2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Abi de yolunu bulmus. 😂
Yani aslında bir nevi mantıklı ama kullanmayacak insana dayatma yapmak da saçma

İyi yere dükkan açmış dimi :KK70:

Önceden kucakta çıkardı bebekler 😁
Kucakta götürmek arabada güvenli olmaz. O kısım için erkenden puset edinmek daha iyi..

Zaten az kullanılıyor. Arabaya bağlanınca iyi de içinde bebekle birlikte çok ağır oluyor elde zaten. Arabada bırakılıyor puset. Bebek de bebek arabasına koyulup götürülüyor.
Ben olmasaydı da sıfır almazdım ikinci el bakardım..

Aslında aileler çok uzak zaten ilk 6 ay gitmeyiz herhalde ha sonrası da bilmiyorum ama 6 aydan sonra oto koltuğu oluyormuş ve baya 3 yasa kadar kullanılıyor ayarlaniyormus tabi yanlış da biliyor olabilirim..
Aslında hiç konu komşu arkadaşım yok bu şehirde ama bi akrabamız in çocuğu 1 yaşına girdi onlarda vardı birine vermedi satmadiysa ödünç isteyebilirim başka şehirde yaşıyor ama bi şekilde alırız ondan dur bakalım bence de puset saçma ama . Benim hastane yok canım şimdi sehor hastanesine gidiyorum ozelde doğum yapmak istiyorum ama ankara da özel her bi muayane 370 400 TL civarı diye şimdilik devletteyim tek maaş ile çok çok zor olur bize bi de tahliller falan gücümüz yetmez vallahi.. Yeni doğan yoğun bakım olan bir Özel hastane bakıyorum olanlar da xok pahalı bakalım o yüzden şimdilik devlette takipliyim.. olmadı dediğin gibi ödünç bulmaua çalışırım acaba kiralama olmuyor mu 😂😂
Yenidoğan yoğun bakım şart bişey mi ki burada özelde de yok Allah korusun bişey çıkarsa fakülteye veya yakın bir şehire sevk ediliyor herhangi bir sorun veya çoğul gebeliğin yoksa ne gerek var devlette doğur gitsin.

Transfer günü önemli değil ki döllenme anı önemli yumurta ve spermi aynı anda birleştiriyor yani yumurtladığın gün döllenmiş gibi oluyor sonuçta erkek olması gerekmez mi🤔
Kuzum yumurtayı alıyorlar ya dışarı, aynı şekil spermide alıyorlar erkekden.erkekden gelen spermlerin içinde her iki cinsiyette var ayrıştırma yokki.sperm ya cinsiyeti belirleyen zaten.ikisini aynı ortama koyup döllenmesini bekliyorlar, hangi kromozoma sahip olan sperm dollerde cinsiyet o oluyor.x kromazoma sahip spermse kız y ise erkek. yumurtlama günüyle vs hiç alakası olmuyor öyle olunca.zaten yumurtanın yanında her ikiside mevcut elini çabuk tutan kazanır 😅

bende bunları duymuştum o yüzden yumurtlama günüm gelmeden ilişkiye başladık ama yumurtlama gününde fırsat bulmuştuk değerlendirelim dedik (evde 13 yaşında ergen olunca😂) o zaman hamile kaldım sanırım .. bende merak ediyorum o kadar öncesi birlikte oldukta tam ilişki anındamı yumurtladım da Y spermi dölledi hemen,, öncekilerden bekleyen X yokmuydu hiç 🧐🧐
Kısmet kısmet boşver😂

Kuzum yumurtayı alıyorlar ya dışarı, aynı şekil spermide alıyorlar erkekden.erkekden gelen spermlerin içinde her iki cinsiyette var ayrıştırma yokki.sperm ya cinsiyeti belirleyen zaten.ikisini aynı ortama koyup döllenmesini bekliyorlar, hangi kromozoma sahip olan sperm dollerde cinsiyet o oluyor.x kromazoma sahip spermse kız y ise erkek. yumurtlama günüyle vs hiç alakası olmuyor öyle olunca.zaten yumurtanın yanında her ikiside mevcut elini çabuk tutan kazanır 😅
İşte içeride de aynı hesap değil mi yahu🤔 Yumurtlama günü de yapsan X hızlıysa kazanır çokta şeyetmemek lazım😂

bende bunları duymuştum o yüzden yumurtlama günüm gelmeden ilişkiye başladık ama yumurtlama gününde fırsat bulmuştuk değerlendirelim dedik (evde 13 yaşında ergen olunca😂) o zaman hamile kaldım sanırım .. bende merak ediyorum o kadar öncesi birlikte oldukta tam ilişki anındamı yumurtladım da Y spermi dölledi hemen,, öncekilerden bekleyen X yokmuydu hiç 🧐🧐
Erkek mi ergeninde?

Kısmet canım bencede kısmet neyse o. Ama o grupdakiler mesela yumurtlama günü harici hiç ilişki yasamiyolarmis.onceden kalan dolleyebilcek sperm orda bulunmasın kız olmasın diye.tek ilişki ve saatli falan yapıyorlardı 😳

Kısmet canım bencede kısmet neyse o. Ama o grupdakiler mesela yumurtlama günü harici hiç ilişki yasamiyolarmis.onceden kalan dolleyebilcek sperm orda bulunmasın kız olmasın diye.tek ilişki ve saatli falan yapıyorlardı 😳
ben kız olsun diye öncesi başladım işte acaba yumurtlama günü yapmasaydık içeride X varmıydı varsa döller kız olurdu .. ilk çocuğumdada yumurtlama günümde birlikte olmuşuz bilmiyordum ozamanlar oda erkek oldu bilimsel olmasa da belki de söylenenlerde biraz doğruluk payı vardır 🤔🤔

İşte içeride de aynı hesap değil mi yahu🤔 Yumurtlama günü de yapsan X hızlıysa kazanır çokta şeyetmemek lazım😂
Mantığı şu aslında da o kadarını biz şey edemeyiz bence ya 😅x yavaş ve çok yaşıyor, y hızlı ve az yaşıyor.onceden ilişki hiç yapmiyorlar tek ilişki yumurtlama günü yapiyolarmis ki.hizli olan y daha önce gideceği mantığıyla o döller önden x yetişemez ve erkek olur 🤔aman neyse yaa kismet neyse o hayırlısı olsun yeterki 🥰çok şükür içimden geçen kızdı rabbim kız nasip etti etmeseydi de çok şükür ki 2 sene sonra evlat nasip etti erkekde olsa çok sevinirdim ben 💓

Bencede öyle sonuçta her erkek yumurtlama gününde olmuyordur sacmada ne bilim bayağı bayağı uğraşanlar vardı okumusdum sadece erkek olanların yumurtlama gününü oldu ilişkisi gercekden diye aklıma geldi şimdi cinsiyet muhabbeti olunca 🙂tüp bebek bu arada yumurtlama günü transfer yapılmıyor 🤗yumurtaları toplayıp yumurtalıktan, dışarda spermlerle aynı ortama koyup dolluyorlar laboratuvarda o tamamen şans hangisi dollerse.muhakkak canım rabbim herkesin gönlüne göre hayırlısı neyse onu versin önemli olan hayırlı evlat olması🥰
Ben ovülasyonla takip etmiştim canım yumurtalama olduğu gün oldu ilişki sonra olmadı hamile kaldım ve cinsiyet kız. tez çürüyor yani 😁 ben inanmıyorum bu tarz şeylere kısmette ne varsa o ❤️

ben kız olsun diye öncesi başladım işte acaba yumurtlama günü yapmasaydık içeride X varmıydı varsa döller kız olurdu .. ilk çocuğumdada yumurtlama günümde birlikte olmuşuz bilmiyordum ozamanlar oda erkek oldu bilimsel olmasa da belki de söylenenlerde biraz doğruluk payı vardır 🤔🤔
Şimdide erkek mi oldu canım senin.iste bak bozuyor mesela bu dediğin tamamen önceden ilişki var ve erkek olmuş sanırım.bende o kadar detayını inan bilemiyorum.

Ben ovülasyonla takip etmiştim canım yumurtalama olduğu gün oldu ilişki sonra olmadı hamile kaldım ve cinsiyet kız. tez çürüyor yani 😁 ben inanmıyorum bu tarz şeylere kısmette ne varsa o ❤️
Hehhe 🤣sende curuttun o zaman bu tezi demekki cokda doğru değil kısmet işi tamamen 🥰

Planlı gebeligi olanlar ve cinsiyeti erkek olan kızlar biseyi merak ediyorum ben ya 😅😅😅 2 seneyi gecmisdi ben hamile kalana kadar bu kk da çok gezdim.bazi konular vardı cinsiyet üzerine kurulan falan görmusdum.yumurtlama günü birlikte olunduğunda cinsiyetin erkek olduğu yönünde paylaşımları vardı.ovulasyonla çatlamaya görüp ondan belli bı saat sonra beraber oluyolar, onların diyetleri falan varmış onu yapiyolarmis alkali diyeti mi neydi😳 x kromozomu yavaş ve çok yaşıyor, y kromozomu hızlı ve az yaşıyor bu sebeple yumurtlama günü hızlı spermler önce dolleyip erkek olma ihtimali varmış falan.cinsiyet fark etmezde ben bu tutuyormu gercekden merak ettim 🤭bayağı grupları var çünkü deneyenler.erkek olan ve planlı olanlardan yorum bekliyorum 🙂
Yaaaa aynennnn ben ovuluyasyon testi kullanarak hamile kaldım ilk ayda, 😃😃 testin pozitif olduğunj gördüğüm gün ve sonraki günler değerlendirdim , aslında ogun yaparsan erkek olur demişlerdi bana , bilerek yaptım yinede
Ama çatlama gününden 2-3 önce olursan kız oluyormuş. Eee benden bilicem 2-3 gün sonra çatlıcağınk oyuzden çatladığknj günü değerlendirdim ve cidden erkek oldu😃😃😃

X