2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hep duyardım bende adet bittikten sonra hemen ilskı olursa yumurtlama olursa kız öbür adete yakın gec yumurtlama olursa erkek olurmus cınsıyet hatta saka yapardım arkds ortmnda kız bebek tarıfı verıcek olan yokmu dıye :KK70: herks sey derdı adet bıtınce ılski olnc kız oluyo ınanmzdm dogruyms bende duzenli takvim kullanıyorum evlendgmden belli ilski gunlernı de hamilelik dusunmeye basldıktan sonra kayıt ederım hep oglum gec dollenmeydı tek ilski ile oldu zaten beklemıyorduk sok gecrmıstık :KK70: smdıde cınsıyet kız adetım 6 gun suruyor bız 9.16 gunlerı degerlendrdık yanı hemen adet sonrasını bu bır tesaduf olablr tabı ama bır doktordanda bunu acıklayıcı bır yorum dınlemıstım yumurtlmdan once ılskı olursa kız yumurtlama gunu olursa erkek olurmus dıye 😬
Benim herif durup durup hep öncesi mi tutturdu yahu hay onun yapacağı işe😂

İyi yapmışsın. Biz aldığımızda yaygın değildi ikinci el siteler. Şimdi fiyatlar aşırı abartı. Çok kişi de fazla kullanmadan satıyor zaten. Döner tekerlekleri idare edersin korkma ☺️
sorma canım fiyatlar uçtu, şuan daha da çıkacak bu gidişle.
gayet temizdi ürün ilanda 2 ay kullanıldı yazıyodu tabi ne kadar doğrudur orası tartışılır..
döne döne alışıcam artıkk :KK45:

Kızdır cnm o zaman😂 Bende kız fikrine alıştım artık erkek olsun diye beklemiyorum ama yine de ayrıntılıyı görmeden tam inanamıcam galiba.
İlk cocuk erkek benim. Her gittiğimde tekrar baktiriyirdum doktora 😂😂 acaba kordonu mu gördü de erkek dedi hani kiza dönüşür mü diye😂😂😂 sürekli soruyordum yok mu değişiklik diye

Bu akşam başlayacağım antibiyotik e çünkü su ile geçmiyor galiba hala aynı şikayetlerim var son çare demiştim ama mecburum sanırım

Enfeksiyon ile boğuşuyoruz bu ara grupça 🤦🏻‍♀️

Ya ben pek anlamıyorum ama kabin en mantıklı galiba.. peki bebek bunda ilk dogunca yatıyor mu ve en önemlisi hadi oto koltuğu zaten alınacak ama travel de puset oto koltuğu da oluyor yeni doğunca bebek 6 aylik dönemde araçta ne ile Seyehat edecek ayrıca puset mi almak lazım.. çünkü çoğu hastane puset olmadan çıkmaya izin vermiyormuş travelin puseti var da kabin alırsak puset de mi almamız lazım

Eritrosit ve lökosit e bakılıyor diye biliyorum bende hep pozitif çıkıyor malesef

:KK43:

Ben Allah a şükür kusmadim mide bulantim tiksinmem oldu ama abur cubur hazır gıdaları kestim denecek kadar azalttım bi de ben pko olduğum için düzensiz regl ve aşılama tedavisinde ilac iğneden çok şiştim ödem vardı galiba bunlardan ben 65 ile hamile kaldım şuan hâlâ 55 im ..

Tek kullanımlık bana da işlemedi canım cefoks verdi dr ama 3 gün oldu kullanmadım bu akşam başlıcam elimden geldikçe su içip gerek olmasın istedim ama mecburum sanırım sen de iste dr dan burada bir arkadaşa daha vermiş dr aynısından dun yazmıştı
Kullan canım mecbur napcan zararı olsa doktor vermezdi zaten öyle düşün için rahat olsun

Etkisi var kesinlikle ama kimidr hormonal alıyor dikkat etse bile. Herkesin bünyesi farklı farklı oluyor. Bende elimden geldiğince paketli gıdadan uzak duruyorum

Etkisi var kesinlikle ama kimidr hormonal alıyor dikkat etse bile. Herkesin bünyesi farklı farklı oluyor. Bende elimden geldiğince paketli gıdadan uzak duruyorum
Valla ben de hamile kalmadan önce hemen kilo alıyordum. Az bir şey yesem hemen tartıda belli oluyordu .Bilmiyorum hormonlarım mi değişti anlamadım

1bal1kaymakannesi 1bal1kaymakannesi 4k gösteriyomu bebeği renkliden yoksa normal siyah beyazdan mı bakıyor canım
Yok canım normal bakıyor renklı yok sadece bu usgnın ayrınıtılı olma sebebi sanırım mavı kırmızı ısık var dmarlara bakıyorlar onlarla okadr birde daha net gosterıyor zoom flan yapıyorlar kalp bobrege vs

Kızlar ben anlamadım ya benim epitel 71 çıkmıştı doktor bol su içsin ilaç kullanmasına gerek yok demiş asistanına yüksek değil mi ki bu değer gerçi doktordan daha iyi bilecek değilim ama içim de rahat etmedi 🤦🏻‍♀️

İlk cocuk erkek benim. Her gittiğimde tekrar baktiriyirdum doktora 😂😂 acaba kordonu mu gördü de erkek dedi hani kiza dönüşür mü diye😂😂😂 sürekli soruyordum yok mu değişiklik diye
Erkek dese de inanmaz bende aynen kordon olabilir diye beklerdim ama bacak arası boş dedi dolmaz heralde bu saatten sonra😂 Yine de çok fazla giysi almıştım elimde kalacak diye bir korku oldu detaylıya kadar daha bişe almam. Özeldeki dr.a da bi gitsem mi acaba detaylı gününe kadar😂

Erkek dese de inanmaz bende aynen kordon olabilir diye beklerdim ama bacak arası boş dedi dolmaz heralde bu saatten sonra😂 Yine de çok fazla giysi almıştım elimde kalacak diye bir korku oldu detaylıya kadar daha bişe almam. Özeldeki dr.a da bi gitsem mi acaba detaylı gününe kadar😂
Ya bende bu sefer değişirse diye korkuyorum. 😂 Ben pek bir şey almadım 2 tane hastane çıkışı 4-5de body. İnamamazlik var bu kadar çok istediğim bir şey nasıl olur😂😂😂😂 ama sanırım boş sa bos kalıyor kız denilen genelde değişmiyor. Erkek de bki o ihtimal var.
Yine de git doktora bence☺️

Ya bende bu sefer değişirse diye korkuyorum. 😂 Ben pek bir şey almadım 2 tane hastane çıkışı 4-5de body. İnamamazlik var bu kadar çok istediğim bir şey nasıl olur😂😂😂😂 ama sanırım boş sa bos kalıyor kız denilen genelde değişmiyor. Erkek de bki o ihtimal var.
Yine de git doktora bence☺️
Benim bir arkadaşa 6 aya kadar kız dediler iki aile de kız bekliyorlardı bir sevinmek bir hazırlık pespembe eşyalar 6 aydan sonra aa erkek dediler baya kötü olmuştu gerçi üzerinden 10 sene geçti ama burada ultrasonlar dr lar hala aynı olduğundan bir şüphe de kalmadı değil. Şimdi de kıza alıştık değiştiğini düşünemiyorum🙄

Benim bir arkadaşa 6 aya kadar kız dediler iki aile de kız bekliyorlardı bir sevinmek bir hazırlık pespembe eşyalar 6 aydan sonra aa erkek dediler baya kötü olmuştu gerçi üzerinden 10 sene geçti ama burada ultrasonlar dr lar hala aynı olduğundan bir şüphe de kalmadı değil. Şimdi de kıza alıştık değiştiğini düşünemiyorum🙄
İste beni korkutan 😂 Neyse herşeyde vardır bir hayır ne yapalım. 🥰

X