2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ama bir elinde bebek bir elinde araba da çıkmaz ki🙈 Valla ben asansör olmayan yerlerde bebek içinde olmak üzere arabayı kucaklayıp çıkarıyordum.😂 Eğer etrafta biri vars yardim ediyordu. Ama kucaklaşıyor. Yani bilmiyorum bizim araba ağır değildi ya da.
İşte ona gore görüp almalı😀
Baston puset
Başka yolu yok 😂

Hanımlar Chicco Duo kwik için ne dersiniz? Puseti var ama baston. 7 kilo civarıymış araba. Totalde 15 kg taşır diyor. 2 3 yaşına kadar gider mi bilemedim.
Eki Görüntüle 3013539
Ben de mağazada chıcco duo goody plus a baktim ve bayıldım. Ama baya pahalıydı . Puset istemiyorum zaten.
Bu da aynı sistemse güzel. Buna da bakmam lazım

gözünaydın canım :)
peki sonuç için rapor mu veriliyor sadece?
Rapor verılıyor bırde 8-9 tane usg fotosu ölçüm yaptıkları yerlerin usgsi anlasılmıyor bıle neresı oldugu :) ama raporda aşırı detaylı yazıyor hersey çene yapısı dudakları böbrek kalp kalp damarları kapakccıkları ve aklma gelmeyen birsuru detay yazıyor hatta yarın foto eklerım buraya raporun baya acık net yani.

Merhaba gözünüz Aydın. Bebeğinizin ağırlığı ve boyu kaç cm çıktı acaba
Onu soylemedı doktor canm açıkcası usg kagıtlarındada baktım göremedim sanırım detaylıda boy kiloya bakmıyorlar yda baktılar ben goremedım :KK70: usgde omurgası kafa tası bı kac kemık ölçümü fotosu kalp vs gbı baktıgında anlsılamayacak seylerin usgsı var

İsim düşündünüzmü kızlar :anneadayı::emir_bebek:
Ben kesin ela koyacagım cocuklugumdan belli hayalim tek isim olacak diyorum ama aklım ikinci isimede gidiyor elaya yakısak ikinci bi isim önerisi olan varsa önerılere acıgım ☺️

Ela asel
Ela mina nasıl sizce?

Hanımlar Ben çok turşu yiyorum yaa 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Turşu iyi bir şey değil hamilelikte .Hatta bence biber turşusu hariç hepsi zararlı.Bir kere ödem toplamana neden olur .şimdiden sismek istemem sahsen .ikincisi tansiyonunu yükseltir ki hamilelikte yüksek tansiyon çok tehlikeli .üçüncüsü tuzlu olduğu için su depolarını azaltır. Çok daha fazla su icmelisin .Ben canım istese bile sadece küçük bir lahana yiyorum .

Rapor verılıyor bırde 8-9 tane usg fotosu ölçüm yaptıkları yerlerin usgsi anlasılmıyor bıle neresı oldugu :) ama raporda aşırı detaylı yazıyor hersey çene yapısı dudakları böbrek kalp kalp damarları kapakccıkları ve aklma gelmeyen birsuru detay yazıyor hatta yarın foto eklerım buraya raporun baya acık net yani.
Hakkaten detayliymis ne güzel, sen atlattın masallah😚 darısı biz bekleyenlere olsun 😊😗

Senin suçun yokken sana yüklenmiş doktor boşver. B12 yumurta peynir süt yoğurt. Bir de multivitamin tarzi bir şey kullanıyorsan onun içinde de vardır.
Doktor nasil bisey ben cozemedim gerekmedikce vermiyor diyor baska da bisey demiyor. Vitamin de vermemisti. Olmadi şu imom lardan aliyim. Yumurta yogurt peynir her gün istisnasız yiyorum. Sanirim eti artirmam gerek b12 icin. Hayirlisi doktoru allaha havale ettim. 😑

Turşu iyi bir şey değil hamilelikte .Hatta bence biber turşusu hariç hepsi zararlı.Bir kere ödem toplamana neden olur .şimdiden sismek istemem sahsen .ikincisi tansiyonunu yükseltir ki hamilelikte yüksek tansiyon çok tehlikeli .üçüncüsü tuzlu olduğu için su depolarını azaltır. Çok daha fazla su icmelisin .Ben canım istese bile sadece küçük bir lahana yiyorum .
Ay sakın yeme ben yiyordum kavanoz kavanoz bi tansiyonum çıktı 10 güne anca düzeldim

Maalesef değilim canm odamdan bir hasta covid cikinca beni covid bolumune indirmek istediler bende kabul etmeyip kendi imzamla hastaneden ciktim ama genel durumum iyi cok şükür
Çok üzüldüm valla ya 😔 sende bişey varmı bi belirti bulaşmadıysada covid bölümüne indirince iyice psikolojik olarak bulaşmış gibi hasta olur insan ya hastaneye de yatmaya korkacak insan artık şu bela yüzünden

💃💃💃💃 İlkinde 30 almıştım 20ye razıyım bunda

Ağzını açıp kapanması ve parmak emmesi emme refleksini ve çene kaslarını geliştirmek içinmiş korkma aç falan olduğundan değil ☺️
Bakalım sonunda toplam kaç kilo almış olcaz en çok ta onu merak ediyorum 😂

Kızlar takip edemedim erkek anaları düşündünüz mü isim konusunu. İşin içinden çıkamıyorum. Birbirimize yardım edelim mi. İsim küpleri yaptıracağım kaldı hastane çıkışı yaptıracağım işlemeli o da kaldı. Ay bir el atın bu işe❤️
Ya ben Tarkan istiyorum ama herkes alay ediyor

X