2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Abboowwww tamam öyle derim iyi akıl etmişsin ben direk söylersim😃😂😂güzel baktımı bari herşeyine bebeğin😃😃😃 ultrason fotosu varmı😍
Bırsuuru usg cektı :KK70: henuz almdm bıdhaa kontrole gırcem nazlı kızım yuzunu doner insAllah ama oglmdan biliyorum o usglerde omurga kafa bacak kalp bobrek fotosu oluyo :KK70: anlamıyo ınsan neresı ne oldugunu :))

Bırsuuru usg cektı :KK70: henuz almdm bıdhaa kontrole gırcem nazlı kızım yuzunu doner insAllah ama oglmdan biliyorum o usglerde omurga kafa bacak kalp bobrek fotosu oluyo :KK70: anlamıyo ınsan neresı ne oldugunu :))
Ahhhh iyi harikaaaa aman bişiyi çıkmasında biz böbrek fotosunada razıyız😂😂😂 hahahahaha

Kesinlikleeeeeeee 😃😂😂😂 zaten şehir içind eöyle bahçeli evler yok uzaklarda baya şehir dışında😂😂 binalara küçük evlere tıkıldık😂😂 hele benim çevrem yabancı dolu afkan süriye😂😂🤦🏼‍♀️
Aboww🙄 İst a gezmek için gidiyoruz bazen eşime diyorum Türk yok sanki bu nedir böyle🙄 Mall off a gittik arka sokaklar zenci dolu avm içi arap dolu akvaryuma gittik yine her yer yabancı🤷🏻‍♀️

Vallahi ıkı doktor vrdı kuzum ilk kez sansım yaver gıttı hatta erkek doktr bkıyodu ilk sema hanım cok guzel pozisyonda kalbi omurgası icin bence sız bakn dedı bayan doktr geldi hersyne baktı yuzu ters donuktu baya ugrstı donmedı ama suan cıkolta meyve suyu su ne bukdysam ıcıyorum donsun dıye :KK70: gösterır insAllah bıdaha gelemem :KK43: nazl kemik ve burnuma bakıcakms
Bizimde iyi geçer inşallah.aynen çikolata falan yemen iyi gelebilir.ikilidede bakiyorlar onlara demek şimdide bakiyolarmis. Gösterir inşallah bizi etiketlemeyi unutma çıkınca 👍🤗

Kızlar merhaba 21. Haftadayım. Bugün işte otururken kasıklarımda düzenli batma hissi hissettim. Bayağı korktum. Kasık bölgemde minik balonlar patlar gibi yA da batma gibi histi.

Bana bişey demezler canım ben takipli hastayım ya orda başından beri doktor yönlendirdi zaten.sana orda takipli olmadığın için belki ondan sormuadur diye geldi aklıma bilemiyorum🙂yonca dediğin gibi desin sorarlarsa yinede.ama onuda aşağıdan doktor yeşil alan acdida aldı yani detaylı için sanada öyle.belki başka bişey için sormuslardir.
Olsun sız yınede 182 dıyın :KK70: 182 dıyımce bı saldı benı :KK70: ama gayet guzel kızlar ben oglumdada gırmıstım zeynep kamilde detaylıya 10 dk baktı gercı bakma suresı sanırım bebegın pozisyonu ile alklı heralde

Bu arad kızlar bebisı ben hep kasıkta ve gobek delıgı altnda hıssdıyorm ama doktor nerelere bktı ben sokkk taa mıgdemın oralara cıktı okdr yukarı cktıgını hc tahmın etmıyordum

Güzelmiş bendeki de buna benziyor ben çok verimli kullandım valla. Evde ilk zamanlar gezdirdim. Portbebe kısmını annemlere falan gittiğimde yatak olarak kullandım. Güle kullanın ☺️
teşekkür ederim:)aslında aynı markanın başka bi modelini beğenmiştim ama 4000 küsür vermektense 1500 tl ye ikinci el bu modeli bulunca idare ederim dedim.zaten çocuk büyüdükçe daha hafif olanlara geçilir.ben de her türlü faydalanmayı düşünüyorum ama ön tekerlekler 360 derece döndüğünden midir nedir sanki kontrol edemiyomuşum gibi geldi,ona da alışırım artık zamanla:halay:

SevimliKedii SevimliKedii senin için regl aplikasyonuma dönüp baktım. Aylar önceye dönmek tuhaf hissettirdi bu arada 😂

İlişkiyi not etmişim yumurtlama günü ilişki olmuş. Cinsiyet kız 🤷☺️

Oğluma hamile kaldığımda ne zaman ilişki oldu hatırlamıyorum ama büyük ihtimalle yumurtlamayı değerlendireyim demişimdir.
Ovulasyon kullanmadım tabi belirtiler ve uygulama ile ilerledim.

Ben inanmıyorum şahsen cinsiyet için diyet veya ilişki günü olayına. Allah ne isterse o 🙄
Okudum ama cok anlamadım olayları. 😂 Ama dusundum. Ovulasyon takibi 2 çizgi gördugum günü değerlendirdim. Benim ki kız. Hangi teoriye uyuyor bilmiyorum.

teşekkür ederim:)aslında aynı markanın başka bi modelini beğenmiştim ama 4000 küsür vermektense 1500 tl ye ikinci el bu modeli bulunca idare ederim dedim.zaten çocuk büyüdükçe daha hafif olanlara geçilir.ben de her türlü faydalanmayı düşünüyorum ama ön tekerlekler 360 derece döndüğünden midir nedir sanki kontrol edemiyomuşum gibi geldi,ona da alışırım artık zamanla:halay:
İyi yapmışsın. Biz aldığımızda yaygın değildi ikinci el siteler. Şimdi fiyatlar aşırı abartı. Çok kişi de fazla kullanmadan satıyor zaten. Döner tekerlekleri idare edersin korkma ☺️

Aboww🙄 İst a gezmek için gidiyoruz bazen eşime diyorum Türk yok sanki bu nedir böyle🙄 Mall off a gittik arka sokaklar zenci dolu avm içi arap dolu akvaryuma gittik yine her yer yabancı🤷🏻‍♀️
Aynen feci cidden , hele bayramları il dışına çıkmıyosan, bizim semt tamamen yabancı kalıyor🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Belki kentsel dönüşümden sonra azalır biraz kimse yeni evini yabancıya vermiyo evi mahfediyolar diye umudumuz o yönde

Olsun sız yınede 182 dıyın :KK70: 182 dıyımce bı saldı benı :KK70: ama gayet guzel kızlar ben oglumdada gırmıstım zeynep kamilde detaylıya 10 dk baktı gercı bakma suresı sanırım bebegın pozisyonu ile alklı heralde

Bu arad kızlar bebisı ben hep kasıkta ve gobek delıgı altnda hıssdıyorm ama doktor nerelere bktı ben sokkk taa mıgdemın oralara cıktı okdr yukarı cktıgını hc tahmın etmıyordum
aa o kadar çıkıyomuymuş bu haftalarda
ben de hep göbek deliğinin altında hissediyorum tam da oralara baktı doktorum:)

Aynen feci cidden , hele bayramları il dışına çıkmıyosan, bizim semt tamamen yabancı kalıyor🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Belki kentsel dönüşümden sonra azalır biraz kimse yeni evini yabancıya vermiyo evi mahfediyolar diye umudumuz o yönde
İnşallah cnm ya valla memleketin hali çok kötü.

Okudum ama cok anlamadım olayları. 😂 Ama dusundum. Ovulasyon takibi 2 çizgi gördugum günü değerlendirdim. Benim ki kız. Hangi teoriye uyuyor bilmiyorum.
Banada çok mantıklı gelmiyor canımda cinsiyet muhabbeti açılınca merak ettim sadece erkek olanların nasıldı diye.cift çizgi olduğu gün daha yumurtlama gerçekleşmemiş oluyor zaten.ovulasyon pik yapıp siliklesiyorya, siliklestikten belli bir saat sonra ilişki yapıyordu o grupdakiler ama çok detayını inan bende bilemiyorum.

Ayrıntıliya girdim ben😂 ben bir şey göremedim ama doktor kız dedi. Oldukça deneyimli bir radyolog aslında kendisine güveniyorum ama o kadar çok kiz istiyordum ki inanamadim o sebeble 😂
Kızdır cnm o zaman😂 Bende kız fikrine alıştım artık erkek olsun diye beklemiyorum ama yine de ayrıntılıyı görmeden tam inanamıcam galiba.

SevimliKedii SevimliKedii senin için regl aplikasyonuma dönüp baktım. Aylar önceye dönmek tuhaf hissettirdi bu arada 😂

İlişkiyi not etmişim yumurtlama günü ilişki olmuş. Cinsiyet kız 🤷☺️

Oğluma hamile kaldığımda ne zaman ilişki oldu hatırlamıyorum ama büyük ihtimalle yumurtlamayı değerlendireyim demişimdir.
Ovulasyon kullanmadım tabi belirtiler ve uygulama ile ilerledim.

Ben inanmıyorum şahsen cinsiyet için diyet veya ilişki günü olayına. Allah ne isterse o 🙄
Hep duyardım bende adet bittikten sonra hemen ilskı olursa yumurtlama olursa kız öbür adete yakın gec yumurtlama olursa erkek olurmus cınsıyet hatta saka yapardım arkds ortmnda kız bebek tarıfı verıcek olan yokmu dıye :KK70: herks sey derdı adet bıtınce ılski olnc kız oluyo ınanmzdm dogruyms bende duzenli takvim kullanıyorum evlendgmden belli ilski gunlernı de hamilelik dusunmeye basldıktan sonra kayıt ederım hep oglum gec dollenmeydı tek ilski ile oldu zaten beklemıyorduk sok gecrmıstık :KK70: smdıde cınsıyet kız adetım 6 gun suruyor bız 9.16 gunlerı degerlendrdık yanı hemen adet sonrasını bu bır tesaduf olablr tabı ama bır doktordanda bunu acıklayıcı bır yorum dınlemıstım yumurtlmdan once ılskı olursa kız yumurtlama gunu olursa erkek olurmus dıye 😬

aa o kadar çıkıyomuymuş bu haftalarda
ben de hep göbek deliğinin altında hissediyorum tam da oralara baktı doktorum:)
Bende cok sasırdım okdr yukarda olmasını beklemıyordum helekı mıgdemın sol altı hemen orada baya ugrastı bıseyı gormek ıcın hatta ayakları yukarda sanırım kfsı asagıda ☺️ ucundan ucundan gorebıldım 😬🥰❤️😄

X