2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Açıkçası o gün bekledim bi gün sonra suya abandim olmadı ertesi gün atacaktım çarşıya çıktım unuttum bu akşam alcam inşallah haklısın

Ya ankara yi bilir misin cooook yokuş ama öyle böyle değil inerken bile bi ayağın takilsa yuvarlanarak inersin o derece dik .. hadi indim binmesi dert yani yokuşu geri çıkamam o yüzden eve hapsoluyorum ..
Dikmen civarında mi oturuyorsun yoksa☺️ en dik yokuşlar o tarafta

Ooo hadi bakalım ben aldığım doktor 🥰inşallah güzel geçer haber et mutlaka.bu arada evet ne kadar uzun ismi var yaa 🤣🤣🤣
Suan girdim cıktım herseyınr baktılar olctuler yuzunu donmesı ıcın cok ugrstı doktr burun kemıgıne bakckms donmedı ckrdı benı 20 dk snra tekrar alıcaklar :) henuz bısı soylemedıler bakalm beklıyorum sema dıye bır doktor baktı yakslk 20-25 dk baktı gayet guzel cinsiyetıde teyıt ettırdım 😄❤️

Aynen allahdan o konu olmasa hauatta satmazdım, ama dolar arttıkça müteahhit instla dahada arttıkrıyo parayı delirecğiz, kentsel dönüşüme girmeden önce çok düşünün😃😂😂
Yok bizim müstakil evimiz eşim de bende bahçeli evlerde büyüdük şimdi de öyle apt hayatına alışık değiliz çocuklar da değiller bir misafirliğe gidiyoruz tabi benimkiler gönüllerine göre takılmaya alışık az koşsalar ses yapsalar alttan biri arıyor üstten biri vuruyor ben apt da otursam papaz olurum komşularla yada imza toplar atarlar beni😂

Suan girdim cıktım herseyınr baktılar olctuler yuzunu donmesı ıcın cok ugrstı doktr burun kemıgıne bakckms donmedı ckrdı benı 20 dk snra tekrar alıcaklar :) henuz bısı soylemedıler bakalm beklıyorum sema dıye bır doktor baktı yakslk 20-25 dk baktı gayet guzel cinsiyetıde teyıt ettırdım 😄❤️
Ohh oh maşallah çok sevindim canım 🥰evet detaylida olabiliyormuş öyle şeyler , pozisyon uygun olmadı diye arkadaşım aynı gün 4 kere girdi biseyler ye gel demişler o erken gitmisdi sabah aç karnina🤭omurgasını bakmak içinmis sanırsam onunda.kalan hseyede güzel bakarlar inşallah.

Ben araba bagajimiz ufak ve ankara da bi yere çıksam esim isteyken taksi ile dönebilirim eve bu yüzden yazılanları deneyimleri okuyup travel den vazgeçtim kabin mi ne onu düşünüyorum ama şimdi de puset olayı çıktı 🤦🏻‍♀️ hadi 6 aydan sonra zaten oto koltuğu alacağız iki ailede başka şehirde yaşıyor çünkü ama puset dediğin ilk 6 aymis zaten araca bağlanma olayı .. almasak da 6 ay aile ziyaretine gitmeyelim desek bu seferde hastaneler zorunlu kılıyormus. Amaaan kafam iyice karıştı
Morkahve Morkahve
Ya taksiye binince taksici koyuverir bagaja bizim arabanin bagajı da çok küçüktü valla sigiyordu. Üstüne de bir sürü valiz 😂 ben pusete 8-9 ay bindirdim. Dışarda da onla gezdirdim. İlk zaman bebek için daha rahat oluyor. Ama ben sürekli arabayla çıkıyordum tek başıma o sebeple araba koltuğu olarak çok işimi gördü. Tek başıma katlayıp bagaja da koyuyordum. Yaşattığı rahatlık bence eziyetini geçti.

Bu arada mhrs denmı randevu aldn dedı hayr 182 den aldm dedım :) he ozmn detylı ıcınmı geldn dedı ..aslnda mhrs den aldm ama bılerk 182 dedım sankı bıraz imalı sordu mhrs de rısklı gebe yazıyor görmedinmi flan der dıye 182den aldm randevu dedım kızlar yoncambenim yoncambenim SevimliKedii SevimliKedii aklnzda olsn sıze sorarlarsa sizde 182 den aldk dıyin bence :KK70:

Yorumları okurken kız erkek bahsine şunu ilave edeyim. Yumurtlama öncesi yada yakın günü olursa kız, çatlama ve sonrası erkek olayı mantıklı geliyordu. Benim geç döllenme oldu. Karantnada olduğum için yumurtlamadan bayağı sonra ilk ilişki oldu ve şuan görülen kız. Bu teoriye göre geç döllenme oldu erkek olabilir mi dedik ama değil. Yani çöktü sistem. ☺️

Yok bizim müstakil evimiz eşim de bende bahçeli evlerde büyüdük şimdi de öyle apt hayatına alışık değiliz çocuklar da değiller bir misafirliğe gidiyoruz tabi benimkiler gönüllerine göre takılmaya alışık az koşsalar ses yapsalar alttan biri arıyor üstten biri vuruyor ben apt da otursam papaz olurum komşularla yada imza toplar atarlar beni😂
Oooooo pardon yaa 😃😃 biz istnabulda binalarda sıkışık kaldık, ufacık evler 2milyon vermeye insan çekiniyo yeminleee en güzeli senin misss çocuklarada en güzeli o

ben de bu arabadan aldım ama 2.el buldum 1.500 tl ye gayet tertemizdi,aldığımız kişinin çocuğu da küçücüktü,kullanamamışlar sanırım çünkü ağır hakkaten ama yazın dışarı çıkınca pusette arabaya takılıyor olduğundan rahat ederim diye düşündüm.ee oto koltuğu olarakta kullanılıyor 6 ay.
sonrasında da rahat edeceğim bi araba bulurum artık
Güzelmiş bendeki de buna benziyor ben çok verimli kullandım valla. Evde ilk zamanlar gezdirdim. Portbebe kısmını annemlere falan gittiğimde yatak olarak kullandım. Güle kullanın ☺️

Bu arada mhrs denmı randevu aldn dedı hayr 182 den aldm dedım :) he ozmn detylı ıcınmı geldn dedı ..aslnda mhrs den aldm ama bılerk 182 dedım sankı bıraz imalı sordu mhrs de rısklı gebe yazıyor görmedinmi flan der dıye 182den aldm randevu dedım kızlar yoncambenim yoncambenim SevimliKedii SevimliKedii aklnzda olsn sıze sorarlarsa sizde 182 den aldk dıyin bence :KK70:
Abboowwww tamam öyle derim iyi akıl etmişsin ben direk söylersim😃😂😂güzel baktımı bari herşeyine bebeğin😃😃😃 ultrason fotosu varmı😍

Ohh oh maşallah çok sevindim canım 🥰evet detaylida olabiliyormuş öyle şeyler , pozisyon uygun olmadı diye arkadaşım aynı gün 4 kere girdi biseyler ye gel demişler o erken gitmisdi sabah aç karnina🤭omurgasını bakmak içinmis sanırsam onunda.kalan hseyede güzel bakarlar inşallah.
Vallahi ıkı doktor vrdı kuzum ilk kez sansım yaver gıttı hatta erkek doktr bkıyodu ilk sema hanım cok guzel pozisyonda kalbi omurgası icin bence sız bakn dedı bayan doktr geldi hersyne baktı yuzu ters donuktu baya ugrstı donmedı ama suan cıkolta meyve suyu su ne bukdysam ıcıyorum donsun dıye :KK70: gösterır insAllah bıdaha gelemem :KK43: nazl kemik ve burnuma bakıcakms

Aslında aileler çok uzak zaten ilk 6 ay gitmeyiz herhalde ha sonrası da bilmiyorum ama 6 aydan sonra oto koltuğu oluyormuş ve baya 3 yasa kadar kullanılıyor ayarlaniyormus tabi yanlış da biliyor olabilirim..
Aslında hiç konu komşu arkadaşım yok bu şehirde ama bi akrabamız in çocuğu 1 yaşına girdi onlarda vardı birine vermedi satmadiysa ödünç isteyebilirim başka şehirde yaşıyor ama bi şekilde alırız ondan dur bakalım bence de puset saçma ama . Benim hastane yok canım şimdi sehor hastanesine gidiyorum ozelde doğum yapmak istiyorum ama ankara da özel her bi muayane 370 400 TL civarı diye şimdilik devletteyim tek maaş ile çok çok zor olur bize bi de tahliller falan gücümüz yetmez vallahi.. Yeni doğan yoğun bakım olan bir Özel hastane bakıyorum olanlar da xok pahalı bakalım o yüzden şimdilik devlette takipliyim.. olmadı dediğin gibi ödünç bulmaua çalışırım acaba kiralama olmuyor mu 😂😂
Dolaptan filan alabilirsin

Oooooo pardon yaa 😃😃 biz istnabulda binalarda sıkışık kaldık, ufacık evler 2milyon vermeye insan çekiniyo yeminleee en güzeli senin misss çocuklarada en güzeli o
Küçük yerin avantajları. İst da behçeli evde oturmak için ya çok zengin olacaksın ya da çok fakir diyolar ya😅

Bana bişey demezler canım ben takipli hastayım ya orda başından beri doktor yönlendirdi zaten.sana orda takipli olmadığın için belki ondan sormuadur diye geldi aklıma bilemiyorum🙂yonca dediğin gibi desin sorarlarsa yinede.ama onuda aşağıdan doktor yeşil alan acdida aldı yani detaylı için sanada öyle.belki başka bişey için sormuslardir.

Küçük yerin avantajları. İst da behçeli evde oturmak için ya çok zengin olacaksın ya da çok fakir diyolar ya😅
Kesinlikleeeeeeee 😃😂😂😂 zaten şehir içind eöyle bahçeli evler yok uzaklarda baya şehir dışında😂😂 binalara küçük evlere tıkıldık😂😂 hele benim çevrem yabancı dolu afkan süriye😂😂🤦🏼‍♀️

X