızlı bir otel dusunuyorum.
Özellikle mini de olsa aqua parklı.

Ama araçla yollar çok uzak yahu . İstanbuldayım. Var mı tavsiye edeceğiniz yolu 4-5 saat süren tatil yerleri:)

Çeşmeye baktim o var suan .
Ayyyy ameliyatlı olucan nasıl gidicen hemen toparlanabilicekmisin o yolda öyle nasıl çekicen😃😃

Corona olan arkadaşlar herhangi bir ilaç içtiniz mi bebe aspirini falan? Etrafımda çok yayıldı da merak ediyorum başıma gelirse yapacağımı bileyim.

günaydın, ben de araştırdım bi ara bikaç sigortayla görüştüm ya hastaneler uymadı, ya da gebelik öncesi yapılandan vardı.youtube den dinledim bu konuyu ayrıntılı olarak gebelik ilerlediği için neredeyse aynı fiyatlara denk geliyor bi uygunluğu kalmıyor diyordu kadın.hemen hemen aynı masrafa denk geliyormuş.
Bende çok araştırdım zaten şu anda bulunduğum ilde bir tane özel var onu da karşılamıyor. İl değişikliği yapacağım o da 34. Haftada olacak. Yani ne kadar mantıklı oluyor bilemedim demir sigorta 6200-6700 arası baya Bi faydası var aslında çoğu şeyi karşılıyor. Ama sigorta olmazsa doğum ücreti sadece 7800 en düşük. Tabi şunu da düşünüyorum 34 ten sonra ne kalıyor bu kadar masraf olacak bilmiyorum. Yani kafam çok karıştı

Çok üzüldüm valla ya 😔 sende bişey varmı bi belirti bulaşmadıysada covid bölümüne indirince iyice psikolojik olarak bulaşmış gibi hasta olur insan ya hastaneye de yatmaya korkacak insan artık şu bela yüzünden
Ben hastaneye yattigim ilk gunden beri oksuruyordum defalarca test istedim ama yapmadilar o hastaylada 30 dk dahi ayni odada durmadim ondan bulasacagini snmiyorum yani eger covidsem bende zaten vardi bende evde izole oluyorum

Doktor nasil bisey ben cozemedim gerekmedikce vermiyor diyor baska da bisey demiyor. Vitamin de vermemisti. Olmadi şu imom lardan aliyim. Yumurta yogurt peynir her gün istisnasız yiyorum. Sanirim eti artirmam gerek b12 icin. Hayirlisi doktoru allaha havale ettim. 😑
İ mom da b vitaminleri var. Olmazsa ondan al bir zararı olmayacaktır tahminim. Sonuçta bu vitaminler senin için çünkü bebek senin depoları boşaltıyor. Bazı doktorlar ilaç düşmanı oluyor anlamadığım bir şekilde burun spreyi yerine tuzlu boğaz spreyi yerine karbonatlı su ile gargara yap diyen bir doktorum vardı geçmişte.🙈
B2 birde saktat da var yanlış hatırlamıyorsam 🙈ben yiyemem.😂

X