2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Travelmiydi seninde 😃😃 yukarı kadar ne biliyim nasıl çıkarırım diye düşünüyorum, şuan 2. Kattayım ama girişe yakınım doğumdan sonra taşınabilirim büyük ihtimalle yüksek girişli 2-3 kattan bi ev alırım diye düşünüyoeum😂😂,
Offffff kalbim travelde amaaaa aklım hep böyle katlanır arabalarda😂😂 dikişim fln olur zorlanırım diyede taşıyabilirmiyim zor gibi😂😂
Traveller çok şık duruyor puseti de yanında ayrıca alma derdi yok eşim kullanımla ilgilendi ben sırf görüntüye baktım valla😂 fbtl fbtl ile aynı arabayı aldık çokta hafif geldi bana aslında ben kurup denemedim sadece mağazada baktım ama o kurmuştu o da söyler.

Canım senin bakdiginda çift taraflı vs travellara benziyor zaten puseti vs de var ağır değil kullnisliysa mantıklı bence gidip görmen lazim en güzeli tüm cesitleri.ben gidince kesin kararımı vermisdim 🤗
Puset yanında hediye o takılmıyo ayrı şimdi dendi yaaa hastanelerde izin verilmiyomuş diye yanında puset hediyelilere bakıyım dedim😂😂😂

Travel benim ki ben hiç pişman madim aldığıma. Beklentiye göre değişir belki ama. O araba pusetine ilk zamanlar rahat oturuyor. Kabinler öyle değil. Evde ona oturtup gezdiriyordum. 😂 Dışarı gidip gelince tekerlerin siliyordum.
Ben kesin bişi alcammmm diğer almadığomda aklım kalcak yaaaa😂😂 kesin biliyorum çok kararsızım😃😃🤦🏼‍♀️

Biz genelde eşimle arabayla çıkarız bagaja atarız eşim uğraşır 3 çocukla yalnız pek çıkmam diye düşünüyorum çıksam da ağt değil indir bindir derdi yok gözüme güzel görüneni aldım. Eski arabamız senin paylaştığın gibiydi çok ağırdı nedense aklıma geldi yani görünce belki bu değil ama. O zamanlar bir araba görmüştüm çift yönlü de oluyordu ama çok hafifti artık benimkiler büyümüşlerdi bilsem alırdım falan demiştim şimdi de illaki vardır benzer modeller mağazaları gez bak bence. Baston al dicem ama çift yönlü olması da iyi oluyor bebek bazen seni görmek istiyor yada güneşe göre yön ayarlamak gerekiyor falan.
Baston harika tam benlikte neden çift yönlüsü yok o üzüyo cidden. Sizin bide müstekil yaaa hemen çıksrıp gidersin kesin rahatlıkla 🌸
Traveller çok şık duruyor puseti de yanında ayrıca alma derdi yok eşim kullanımla ilgilendi ben sırf görüntüye baktım valla😂 fbtl fbtl ile aynı arabayı aldık çokta hafif geldi bana aslında ben kurup denemedim sadece mağazada baktım ama o kurmuştu o da söyler.
Mağaza mağaza geziyim ben en iyi
Hem kabin hem baston hem travel hepsinin ağırıklarına bakıp öyle alıyım🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Baston harika tam benlikte neden çift yönlüsü yok o üzüyo cidden. Sizin bide müstekil yaaa hemen çıksrıp gidersin kesin rahatlıkla 🌸

Hem kabin hem baston hem travel hepsinin ağırıklarına bakıp öyle alıyım🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Aynen görmeden alma mesela biz e bebekten aldık dışarıdan bakınca çok benzeyen 3 model falan vardı ama kumaşı, kullanımı, ağırlığı bunları görerek ayırt edebiliyorsun burada çok mağaza yok sen daha da çok bulursun.

Aynen görmeden alma mesela biz e bebekten aldık dışarıdan bakınca çok benzeyen 3 model falan vardı ama kumaşı, kullanımı, ağırlığı bunları görerek ayırt edebiliyorsun burada çok mağaza yok sen daha da çok bulursun.
Aynen o konuda şanslıyım bi kaç mağaza her şeklini görebilirim 🙏🏻🙏🏻 Görümcemde bana iğrenç bebek arabalrı gösteriyo gidiyo ucuzlardan. Eşimden bende sinir olduk, kayınpederim alıcak ya, pahalı seçmiyim diye 😒😒😒

En iyi kararı böyle verirsin zaten canım herkesin kendi isteği kararı sonuçta.bana travellar gercekden çok ağır geldi gidip gördüm kaç model hicde öyle hafifine denk gelmedim zaten fitigim var benlik değiller kesinlikle.vardir belki ama hem uygun hem hafif hem kullanışlı vs zor bulmak.kabinin de kötü yanı tek yönlü olması bastonda keza öyle ama görüp karar vermesi en güzeli.az önce bir arkadaş paylasdi mesela Chicco nun oda hoş kullanışlı biseye benziyor ama fiyatlidır diye düşünüyorum.

Puset yanında hediye o takılmıyo ayrı şimdi dendi yaaa hastanelerde izin verilmiyomuş diye yanında puset hediyelilere bakıyım dedim😂😂😂
Puseti üstüne takılanlardan al bari işe yarasın
Aynen o konuda şanslıyım bi kaç mağaza her şeklini görebilirim 🙏🏻🙏🏻 Görümcemde bana iğrenç bebek arabalrı gösteriyo gidiyo ucuzlardan. Eşimden bende sinir olduk, kayınpederim alıcak ya, pahalı seçmiyim diye 😒😒😒
Ooo kayınpeder alıyosa al en kralını😂 E bebek yakınsa bir bak derim bizim model en son 2800 mü neydi öyle aman aman bir fiyat değil ama herşeyi de var benim çok içime sindi.
Tam yatması, çift yönlü olması, tentesinin olabildiğince fazla kapanması, tekerlerinin çok küçük olmaması bunlar önemli.

En iyi kararı böyle verirsin zaten canım herkesin kendi isteği kararı sonuçta.bana travellar gercekden çok ağır geldi gidip gördüm kaç model hicde öyle hafifine denk gelmedim zaten fitigim var benlik değiller kesinlikle.vardir belki ama hem uygun hem hafif hem kullanışlı vs zor bulmak.kabinin de kötü yanı tek yönlü olması bastonda keza öyle ama görüp karar vermesi en güzeli.az önce bir arkadaş paylasdi mesela Chicco nun oda hoş kullanışlı biseye benziyor ama fiyatlidır diye düşünüyorum.
Aynen baktım 5bin civari vermem bende okadar para bende senin gibi düşünüyorum cidden 2seçenekden biri olucak artık gidip bakıyım yağmurlar dinsin istsnbulda hemen keyife çıkıcam😃😃😃

Benimki de buna benziyor valla o dönem arabanızda küçüktü sigdiriyordum nasılsa 😂
Ayy tam cevap yaziyordum şarjim bitti telegonum kapandi🤣
Canim biz napsakta ikisini bir sigdiramadik bagaji küçük ama bizim arabanin ondan bence ,mesela teker bolumunj arkaya üst kisminida ön koltuga koyuyorduk anca oyle sigiyordu sizin bagaj genis demekki :olamaz:

Puseti üstüne takılanlardan al bari işe yarasın

Ooo kayınpeder alıyosa al en kralını😂 E bebek yakınsa bir bak derim bizim model en son 2800 mü neydi öyle aman aman bir fiyat değil ama herşeyi de var benim çok içime sindi.
Tam yatması, çift yönlü olması, tentesinin olabildiğince fazla kapanması, tekerlerinin çok küçük olmaması bunlar önemli.
Bizde eşimle öyle düşünüyodum çünkü annemle babam 6-7 binlik çocuk odası aldı.
Onlarada o fiyatlara getirmeye çalışıcaktım
Geçen 1000 tl bebek arabaları gösterdi görümcem , bunlar iyi ucuz bak güzel diyo bide, eşim hemen dedi biz görmeden almayız bırak onları fln diye kızdı😂😂
Kırmıza aldığım yer kesinlikle en önemlisi ve hafif olması

Geçen 1000 tl bebek arabaları gösterdi görümcem , bunlar iyi ucuz bak güzel diyo bide, eşim hemen dedi biz görmeden almayız bırak onları fln diye kızdı😂😂
O görümce cok konuşmasın bu bir kere alinacak eşin iyi demiş valla , dis kapinin dış mandalı görümcek seni:sinirli::KK53:

O görümce cok konuşmasın bu bir kere alinacak eşin iyi demiş valla , dis kapinin dış mandalı görümcek seni:sinirli::KK53:
Kayınpederim gidin istediğinizi alın diyo , görümce onları düşünüyo aklıncs anasıyla birlik oluyo🤪😂Allahdan eşim fenada hemen kızıyor😂😂😂
Valla yaaa deli ediyo beni 😂

Aynen marka model farketmez ama o yazdıklarıma dikkat et. Baston daha büyük çocuklar için. Yürümeye başlayınca arabaya belki gerek bile duymazsın benim büyük kız severdi ama küçük hiç oturmadı mesela. 2 sene sonra bi de ucuz bastonlardan alırsın. Şimdi bebişin rahatı önemli en hafif ama bu özelliklerde arabayı kap😄
Ayy tam cevap yaziyordum şarjim bitti telegonum kapandi🤣
Canim biz napsakta ikisini bir sigdiramadik bagaji küçük ama bizim arabanin ondan bence ,mesela teker bolumunj arkaya üst kisminida ön koltuga koyuyorduk anca oyle sigiyordu sizin bagaj genis demekki :olamaz:
Ben sırf bu sebeplerden sedancıyım😂

Kayınpederim gidin istediğinizi alın diyo , görümce onları düşünüyo aklıncs anasıyla birlik oluyo🤪😂Allahdan eşim fenada hemen kızıyor😂😂😂
Valla yaaa deli ediyo beni 😂
Civilde daha uygun şeyler de var çarşıda esnaflar da vardır gezebildiğin kadar gez bak. Marka modelleri not alırsın sonra internetten daha ucuza da bulursun. Bir de senin ilk iyice dandik bişe olmasın her çocuğa yeni araba almak zorunda kalma.

X